-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Na takie wiadomości czekałam:multi:
-
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny w schronisku nazwały go Bojek,więc niech tak zostanie,a to nowe zdjęcie juz po zabiegu,Bojek miał dodatkowo zszywaną łapkę,ponieważ była tam rana; [IMG]http://www.czterylapy-szczytno.pl/mediac/450_0/media/Bojek$202618$20$281$29.jpg[/IMG] -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Bary wychodzi już z budy,daje się pogłaskać,odzyskuje wiarę w człowieka,dzisiaj wieczorem będę w schronisku,to do niego pójdę,może zrobię fotkę. Niestety na dogo mało kto do niego zagląda,więc próbujemy nagłosnic sprawę tutaj w Szczytnie,może ktoś przyczyta w gazecie jaki ten psiak miał straszny los i zechce mu go odmienić;) -
To czekamy na zdjęcia z nowego domku;)
-
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
W przyszłym tygodniu w lokalnej gazecie ma się ukazać artykuł o Barym,może ktoś z naszego miasta zechce dać mu dom,po przeczytaniu jego strasznej historii. -
A fotki z nowego domu będą?
-
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Bary czuje się lepiej,wczoraj u niego byłam,tylko jeszcze panicznie boi się człowieka. -
Goldenowaty Ptyś z chorą łapą w schronisku czeka już 2 lata.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Ptysiowi łapka się goi,więc teraz zacznę go ogłaszać,wcześniej wszystkie osoby odstaszał stan tej łapy. -
Ale macie tam roboty dziewczyny,dobrze,że jesteście i pomagacie. Shanti,mam nadzieję,że będziesz miała oko na te biedne psy.
-
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Marchewa teraz jestem w pracy i nie bardzo moge biegac po dogo:roll:wieczorkiem wrzuce małego na pierwsza stronke terierow.[/quote] Dobrze,dzięki. Bary już po zabiegu,psiak jest bardzo wystraszony,w sumie co się dziwić,to człowiek zgotował mu taki los:-( -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się dodzwonić do schroniska,martwię się jak Bary przetrwał noc:roll: -
Zimowa fotka rewelacyjna;)
-
4 tyg.wyrzucona sunia Milka w dt na Śląsku ma dom!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Najpierw narozrabia,a potem zrobi słodkie oczęta:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2048/img0738e.jpg[/IMG] -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dziękuję jeszcze raz za bannerek. -
Sunia juz w nowym domu.
-
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Bary ma mieć dzisiaj zabieg oczyszczania i zszywania rany,mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Najlepszy byłby dla chłopaka dt po zabiegu,ale wiem,że ciężko będzie coś znaleźć,tyle teraz tych psich nieszczęść:-( -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może zrobic mi bannerek do wątku? -
Sunia wczoraj 24.03 została adopotowana ze schroniska. [URL="http://img523.imageshack.us/img523/2980/dsc03159.jpg"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2980/dsc03159.jpg[/IMG][/URL]
-
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Tu niuniek już w schronisku: [URL="http://img523.imageshack.us/img523/823/dsc03156d.jpg"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/823/dsc03156d.jpg[/IMG][/URL] I rana; [URL="http://img523.imageshack.us/img523/1756/dsc03154.jpg"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1756/dsc03154.jpg[/IMG][/URL] :placz::placz: [URL="http://img523.imageshack.us/img523/8003/dsc03152.jpg"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8003/dsc03152.jpg[/IMG][/URL] Sznur został wyjęty. [B]Po kilku miesiącach w schronisku i leczeniu Bojek wygląda tak;[/B] [URL="http://img218.imageshack.us/img218/6827/dsc03262.jpg"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6827/dsc03262.jpg[/IMG][/URL] -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj po 3 godzinnej pogoni za psem,wraz z koleżanką i weterynarzem uzbrojonym w pistolet z nabojami usypiającymi,po przebiegnięciu połowy miasta i wystrzeleniu 3 pocisków....udało się złapać niuniusia,który jest bezpieczny w schronisku,jutro zajmie się nim schroniskowy wet. Zdjęcia z akcji: Tu biegliśmy za nim po pierwszym zastrzyku nie chciał paść od razu. [URL="http://img523.imageshack.us/img523/1406/dsc03150.jpg"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1406/dsc03150.jpg[/IMG][/URL] -
Tragedia - 10 psow w worku podrzuconych do schronu - Jastrzebie Zdr
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Co te psy musiały przejść:placz:przerażenie w ich oczach mówi wszystko:-(. Co za bydlak je tak potraktował:angryy: Mam nadzieję,że dziewczyny z J-bia dadzą radę im jakoś pomóc. -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
......................... -
[B]W sobotę 06.02 rodzina zainteresowana adopcją Bojka chce po niego przyjechać,potrzebna osoba,która w tym tygodniu sprawdzi domek,Państwo oczywiście się zgadzają na wizyty-sprawa pilna!!![/B] [B]Proszę o pomoc ludzi okolic Morąga o kontakt:0693960672[/B] Dzisiaj rano wyjeżdżałam samochodem z podwórka,wyszłam zamknąć bramę,a obok mnie przebiegł pies,który miał okropną ranę na szyi,myślałam,że ktoś mu poderżnął gardło,ale z boku szyi wystawał mu sznur!!! Pies biegał po ulicy jak w amoku,pobiegłam za nim,wołałam,ale on nie zwracał na mnie uwagi,ciągle biegał w jedną i drugą stronę ulicy,nie dał podejść do siebie.Zadzwoniłam do koleżanki prosząc o pomoc,ona zadzwoniła do schroniska i usłyszałam,że już była łapanka na tego psa,ale nieudana,pies uciekł,kierowniczka schroniska zadzwoniła do weta,który jako jedyny ma pistolet,z nabojami usypiającymi,ale niestety był w terenie. Pojechałam za tym psem,wbiegł do lasu,a ja musiałam jechać do pracy:shake::placz: Zadzwoniłam po koleżankę,aby tam pojechała,położyła jakieś jedzenie,to może pies tam wróci. Dzisiaj o 14.00 jedziemy go szukać,tylko pytanie;JAK GO ZŁAPAĆ??? Ostatnio łapałam psa po wypadku,który uciekał od ludzi i udało mi się zarzucić mu pętlę na szyję,ale czy w tym przypadku tak można,kiedy szyja to jedna wielka rana? Poradźcie coś.
-
Sunie ktoś zarezerwował,ale się nie pojawił,niestety dawno w schronisku nie byłam,brak czasu,będę dzisiaj,wiem tylko,że sunia ma charakterek i nie zgadza się z innymi psami.