-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
jest w schronie - taki jamnikowaty [URL]http://www.ostrow.schronisko.net/adopcja4700-0.html[/URL] -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
cosmyk, napisz coś więcej o Muni - od kiedy miała to bielmo na oku?to pourazowe - czy wiesz co się stało?ma zerwany mięsień czy żebrach - jakby ktoś ją pobił, czy wpadła pod samochód? ciekawe czy to Colin jest tatusiem jej synka... -
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zapewne to samo. od dawna nikt nie był w schronisku -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ronja replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
a ja nie widzę zdjęć tylko krzyżyki:shake: -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
ja też bardzo się cieszę. Munia jest bardzo wpatrzona w swoją nową panią. zresztą ze wzajemnością!!!! -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zostaje u p. Beaty u której jest na tymczasie od początku -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Mamusia najprawdopodobniej zostaje (raczej nie ma innej opcji), jednak z pewnych względów do końca wakacji płacimy za jej tymczas -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4078/dscf1481yy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/28/dscf1482on9.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9608/dscf1483ja9.jpg[/IMG] -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zdjęcia z wczoraj. Munia vel Maszka i jej koledzy Klara (jest chłopcem) i Tutsji [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7038/dscf1472wb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/2292/dscf1474lk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7673/dscf1478nk5.jpg[/IMG] -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
no to p. Beata przechwaliła Munię, bo zwędziła jej dziś masło z maselniczki, hihi - 3/4 kostki pożarła... -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Byłysmy dziś u pana doktora i jest dobrze z oczkiem. Jest co prawda mały stan zapalny, ale wszystko goi się jak powinno. Myszeczka dostała jeszcze dwie buteleczki kropelek. Istnieje niestety prawdopodobieństwo, ze trzecia powieka zacznie się wywijać i będzie ją trzeba usunąć (to chore oczko jest dużo mniejsze i ta powieka nie ma jak się na nim układać). Pan doktor jak zwykle nie policzył nam za wizytę. Bardzo mu dziękujemy w imieniu Myszeczki i swoim. fotki jutro, bo dziś miałam za dużo wrażen...