-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
na razie wstrzymujemy się - pisałam w mailu o tym -
[COLOR=White]...................................... [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1471/k56t.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4145/k58.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4845/k57.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
[COLOR=White]............................... [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/56/k53j.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5987/k55.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9036/k54.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
sam na sam z aparatem, wedle życzenia [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2461/k48.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6618/k52.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2082/k49.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4338/k50n.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5130/k51p.jpg[/IMG]
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Bzdyk nie był, bo był zbyt ruchliwy i Morek go atakował. Suka byla z Bzdyczkiem w boksie domowym, ale po jego odejściu się załamała i cofnęła - musi nasladować normalnie zsocjalizowanego psa, a żeby nie musiala znosić rozstania z kolejnym psem, do którego się mocno przywiąże, postanowilismy wlączyć ją do naszego stada, gdzie obserwuje wszystkie psy nieprzywiązując się tylko do jednego. -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a co to jest to duże czarne po lewej stronie? nie kojarzę tego psa.... Twój?[/QUOTE] ja mam pięć swoich psów i więcej mieć nie będę pisałam przecież, że do naszego stada dołączyła dzika suka do oswojenia. nie kojarzysz jej, bo nie ma wątku na dogo -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Stonka, specjalnie dla Ciebie - Juryś i trójnogi killer - Morek zaczął akceptować inne psy:) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9945/j57.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1853/j58c.jpg[/IMG] -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Moluś ma się dobrze. Kaszle trochę, czasem bardziej (to chyba zależy od pogody), ale są też dni, że jest ok, tzn kaszle tylko po uporczywym obszczekiwaniu kogoś za oknem. Zrobił się nieco bardziej uległy, akceptuje inne psy mieszkające w naszym domu - od wigilii zamieszkała z nami dzika suka do oswojenia - Morek przyjął ją do stada bez żadnego ale. Ponieważ nasza Rudzia ma się gorzej i na razie nie chodzi na spacery do lasu, Moruś w parze spacerowej jest z niewidomym Jurandem, którego też polubił. Niestety nadal nie lubi naszych gości (od taty na wigilię brał przysmaki, a potem groźnie go obszczekiwal). [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9945/j57.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1853/j58c.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9876/morek18.jpg[/IMG] Morek i kurza łapka:cool3: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5200/morek19.jpg[/IMG] Moluś zwany Panem Moluszką i reszta stada [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5239/morek20.jpg[/IMG] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jak tam Puckowe szwy? -
Kangurek ma się dobrze. Co do zdjęć, jeżeli nie będzie sypało, postaram się.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
były 2 telefony - jeden - pan chciał Jurysia do budy - ze Stonką uznałyśmy, że Juryś się nie nadaje na takie warunki, a drugi w wigilię dzwonił ktoś - nie wiem czy dzieciak, czy pijana kobieta robili sobie jaja. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']całować między oczy[/QUOTE] ciężko:evil_lol: kołnierz wąski - tylko Kangurek tam dosięga -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wizyt u weta teraz jej zaoszczędzimy, bo zmiana opatrunku jednak nie taka straszna:) pielęgniarka B wraz z asystentką dali radę. pojedziemy tylko na rtg przed wizytą u dr Janickiego. jak tu calować kochany pyszczek Simbi, jak zapach z japki powala z nóg? -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
a jak inne psy przyjęły Tolę? -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
