Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Straszne Babolki [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3011/s70.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8765/s69c.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9084/s68r.jpg[/IMG] Straszne Babolki dziś wyjątkowe przymilne, ciekawe co knują:diabloti:
  2. tak niewinnie wygląda:loveu: a co tam słychać w Kielcach?
  3. [quote name='Piromanka']Och, jaki piękny pychol![/quote] on jest taki sliczny, że nie mogę się na niego napatrzeć:loveu:
  4. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2570/m30gh.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1522/m31w.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3914/m32w.jpg[/IMG]
  5. Słodyczek [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8669/m27a.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7078/m28r.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5583/m29q.jpg[/IMG]
  6. Poluś też pozdrawia swoją wybawicielkę:loveu: Był test na kota - wypadl dobrze:p Poluś był bardzo zainteresowany kotką, machał ogonem i ją wąchal. Dostał parę razy po nosie łapą ostrzegawczo. Kotka miała dosyć, uciekła, Polo jej nie gonił, ale podszedł spokojnie pod samochód, gdzie schowała się kotka i dalej ją wąchał.
  7. [quote name='jayo']Czy ronja moze sprawdzic jakos jak chlopak reaguje na koty?[/quote] jutro postaram się spotkac go z naszą Dakotką
  8. fotki [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5479/gospodarzdomu.png[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1555/1006225b.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9902/1006207h.jpg[/IMG]
  9. [quote name='idusiek']Byłam na wizycie- wszystko jest ok, jak tak dalej pojdzie to Funia pojedzie do domu :razz:[/quote] to kciuki, by wszystko dobrze poszło
  10. trochę się martwię, bo do tej pory nie dzwonił nikt.
  11. [quote name='idusiek']o ludzie. to on mocny w gębie jest . ronja a Twoich gości nie gryzł?:diabloti:[/quote] nie gryzł nikogo. ja go wołałam, kazałam zrobić siad i każdego akceptował. u mnie mieszkał w kojcu, więc może nie do końca czuł się panem terenu. w mieszkaniu może czuć się bardziej na swoim. uczulałam na to nowych państwa. myślę, że dadzą sobie radę.
  12. [quote name='tanitka']żeby przy tym pilnowaniu Pańciostwa, nie ugryzł jakiegoś gościa:diabloti:[/quote] ugryzł:shake: ale państwo nie robią z tego wielkiego problemu, nie panikują, akceptują go takim jakim jest. będą czujni przy gościach...
  13. [quote name='agata51']Jasne! Dla Juranda wszystko![/quote] dzięki, jak wrócę z pracy, to mu wyróżnię a u Kumpla wszystko dobrze : Witam Pani Marto,wyslalem nowe zdjecia.Jestesmy wszyscy na swoim punkcie zakreceni-mam na mysli nasza trojke.Kumpel najlepiej czuje sie miedzy nami,broni nas i mieszkania........i jest niesamowity.Daje tyle serca i milosci,ze az sie wierzyc nie chce-to jest wspaniale psisko.Prosze tylko o mala instrukcje kapieli Kumpla-czym i jak? pozdrawiamy wszyscy
  14. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4060/35327845.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5532/95448190.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9008/10430393.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5804/64879261.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9228/25133748.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4530/94777052.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9538/55140191.jpg[/IMG] c
  16. [quote name='idusiek']A kiedy Miłek będzie miał zdjęte druty? cholerka, że też on się tak liże jak głupi :shake:[/quote] 14 października o godz 17
  17. Dzwoniłam dziś do Kajtusiowej pani - wszystko w porządku, jest bardzo grzeczny, czyściutki - sygnalizuje potrzeby. Pani bardzo zadowolona:p
  18. Polo początkowo nieufny już się przytula i merdaniem reaguje na nasz widok. Śliczny, fajny pies:loveu:
  19. łapeczka się zagoiła, wczoraj zdjęłam kołnierz, a dziś znowu rozlizana ranka:-( chyba do czasu całkowitego wyzdrowienia Słodyczek będzie musiał chodzić w kołnierzu...
