-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
rozwaliła go dziś na amen. posklejałam znowu, ale w poniedziałek muszę kupić nowy. no i była dziś znowu kupa w domu:smhair2: i została częsciowo skonsumowana:ekmm: -
buziaki :) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2871/p57.jpg[/IMG] czekają na ciastka [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/25/p59.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/562/p58y.jpg[/IMG]
-
Wampirek w locie :) [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8233/p54.jpg[/IMG] harce z koleżanką;) [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3535/p55k.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7858/p56n.jpg[/IMG]
-
i sam Kangur [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7853/k59.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4023/k61m.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4163/k62.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5060/k60.jpg[/IMG]
-
Kangur i Simbi [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3420/s35e.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6355/s31h.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3841/s33.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3738/s32t.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3337/s34p.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/misc/progress.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../editpost.php?do=editpost&p=13801419"][/URL]
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
i szaleństwa z Kangurkiem [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3420/s35e.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6355/s31h.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3841/s33.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3738/s32t.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3337/s34p.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi dziś [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3048/s27q.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7355/s28z.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7134/s29x.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2104/s30k.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3347/s36q.jpg[/IMG] -
widziałam, Krecik cudo:loveu:
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
dziękuję bardzo za wsparcie dla Simbi u nas na razie kupowy spokój - Simbi dostaje suszone żwacze. wącham ją po każdym spacerku i jest ok -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Randa, jakoś to się poukłada - u nas też spore stado, bywało różnie na początku (np Rudzia na początku bycia z nami atakowała Pysię - Pysia w końcu tak ją poturbowała, że Rudzia miała zwichnięte biodro). -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Na Jurysia najlepiej dziala obecność człowieka i glośno nastawione radio. Nie było tak najgorzej. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Simbi [url]http://www.dogomania.pl/threads/176632-FiliA-anki-z-bazarku-staroci-na-leczenie-Simony-do-7-01-2010?p=13791321#post13791321[/url] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Pucka - zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/176631-Polcelana-z-bazarku-staroci-dla-Pucka-z-rowu-do-7-01-2010?p=13791287#post13791287[/url] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś bojący, od wczoraj prawie nic nie je:( na szczęscie na razie strzelają u nas sporadycznie, za to o pólnocy jest strasznie głośno - jakoś musimy to przezyć. -
o Krecię to ja jestem bardzo spokojna:) chciałabym, by moi tymczasowicze trafiali własnie do takich domów:)
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
ronja replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga, ściskam bardzo -
Faalka, śliczne życzenia. Tobie i Twoim najbliższym też wszystkiego najlepszego. Niestety czas wolny mi zleciał, nie mogę uwierzyć, że już czwartek - nie dam rady odwiedzić Krecika i Was:(
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla Simbi [url]http://www.dogomania.pl/threads/176575-Retro-wieszaczki-i-manekin-dla-Simony-do-6-12?p=13783556#post13783556[/url] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
pewnie, że stanie:) Evelin się zgodziła, by nadwyżkę z naszych zbiórek przeznaczyć w pierwszej kolejności na spłatę mojego weta. u mnie w lecznicy wyszło 308zł za 1,5 miesiąca leczenia Simony - opatrunki, antybiotyki, przeciwbólowe, rtg łapki, szczepienie na wciekliznę. nadwyżki mamy 243zł - trochę jeszcze brakuje. poproszę dziewczyny z Vivy, by puściły przelew do mojej lecznicy zakładając brakującą kwotę -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
nowa wpłata [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie [COLOR=Black]57zł Grzegorz K. kropka77 [/COLOR] [COLOR=Black]100zl forum labradory.org[/COLOR] [COLOR=DarkRed]94zł Anna K. kropka77[/COLOR] [B]Razem: 1293zł[/B] [B]chciałabym spłacić choć część długu u mojego weta. Evelin, co Ty na to? Pucko, Ty chyba na te wpłaty czekałaś: [/B][COLOR=DarkRed]57zł Grzegorz K. kropka77 [/COLOR] [COLOR=DarkRed]94zł Anna K. kropka77[/COLOR] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']Taka piekna i kupozerna, no:mad:moze by jej jaka smierdzaca przekaske zafundowac? gdzies czytalam, ze penisy wolowe (chyba wołowe) smierdza nieprzyzwoicie, a psy uwielbiaja. A tak w ogóle, to pozdrawiamy poświatecznie i życzymy wielu spełnionych marzen w przyszłym roku:)[/QUOTE] my też pozdrawiamy wszystkie psy dostają śmierdzące przysmaki 1-2 razy w tygodniu. czytałam, że tabletki Rumen Tabs polecane właśnie na przypadlośc zjadania kupy robione są na bazie żwaczy wolowych - Simbi dostaje takiego ohydnego śmierdziucha i na razie chyba się wstrzymała z konsumpcją kup:cool3: -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
nowe wpłaty [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie [COLOR=DarkRed]57zł Grzegorz K. kropka77[/COLOR] [COLOR=DarkRed]100zl forum labradory.org[/COLOR] [B]Razem: 1199zł Bardzo dziękuję forum labradory.org:loveu: Papi jesteś wielka [/B] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
to wesoło u Was -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
domki mają osobne - Babolka Trojka trafila do rodziny z psem, rodziny miłosników zwierząt (ratują psy i konie), Babolka nr 4 jest jedynaczką, ma ciepłą rodzinę i 16-letnią panią -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
pisałam zaraz po świętach:)