Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Dziewczyny,jesteście wielkie!!!:loveu: Ta sunia dostaje od was nowe życie.:loveu: Podajcie mi nr.konta,chcę sie dołożyc do sterylki,chociaż tyle mogę zrobić.
  2. Im więcej osób zainteresuje los Ptysia ,tym lepiej.;)
  3. Szukamy domku na pierwszej.;)
  4. Chciałam dodać,iż Ptyś przebywa w schronisku od 1,5 roku.Od początku miał problem z tą łapką.I dlatego też nikt go do tej pory nie adoptował,każdego przeraża koszt leczenia,problemy z tym związane. Ptysiem powinien zająć się specjalista,bo w schronisku raz łapka jest trochę podleczona,a za jakiś czas jest znowu gorzej i tak od miesięcy:shake:
  5. Podajcie nr.konta i koszt sterylki.
  6. Tak,to prawda,tu krzywda mu się nie dzieje. Szukamy dla niego ds,miejcie go proszę pod tym względem na uwadze cioteczki.
  7. [quote name='andzia69']Doddy...myslisz o tym co ja?:p[/quote] A o czym?:roll:;)jesli można wiedzieć?
  8. [quote name='lio_ness']Już się zainteresowali tym pieskiem, ja nie mogę nic więcej na jego temat napisać , bo nie wiem. Z kim w razie czego mogą się kontaktować ? Nie wiedzą , jaka pomoc jest potrzebna. Może jakieś pieniądze na leczenie na początek ?[/quote] Bardzo dziekuję za pomoc,juz piszę do ciebie pw.
  9. [quote name='doddy']W którym schronisku jest pies?[/quote] Pies jest w schronisku w Szczytnie,na moją prośbę na razie nie zostanie nikomu przypadkowemu wydany,czekamy,może ktoś go jednak szuka. Podobno jest jakiś pan zainteresowany nim,podobno miał już amstaffa,którego strasznie kochał i którego oddał córce(straszna miłość). Panie ze schroniska wiedzą,że chcę sprawdzić najpierw potencjalny dom i umowa adopcyjna w tym schronisku to sprawa normalna.
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zapsiukać Alumspray'em , odkazi , goi , a w bucie może urażać , albo zaparzyć [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Będę musiała to kupić dla niego.
  11. :loveu: [URL="http://img204.imageshack.us/img204/78/dsc03018hq5.jpg"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/78/dsc03018hq5.jpg[/IMG][/URL] Kaganiec był warunkiem pań ze schroniska,abym mogła go zabrać na spacer. [URL="http://img204.imageshack.us/img204/3500/dsc03036ih4.jpg"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3500/dsc03036ih4.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ja też pomyślałam,że pies się zgubił,albo uciekł po Sylwestrowych wybuchach,ale jak na razie nikt go nie szukał. Zdjęcia bez kagańca zrobię w sobotę jak zabiorę go na długi spacer. A zaraz wstawię jeszcze te,które mam.
  13. A do chłopaka nikt nie zagląda:(
  14. Ptyś jest w schronisku na Mazurach,50 km od Olsztyna.
  15. Łapa wygląda jak pięść,jakby się cała zrosła razem z pazurami: [URL="http://img530.imageshack.us/img530/8480/dsc03029hf8.jpg"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8480/dsc03029hf8.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B][I]Ptyś to młody pies w typie goldena,jest piękny.[/I][/B] [B][I]Ma chorą łapę,wet stwierdził jakąś wadę genetyczną,był moment,że już na niej nie stawał,a teraz już troszkę na niej się podpiera.[/I][/B] [B][I]Ptyś to jeden z kilkuset psów w tym schronisku,mimo,iż jest cudny,ma bardzo małe szanse na adopcjie z powodu choroby,a jemu jest potrzebny człowiek,który go pokocha i będzie dalej leczył.[/I][/B] [URL="http://img231.imageshack.us/img231/240/dsc03028om5.jpg"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/240/dsc03028om5.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=red]EDIT.11.10.10[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Ptyś jest nadal w schronisku,nowe info str.8[/COLOR][/B]
