[quote name='monika55']Marchewa, dziekuje za bazarek. Kazdy grosz sie liczy.[/quote]
Na razie powinno wpłynąć od dziewczyn 37 złotych,postaram się o nowe bazarki,ale mam strasznie mało czasu ostatnio,więc jak znajdę chwilkę to coś wystawię.
[B]Bazarek dla Kudłaczki;):[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bluzeczki-zara-morgan-inne-na-kudlaczke-do-01-01-2009-a-127681/#post11477566[/URL]
Dziękuję kasiuNDM,że zajrzałaś na wątek i wyraziłaś swoją opinię.Mam nadzieję,że dziewczyny z J-bia zdecydują co jest najlepsze dla tego psa,oby tylko nie trafił w nieodpowiednie ręce,bo nikt przecież się nie przyzna przychodząc do schroniska,że chce psa do walk.
Piotromo i wszystkie cioteczki na wątku,życzę Wam:
Świąt wypełnionych radością i milością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. :tree1::tree1::tree1:
Fiziu,życzę Tobie i rodzince Merlota:
Świąt wypełnionych radością i milością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.
Ja też chcę jakoś pomóc,jestem za daleko,aby zabrać na dt,ale pomogę w opłacaniu pobytu suni,podajcie konto na pw.
Postaram się także zrobić bazarek na jastrzębskie psiaki,strasznie się cieszę,że wreszcie i one doczekały się pomocy ze strony dogo.
Moniko55,widzę,że walczysz o domek dla maluszka i mam nadzieję,że wreszcie go znajdziesz.Mogę pomóc w ogłoszeniach,Allegro,ale.gratka,Rybnik,podeslij mi prosze namiary na Ciebie.
Strasznie się cieszę,że sunie takie szczęśliwe,oby i ostatnia suczka znalazła swoje miejsce u boku wspaniałych ludzi.
Niestety nie mam netu i jestem tu tylko czasami,ale bardzo kibicuję Wam marchewko11 i pozdrawiam.
Cieszę się,że tym 2 panienkom się udało:loveu:nie miałam dostępu do netu i martwiłam się o te kruszynki.
Co do lampy,to postaram się dołożyć parę groszy.