Mam prośbę,czy możecie napisać na wątku listę osób wpłacających na Josziego z bazarków?
Mój bazarek zakończony i czekam na potwierdzenie wpłaty,aby móc wysłać sukienkę.
Ja też się cieszę,że z adopcjami się ruszyło:multi:
Czekam na wiadomości jak Lolek dogadał się z kicią:cool3:,ja podtrzymuję moje wpłaty na Lolka(a czy wiadomo jak długo potrwa jego leczenie)?
[quote name='doddy']Na szczęście trypsyna 100%. :multi:
Tak więc na razie pozbędziemy się lambi i mamy nadzieję, że rozwolnienie minie, a Loluś przytyje i będzie przypominać psa. :loveu:[/quote]
UFFFFF....to kamień z serca.;)
Nastepny bazarek dla Lolusia;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowa-skorzana-torba-portfel-etui-na-leczenie-asta-lolusia-133327/#post11942688[/URL]
Pierwszy bazarek;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-stroje-kapielowe-na-leczenie-asta-lolusia-133319/#post11942232[/URL]
Będą następne,damy radę;)
Z mojego bazarku ma przyjść wpłata 40 zł,dajcie znać jak pieniążki dojdą,podałam to konto;
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#b10000][B]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306
Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#b10000][B]z dopiskiem: Joszi [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
Najlepsze domki powinny się ustawiać w kolejce po taki skarb:loveu:
A u nas w schronie nowa astka,śliczna,każdy myślał,że ktoś będzie jej szukał,bo zadbana,ale od 10 dni cisza:shake:
Zdjęcia mnie rozwaliły,cudny psiak,tylko te rany,echhhh:shake:
Koniecznie trzeba go zabrać do dt lub hotelu,napiszcie do Doddy,może ona coś podpowie i potrzebna będzie zbiórka pieniędzy na hotel,jeżeli Joszi miałby tam trafić.
Powodów do radości w tym przypadku niestety nie ma,może jeden,że Ptysiowi łapka się prawie zagoiła po maści,którą przepisał schroniskowy weterynarz.
Nikt psem się nie interesuje,a ja go na dt zabrać nie mogę,więc Ptys nadal siedzi w schronisku i być może tam doczeka się na adopcję.