  17. Na spacerku: [URL="http://img238.imageshack.us/img238/9094/dsc03035ze3.jpg"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9094/dsc03035ze3.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B][I]Lolka historia wygląda tak:[/I][/B] [B][I]Początek stycznia,bardzo zimno na dworze,zmarznięty,wychudzony pies wchodzi za ludźmi na Pocztę,lgnie do człowieka,merda ogonkiem,prosi o troszkę ciepła.[/I][/B] [B][I]Niestety ludzie odganiali go,zrobiło się zamieszanie,dostał od kogoś reklamówką i słyszał tylko;uciekaj stąd!!![/I][/B] [B][I]Na jego szczęście była tam akurat wolontariuszka ze schroniska(wspaniała osoba)i mimo,iż obawiała się zawsze tej rasy Loluś zrobił na niej tak dobre wrażenie,ujął za serducho,że dziewczyna zrobiła z szalika prowizoryczną smycz i zaprowadziła go do schroniska.[/I][/B] [B][I]Loluś dostał tu osobny kojec,bardzo mały,budę ze słomą,dostaje jedzenie gotowane i suchą karmę,ma leczone oczko,ponieważ mu ropieje,ale ten pies pragnie wolności,spacerów,człowieka.W tym schronisku pracują dobrzy ludzie,kierowniczka to kobieta o złotym sercu,ale jest tu kilkaset psów i Loluś znika po mału w tym tłumie,nie chce zbytnio jeść.Na spacery zabieram go tylko ja,2 razy w tygodniu,do kojca nie chce wracać,zapiera się łapkami.W ostatnie mrozy strasznie zmarzł,ubrałam mu dziecięcy bezrękawnik i mimo,iż nie było mu zbyt wygodnie nie zdejmował go sobie,teraz czekam na kubraczek od arjuni.[/I][/B] [B][I]Loluś dla ludzi jest łagodny,wesoły.Do psów też nie wykazuje agresji,strasznie ciągnie na smyczy.Na moje oko ma 5-6 lat.[/I][/B] [B][I]Szukam dla niego domu,może tutaj odnajdzie go jakiś miłośnik tej rasy.[/I][/B] [B][I][SIZE=5]NOWE ZDJĘCIA STR.4.[/SIZE][/I][/B] [B][I]Oto Lolek;[/I][/B] [URL="http://img150.imageshack.us/img150/5817/dsc03021ye6.jpg"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5817/dsc03021ye6.jpg[/IMG][/URL] Tutaj ze swoją wybawicielką z Poczty; [URL="http://img150.imageshack.us/img150/7386/dsc03023ke8.jpg"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7386/dsc03023ke8.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=red]AKTUALIZACJA[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]11.03.2009[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]OBECNIE LOLEK PRZEBYWA W HOTELU DZIĘKI DODDY I INNYM WSPANIAŁYM OSOBOM,KTÓRE OPŁACAJĄ TAM JEGO POBYT.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]NIESTETY OKAZAŁO SIĘ,ŻE LOLEK MA PROBLEMY Z OCZAMI,ZAPALENIE PĘCHERZA,TEST NA LAMBIE WYSZEDŁ POZYTYWNIE I TRZEBA ODROBACZYĆ WSZYSTKIE PSY W HOTELU. BYĆ MOŻE MA TEŻ CHORĄ TRZUSTKĘ,DLATEGO POTRZEBNE SĄ PIENIĄŻKI NA JEGO LECZENIE.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]LOLUŚ BARDZO NAS POTRZEBUJE.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC.[/COLOR][/B] Wpłaty oczywiście na konto fundacji, z dopiskiem "LOLUŚ" :loveu: [B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych [/B] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B] [B]ul. Żwirki i Wigury 1b/37 [/B] [B]02 - 143 Warszawa[/B]
  19. Przez tą grypę nie miałam siły na dogo,ale już jestem i podnoszę sunię.
  20. Miniusia nam troszkę osiwiała,ale nadal jest śliczna. [URL="http://img297.imageshack.us/img297/7586/dsc03002jf0.jpg"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7586/dsc03002jf0.jpg[/IMG][/URL]
  21. Zapraszam na bazarek dla jastrzębskich psiaków; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/imprezowe-bluzeczki-morgan-na-jastrzebskie-psiaki-do-20-01-a-129329/#post11609282[/URL]
  22. [quote name='dusje']Marchewa, jesli moglabys mi pomoc i wystawic ode mnie fajne ciuchy na bazarek ... Koszt przesylki z NL do PL jest wysoki ale dla dobra sprawy jestem sklonna uiscic 50% kosztu wysylki, jesli znajdzie sie kupiec:lol:[/quote] Dusje,sorki,ale ja nie dam rady z tyloma bazarkami,mam internet tylko w pracy,a tu czasu na dogo niewiele. Ja wystawiam bazarki czasami,o ile czas pozwoli.Może jakaś inna cioteczka może ci pomóc w tej sprawie,jest już tyle wspaniałych osób,którym jastrzębskie psiaki nie są obojętne:loveu:
  23. Dziewczyny,trzeba wykorzystać szansę,zrobić zbiórkę,ja w środę postaram się zrobić wielki bazarek dla jastrzębskich psiaków.
×
×
  • Create New...