O matko 14 kg???? Niemożliwe. Aż dziwne, że ta sunia jeszcze chodzi. Trzeba jakoś nagłośnić ten wątek. Prawie niekt tu nie wchodzi. Może dobrze by było założyć suni oddzielny wątek. Tylko czy będzie kto miał przekazywać informacje?
[quote name='andzia69']No to ja zaproponuję...Mona Lisa;):):)[/QUOTE]
Andzia znalazła śliczotkę, więc chyba zostaje matką chrzestną. :lol:
Zrobię ślicznotce banerek.
[quote name='Rudzia-Bianca']Jak mi Leny pozwoli będę podnosić ;)
[B]Piękna Ruda , jak ja mam słabość do rudzielców ...[/B][/QUOTE]
Hehe ja też. :razz:
Andzia skąd Ty wytrzasnęłaś takie cudeńko? I ona śpi tak pod chmurką od 2 miesięcy???