Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. dobrze, że oboje ciachnięci;) aż żal ich będzie rozdzielać
  2. [quote name='Isiak']Zgodnie z obietnicą złożoną cioteczkom - zrobiłam kolejny haftowany bazarek dla Simbi, z różnymi drobiazgami, które ostatnio udało mi się udłubać :lol: Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177852-HAFTOWANY-bazar-na-leczenie-ONki-Simony-do-24-01?p=13906362#post13906362[/URL][/QUOTE] Isiak, wielkie dzięki:Rose:
  3. Didi się podobało, bo wyjść nie chciała... Smakowały jej bardzo Gusiowe ciasteczka, które i Marlej zajadał z apetytem
  4. Didi i ja dziękujemy Gusi i Marlejowi za gościnę, a dr Adzie za konsultację neurologiczną. Marlej nie był nami specjalnie zainteresowany. Gdyby mógł, prysnąłby do sypialni. Marlej jest ślicznym psem, o wiele ładniej wygląda na żywo, ma coś takiego w oczach, że czulam respekt:evil_lol:
  5. są na stronie 11 i 12:) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2871/p57.jpg[/IMG]
  6. Poluś zakochał się w Dodzie. Jak chodzą razem na spacery do lasu, nawet się nie załatwiają - nie mają czasu, bo cały czas chcą się bawić. W ogródku razem caly czas się ganiają, podgryzają - też nie mają czasu na siku. Gdy wypuszczamy ich osobno, jest lament tego zamkniętego. Siku i kupę robi każdy w swoim kojcu potem:mad:
  7. na razie nikt nie dzwonił
  8. Trzymam kciuki za Misia!!!!!! Czasem cuda się zdarzają - moja Rudzia jest tego najlepszym przykładem
  9. ja miałam te tabletki - kiedyś o kocią kupę z kuwety prawie walczyły moje suczki. rumen tabs nie pomogły. kotka zaczęła wychodzić i nie korzysta już z kuwety i tak rozwiązał się nasz problem:) daję Simbi żółtko raz w tygodniu i co 2 dni suszonego żwacza wołowego. ma teraz dosyć długą przerwę w kupojedzeniu;)
  10. fajowy Puc a ja mam dla Pucka 92zl z bazarków, ale czekam, czy wygram kolczyki u Pucki, to bym wysłała razem wszystko
  11. no, niestety rehabilitacja jest zupełnie nieskuteczna amputacja nie jest potrzebna, o ile przyszły własciciel bedzie dbał i chronił łapę przed urazami mechanicznymi
  12. Czy Juryś lubi zimę, to nie wiem:) na pewno lubi się potarzać w śniegu, gdy zachęcam go do zabawy, więcej też niucha w śniegu. ale lubi też ciepełko - ciągle skopuje swoją kołderkę i się zagrzebuje. i chyba już się najadł za wszystkie czasy, bo zdarza się, że zostawia rano suche, ale moje obiadki zjada w calości:) w ogóle to jest super pies - jest najgrzeczniejszym psem ze wszystkich jakie były u nas:)
  13. trzeba kupić Kreci kozaki z kolcami, by się nie ślizgała więcej:) u nas taki śnieg, że psy się zapadają i też nie mają jak się załatwić - rąbią w naszym ogródku, bo wydeptane jest trochę
  14. hihi, tak patrzy, że nie można mu odmówic...
  15. wygląda na to, że Pucuś szefuje:)
  16. Lilmo, przepiękna aukcja!!!! bardzo dziękuję
  17. u Kajtka wszystko dobrze - kontaktowałam się w Wigilię. Państwo go uwielbiają,uważają, że jest bystry i ma temperament za całą rodzinę:)
  18. [COLOR=White]................. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9654/p69.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6958/p68.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2375/p67.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/6062/p66.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7232/p65n.jpg[/IMG] [/COLOR]
  19. Polo nie robi sobie nic z tego, że śniegu jest po kolana. Wyciągnął dziś zabawki i szalał z koleżanką Dodą. [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5499/p60.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/626/p61z.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4475/p62m.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/724/p63u.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9365/p64w.jpg[/IMG]
  20. o rany, jak fajnie!!!! trzymam kciuki i czekam na "resztę później":)
  21. Krecia noskiem wyczuwa dobrych ludzi:) a ma kubraczek na mrozy?;) moja koleżanka z pracy kupiła swojej suni o gabarytach Krecika, przesliczne malutkie butki kozaczki kolorowe na suwak:loveu: żeby sól w łapki nie szczypała
  22. wapiszon, podałaś link do wątku Simbi...
  23. Simbi na śniegu [url]http://www.youtube.com/watch?v=HGdE2-NbaAk[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=d73PgbH2Bj0&feature=channel[/url]
  24. on nie odczuwa bólu:) z łapą nie będzie ani lepiej ani gorzej wg dr Janickiego
×
×
  • Create New...