-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
U Emi wszystko dobrze - brzuszek na szczęscie bez krost. Jutro odwiedzą nas Mysza i Gosia - mam nadzieję, że będą zdjęcia, bo ja w tym tygodniu ciągle wracam po ciemku.
-
Duduś odzyskał apetyt i wigor. Na każde nasze słowo, mało nie zgubi ogonka. Przed chwila był u nas w pokoju na smyczy; poza Morkiem, nasze psy nie wykazały zainteresowania Dudusiem. Duduś poznał się też z Muszką ciutkę większą od niego - ale był zadowolony, biegał, bawić się chciał. i jeszcze chciałam napisać- naszym pierwszym tymczasem był Łatek - ulubieniec Bartka. Bartek do dziś wzdycha, że musieliśmy oddać Łatka. Wizytę przedadopcyjną ponad rok temu zrobiła nam Akucha:) a teraz od Akuchy mamy skrzyżowanie Łatka z naszą ukochaną malutką Didi. Imię Duduś jest na cześć naszej Didi.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
pewnie się spełni niebawem:) -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Tak się zastanawiamy z Bartkiem, czy z pęcherzem Malutkiej wszystko ok. Początkowo, jak do nas przyjechała, sikała tylko raz dziennie - była spięta, wystraszona. Teraz sika więcej - od rana jest 5 małych kałużek w kojcu, mimo tego iż Malutka rano 20 minut biegała i nawet bawiła się zabawkami. -
[quote name='Ewa Marta']On jest niesamowity! Taki nieokrzesaniec kochany ładuje się gdzie chce nie patrząc na to, że chodzi po Bartku..... Już się nie mogę doczekać niedzieli, żeby go zobaczyć:-)[/QUOTE] często się tak laduje zaczęło zależeć mu na bliskości zapomniałam napisać, że nasz listonosz bardzo chwalił wczoraj Kaluchnego do Bartka, że to mądry pies jest. Kaluchny biegał, nadjechał listonosz, a u nas nie ma dzwonka do furtki. Listonosz powiedział podobno "idź poszukaj pana" i Kaluchny poleciał w stronę domu, gdzie spotkał się z Bartkiem i razem poszli odebrać paczkę.
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Szkoda, że masz szkołę :( Chyba my z Gosią przyjedziemy w sobotę. Ale to jeszcze zależy...[/QUOTE] to może ja ucieknę z godzinę, by się z Wami zobaczyć -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
dziękuję... -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Gusia, w piątek do 19.50 jestem na szkoleniu. w domu będę koło 21. w sobotę od 9 do 17 też się szkolę. Bartek jest oczywiście. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
dlatego postanowiłam każdego psa kochać ponad wszystko, by się nacieszyć. Rudzia byla z nami najkrócej. miała żyć 2 tygodnie, jak ją bralam. wiedziałam, że jest chora, ale nie widziałam, że jej koniec będzie taki straszny. tego nie mogę najbardziej przeżyć. to jej cierpienie tłucze się po mojej głowie. -
cieczka już chyba się skończyla. nie ma nowych plam na kołdrze. ale jutro zmienię jej poszewkę i upewnię się. badania możemy zrobić za jakiś tydzień - wyjazd do weta połączyłabym ze szczepieniem i badaniami.
-
Emi dziś dostała zastrzyk - resztę z tej ampułki. Brzuszek na razie ładny. Sama Emi kochana. I kark jej się zrobił szeroki, musiałam dziś sporo obróżkę poszerzać.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
trudno powiedzieć. najgorzej jak mnie w pracy dziewczyny zaczęły przytulać. na szczęscie od dziś do soboty mam szkolenie po pracy. cale dnie wypełnione nie-myśleniem. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
karma dla Misia dotarła, dziękuję -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ja też... [*] Trzymaj się Martuś:glaszcze:[/QUOTE] nie potrafię:-( -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
zamówiłam kiltix z wysylką 48zł [url]http://allegro.pl/obroza-kiltix-duza-letnia-promocja-od-zookrak-i1242000021.html[/url] -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
nikt tu pewnie nie zajrzy, ale to byl wątek Rudzi i tu też chcę się nią pożegnać odprowiadziłam ją najdalej jak mogłam, a droga nie była łatwa śpij maleńka -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
tylko 2 dni uczyłam Malutką siadania i do mnie:) [video=youtube;qpW8h9dq9Og]http://www.youtube.com/watch?v=qpW8h9dq9Og[/video] -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
mam jeszcze jeden filmik, ale jest bokiem i nie umiem go przekręcić. wgram mimo wszystko;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ale Wiśnia robi miny;):)[/QUOTE] bo Wiśnia jest szur szur nięty:)