  20. [B][COLOR=red][URL="http://www.allegro.pl/item726509148.html"][COLOR=Black][/COLOR][/URL]Wydatki: [/COLOR][/B] operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł kontrola po 3 tygodniach od operacji 122,96zł wścieklizna 25zl scanodyl (przeciwbólowy i przeciwzapalny) 7zł [COLOR=Black]razem[/COLOR][B][COLOR=Black] 2146,10zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Wpłaty: [/COLOR][/B] Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł Elżbieta B., Warszawa 50zł Maruda666 100zł Jolanta K. 100zł Lucy 100zł Agat21 30zł Agnieszka G. 25zł Agnieszka J. 25zł MTF Zalesie 100zł Eliza i Rafał 200zł 4 Dobre Dusze 200zł Anonimowa 120zł dzodzo 10zł (bazarek) malawaszka 10zł (bazarek) cropka 8zł (bazarek) Murka 28zł (bazarek) Maruda666 10zł (bazarek) Jaagna 7zł (bazarek) Agat21 34zł (bazarek) Ania_Mor 50zł (bazarek) Piromanka 33zł (bazarek) Ewa Marta 40zł (bazarek) Evas 9zł (bazarek) caelestis 4zl (bazarek) Pliszka 10zł (bazarek) IzaK 35zł (bazarek) Krysiam 10zł (bazarek) Allegro: Marta K. 10zł Małgorzata M. 5zł Paulina J. 15zł Artur T. 5zł Monika K. 15zl Marta S. 20zł Daria K. 10zł Magdalena M. 5zl Anna G. 5zł Beata N. 10zł Kuba G. 50zł Agnieszka S. 5zł Michał M. 5zł Filip Z. 5zł Stefan P. 5zł Aneta W. 5zł Elwira B. 20zł Monika K. 5zł Justyna T. 5zł Grzegorz S. 5zł Marta T. 5zł Karolina R. 10zł Anna F. 40zł Marta P. 50zł razem: [B]2243[/B][B]zł[/B]:multi: Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty [B]96,90zł jesteśmy na plusie:multi::multi::multi:[/B]
  21. [quote name='enia']Ronja jakie super wieści!!!!:loveu::multi: a pani z allegro się dowiedziała o Kajtku?[/quote] z allegro:p na miejsce Kajtusia jutro przyjedzie pies od Evelin
  22. [quote name='gameta']ale jak wezmą tylko jedną, to drugą im wepchnij do bagażnika :diabloti:[/quote] jest promocja:diabloti: druga gratis
  23. ja nie namawiałam na obydwie, zapytałam czy są chętni na Trójkę, Czwórkę czy na obie - Pani chciała Czwórkę. zawsze mówię prawdę i nie będę ściemniać, że 4 to super przytulaśna suczka, bo taka nie jest. powiedziałam,że jest związana z Trójką i że bedzie wymagała trochę pracy i cierpliwości. wychwalałam za to Trójkę, jaka jest kochana i spragniona pieszczot... państwo niech sami zdecydują. ja nie zniechęcam, ale kłamać nie będę
  24. Dzwoniła Pani - bardziej chętna na Czwórkę - powiedziałam, że łatwiej by jej było w domu z innym psem - namawiałam na Trójkę. Zaprosiłam na jutro do nas. Państwo mają przemysleć i oddzwonić...
  25. Kajtuś w nowym wspaniałym domku:multi: Nowa Pani ciepła, wesola. Suczka rezydentka zadbana, wychuchana, też uratowana z łańcucha. Początkowo troszkę powarkiwała na Kajtusia, ale po chwili biegali razem po całym domu. A Kajtuś oszalał - biegał z tak szczęsliwą miną, śmiało zwiedzał dom, tulił się do swojej Pani:loveu: Czekała na niego obróżka i poslanie. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2228/20246025.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/685/k10v.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...