Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Super wiadomości:laola:.
  2. Może jest ktoś na dogo z Augustowa i pomoże tej dziewczynie w nagłosnieniu apelu o pomoc.
  3. Czy Lolek już w nowym domku?:roll: Doddy,daj znać jak pieniążki z bazarków dojdą na konto Fundacji,jeden-31 zł,drugi 141 zł.
  4. Mam prośbę,czy możecie napisać na wątku listę osób wpłacających na Josziego z bazarków? Mój bazarek zakończony i czekam na potwierdzenie wpłaty,aby móc wysłać sukienkę.
  5. Ja też się cieszę,że z adopcjami się ruszyło:multi: Czekam na wiadomości jak Lolek dogadał się z kicią:cool3:,ja podtrzymuję moje wpłaty na Lolka(a czy wiadomo jak długo potrwa jego leczenie)?
  6. Ja zrobię nastepny bazarek w poniedziałek,to jakoś wspomogę kupno karmy.
  7. [quote name='doddy']Na szczęście trypsyna 100%. :multi: Tak więc na razie pozbędziemy się lambi i mamy nadzieję, że rozwolnienie minie, a Loluś przytyje i będzie przypominać psa. :loveu:[/quote] UFFFFF....to kamień z serca.;)
  8. Czy są już te drugie wyniki Lolusia?Bo martwię się o chłopaka.
  9. Nastepny bazarek dla Lolusia; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowa-skorzana-torba-portfel-etui-na-leczenie-asta-lolusia-133327/#post11942688[/URL]
  10. Pierwszy bazarek; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-stroje-kapielowe-na-leczenie-asta-lolusia-133319/#post11942232[/URL] Będą następne,damy radę;)
  11. A może ktoś by też zrobił aukcję cegiełkową na Allegro?
  12. Napiszę w tytule,a ja zrobię bazarki.
  13. O rety!:crazyeye: Miejmy nadzieję,że chociaż te dzisiejsze wyniki będą lepsze.
  14. I co tam u naszego chłopaka?
  15. I co tam u Lolka?:cool3: Czy jakis domek jest nim nadal zainteresowany?
  16. Z mojego bazarku ma przyjść wpłata 40 zł,dajcie znać jak pieniążki dojdą,podałam to konto; [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#b10000][B]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306 Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#b10000][B]z dopiskiem: Joszi [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. Najlepsze domki powinny się ustawiać w kolejce po taki skarb:loveu: A u nas w schronie nowa astka,śliczna,każdy myślał,że ktoś będzie jej szukał,bo zadbana,ale od 10 dni cisza:shake:
  18. To b.dobra wiadomość,że z oczkami już lepiej,bo martwiłam sie,że będzie potrzebny ten zabieg. A jak tam Loluś czuje się bez klejnotów?:cool3:
  19. Na moim bazarku jest już 40 zł dla Josziego;)
  20. Po co ta kobita ludziom głowę zawraca jak niezdecydowana jest:shake: Trzymam kciuki za Lolka,za udany zabieg;)
  21. Ja też jestem ciekawa jak wygląda po kąpanku:cool3:
  22. Zdjęcia mnie rozwaliły,cudny psiak,tylko te rany,echhhh:shake: Koniecznie trzeba go zabrać do dt lub hotelu,napiszcie do Doddy,może ona coś podpowie i potrzebna będzie zbiórka pieniędzy na hotel,jeżeli Joszi miałby tam trafić.
  23. Bazarek dla Josziego; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sukienka-morgan-na-rannego-zaglodzonego-amstaffa-do-07-03-a-132576/#post11880299[/URL]
  24. Zaraz zrobię bazarek dla biedaka.
  25. Powodów do radości w tym przypadku niestety nie ma,może jeden,że Ptysiowi łapka się prawie zagoiła po maści,którą przepisał schroniskowy weterynarz. Nikt psem się nie interesuje,a ja go na dt zabrać nie mogę,więc Ptys nadal siedzi w schronisku i być może tam doczeka się na adopcję.
×
×
  • Create New...