bidne te szczeniaki porzucone, niepotrzebne. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja już kiedyś słyszalam, że jak pies wcina kupę, to brakuje mu bakterii - ma za sterylne jedzenie. trzeba dać nadpsute mięso.moja Ciuciu też wcinała kupy, mięso zepsute nie działało, dawałam też tabletki Rumen Tabs - bez skutku. po prostu samo przeszło. chciałabym, by Simbi też przeszlo. ps. szukam tymczasu dla znalezionego szczeniaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176335-Znaleziony-szczeniak-nie-ma-gdzie-siAE-podziaAE-Pomocy?p=13763771#post13763771[/url] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Randa, czy i ja mogłabym skorzystać z filii Twojego przedsiębiorstwa?;) wlasnie moja przyjaciólka znalazla szczeniaka, nie mamy co z nim zrobić, ja już u siebie nie upchnę [url]http://www.dogomania.pl/threads/176335-Znaleziony-szczeniak-nie-ma-gdzie-siAE-podziaAE-Pomocy?p=13763771#post13763771[/url] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
z Simbi mamy mały problem. może ktoś może nam coś podpowiedzieć? wczoraj Bartek przyuważył, że Simbi na dworzu zrobiła kupę, a potem ją zjadła. ja już wcześniej czułam od niej z pyska zapach kupy. a dziś, godzinę po rannym spacerze, zrobiła kupę w domu i ją zjadła rozmazując ją po całym posłaniu. czytałam o kałożerności, że niektóre psy jedzą swoje własne odchody, jak również odchody innych dorosłych psów. Być może związane to jest z zachowaniem psów w nowych warunkach utrzymania, przy stałym poczuciu niepokoju i stresu. Jeżeli pies zjada odchody, należy go karmić dietą lekkostrawną, opartą głównie na mięsie lub dodawać do pokarmu środek czyniący mięso delikatniejszym. Nie wiem,czy Simbi stresuje się ze względu na łapę? na ból, który jej towarzyszy? jest już nami ponad miesiąc, staramy się, by było jej dobrze. nie wygląda na cierpiącą, ale gdy chcemy ją zabrać do weta, ucieka i trudno ją złapać wtedy. musimy odpuścić i poczekać, aż sama podejdzie. może to wszystko tak ją stresuje? sama nie wiem. nie chcę, by jadła kupy:roll: wszystkie psy jedzą to samo - rano suchą karmę brit, po południu makaron lub ryż z włoszczyzną i puszką. co mam jej zmienić w diecie? -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
dostałam właśnie świąteczne fotki [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5825/14274414.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8531/96927378.jpg[/IMG] -
[quote name='Energy']Pewnie zaczepiaj i się baw:lol: A Kangurek cały czas chodzi w kołnierzu? Ma opatrunek na łapce?[/QUOTE] w kołnierzu i z opatrunkiem na łapie chodzi Simona
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
U Bzdylka wszystko dobrze. dzwoniłam przed świętami. dostałam też ślicznego mmsa, ale nie mogę go wstawić. Bzdylek całe dnie spędza w objęciach Igora, ale na spacerach jakby kogoś szukał... bardzo przeżywa wyjście swoich państwa do łazienki - płacze wtedy pod drzwiami łazienki. jak już państwo wychodzą z łazienki, jest podobno ogromna radość. pomagał ubierać choinkę, a raczej ją rozbierał i bombki nosil na swoje łózeczko. a ja mam Bzdylka cały czas przed oczami i nie mogę się pogodzić z tym, że musialam go oddać, nawet w najlepsze ręce. opiekowałam się nim, woziłam do weta, nosiłam na rękach gdy nie mógł chodzić. skradł mi kawał serca. -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Pucek śliczny, cieszę się, że dochodzi do zdrowia Tola bidniutka, taki przecineczek, miała wyjątkowe szczęscie - ciotka Randa jakiś psi magnes połknęła czy jak... niedługo garaż będzie trzeba rozbudować chyba... -
jest prześliczna:loveu: taka lśniąca i wygląda na szczeniaka:evil_lol: widać, że jej dobrze w życiu glaski dla Krecika
-
Poluś w oczekiwaniu na swój prezent [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8681/p49m.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1540/p50.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4189/p51v.jpg[/IMG] z prezentem w swojej budzie [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4986/p53.jpg[/IMG]
-
Poluś ślicznie reaguje na komendę siad i przybiega na zawołanie [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2584/p46z.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/461/p47i.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7114/p48i.jpg[/IMG]