Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. [B]Allegro:[/B] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=526883817]Śliczna,czarna jak sadza sunia szuka domu! (526883817) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  2. Ja zrobię Sadzuni ogłoszenia na Allegro;)
  3. Skoro pracownicy schronu na wstępnie mówią ludziom,że psiak jest ślepy(mimo,iż to nie prawda),to raczej na adopcje tam nie ma szans:shake:
  4. Carrie wygląda ślicznie:loveu:a futerko niedługo odrośnie i to piękne i gęste;)
  5. [quote name='monika55']Marchewa, dziekuje za bazarek. Kazdy grosz sie liczy.[/quote] Na razie powinno wpłynąć od dziewczyn 37 złotych,postaram się o nowe bazarki,ale mam strasznie mało czasu ostatnio,więc jak znajdę chwilkę to coś wystawię.
  6. [B]Bazarek dla Kudłaczki;):[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bluzeczki-zara-morgan-inne-na-kudlaczke-do-01-01-2009-a-127681/#post11477566[/URL]
  7. Dziękuję kasiuNDM,że zajrzałaś na wątek i wyraziłaś swoją opinię.Mam nadzieję,że dziewczyny z J-bia zdecydują co jest najlepsze dla tego psa,oby tylko nie trafił w nieodpowiednie ręce,bo nikt przecież się nie przyzna przychodząc do schroniska,że chce psa do walk.
  8. Sunia dostała od was cioteczki piękny prezent na Święta:loveu:
  9. Piotromo i wszystkie cioteczki na wątku,życzę Wam: Świąt wypełnionych radością i milością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. :tree1::tree1::tree1:
  10. Fiziu,życzę Tobie i rodzince Merlota: Świąt wypełnionych radością i milością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.
  11. Napiszę z prośbą o pomoc do dziewczyn z forum bullowatych.
  12. Ja też chcę jakoś pomóc,jestem za daleko,aby zabrać na dt,ale pomogę w opłacaniu pobytu suni,podajcie konto na pw. Postaram się także zrobić bazarek na jastrzębskie psiaki,strasznie się cieszę,że wreszcie i one doczekały się pomocy ze strony dogo.
  13. Moniko55,jesteś wspaniała,trzymam kciuki za szczęśliwy koniec.
  14. Poproszę o nowe fotki Milki,bo nie mogę się na nią napatrzeć:loveu:
  15. Moniko55,a czy znasz tego pana zainteresowanego adopcją tego asta?Czy ktoś go wyprowadza na spacery?Czy wiadomo jak trafił do schroniska?
  16. Cześć Gocha:loveu: Bardzo mi się podoba twój nowy domownik KOT;),będę wpadała częściej bo mam już internet. Pozdrawiam z Mazur całą familię:loveu:
  17. Mam nadzieję,że zabrał je ktoś odpowiedzialny.
  18. Co tu taka cisza??? Nikogo już nie obchodzi los jastrzębskich psów?
  19. Moniko55,widzę,że walczysz o domek dla maluszka i mam nadzieję,że wreszcie go znajdziesz.Mogę pomóc w ogłoszeniach,Allegro,ale.gratka,Rybnik,podeslij mi prosze namiary na Ciebie.
  20. Milka ma ekstra spojrzenie,a w oczach takie iskierki,jakby myślała:co by tu zmalować:evil_lol::diabloti: Pozdrowienia od mamki zastępczej:loveu:
  21. Strasznie się cieszę,że sunie takie szczęśliwe,oby i ostatnia suczka znalazła swoje miejsce u boku wspaniałych ludzi. Niestety nie mam netu i jestem tu tylko czasami,ale bardzo kibicuję Wam marchewko11 i pozdrawiam.
  22. Hejka dziewczyny:multi:pozdrawiam już z Mazur:loveu: Na razie jestem bez neta,ale jak podłączę to się odezwę.....pa...buziaki;)
  23. Piotromo,bardzo dziękuje za pw i zdjęcia Milki.Teraz jestem spokojna,że wszystko jest ok. Pozdrawiam.
  24. Cieszę się,że tym 2 panienkom się udało:loveu:nie miałam dostępu do netu i martwiłam się o te kruszynki. Co do lampy,to postaram się dołożyć parę groszy.
×
×
  • Create New...