Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. U Emi wszystko dobrze - brzuszek na szczęscie bez krost. Jutro odwiedzą nas Mysza i Gosia - mam nadzieję, że będą zdjęcia, bo ja w tym tygodniu ciągle wracam po ciemku.
  2. Duduś odzyskał apetyt i wigor. Na każde nasze słowo, mało nie zgubi ogonka. Przed chwila był u nas w pokoju na smyczy; poza Morkiem, nasze psy nie wykazały zainteresowania Dudusiem. Duduś poznał się też z Muszką ciutkę większą od niego - ale był zadowolony, biegał, bawić się chciał. i jeszcze chciałam napisać- naszym pierwszym tymczasem był Łatek - ulubieniec Bartka. Bartek do dziś wzdycha, że musieliśmy oddać Łatka. Wizytę przedadopcyjną ponad rok temu zrobiła nam Akucha:) a teraz od Akuchy mamy skrzyżowanie Łatka z naszą ukochaną malutką Didi. Imię Duduś jest na cześć naszej Didi.
  3. pewnie się spełni niebawem:)
  4. posypią się razy, bo Kaluchny jest śliczny!!!! chociaż Bartek ostatnio stwierdził, że Kaluchny jest taki brzydki, że nikt by go nawet ukraść nie chciał (rozmawialiśmy niedawno o kradzieży psów po telefonie o Simonę dla pana, któremu ktoś owczarka ukradł z kojca)
  5. u Soni bez zmian. jak udała się wczorajsza rozmowa z naszym wetem? nic o tym nie piszesz.
  6. Tak się zastanawiamy z Bartkiem, czy z pęcherzem Malutkiej wszystko ok. Początkowo, jak do nas przyjechała, sikała tylko raz dziennie - była spięta, wystraszona. Teraz sika więcej - od rana jest 5 małych kałużek w kojcu, mimo tego iż Malutka rano 20 minut biegała i nawet bawiła się zabawkami.
  7. [quote name='Ewa Marta']On jest niesamowity! Taki nieokrzesaniec kochany ładuje się gdzie chce nie patrząc na to, że chodzi po Bartku..... Już się nie mogę doczekać niedzieli, żeby go zobaczyć:-)[/QUOTE] często się tak laduje zaczęło zależeć mu na bliskości zapomniałam napisać, że nasz listonosz bardzo chwalił wczoraj Kaluchnego do Bartka, że to mądry pies jest. Kaluchny biegał, nadjechał listonosz, a u nas nie ma dzwonka do furtki. Listonosz powiedział podobno "idź poszukaj pana" i Kaluchny poleciał w stronę domu, gdzie spotkał się z Bartkiem i razem poszli odebrać paczkę.
  8. [quote name='mysza 1']Szkoda, że masz szkołę :( Chyba my z Gosią przyjedziemy w sobotę. Ale to jeszcze zależy...[/QUOTE] to może ja ucieknę z godzinę, by się z Wami zobaczyć
  9. Gusia, w piątek do 19.50 jestem na szkoleniu. w domu będę koło 21. w sobotę od 9 do 17 też się szkolę. Bartek jest oczywiście.
  10. znajdzie na pewno. podziękowania przekazałam. Duduś jest bardzo grzeczny, kochany, przyjacielski do całego świata. apetyt średni na suche, ryż z puszką zmiata. to dobrze, bo wymaga podtuczenia. jest taki maleńki, ze mieści się na jaśku.
  11. dlatego postanowiłam każdego psa kochać ponad wszystko, by się nacieszyć. Rudzia byla z nami najkrócej. miała żyć 2 tygodnie, jak ją bralam. wiedziałam, że jest chora, ale nie widziałam, że jej koniec będzie taki straszny. tego nie mogę najbardziej przeżyć. to jej cierpienie tłucze się po mojej głowie.
  12. cieczka już chyba się skończyla. nie ma nowych plam na kołdrze. ale jutro zmienię jej poszewkę i upewnię się. badania możemy zrobić za jakiś tydzień - wyjazd do weta połączyłabym ze szczepieniem i badaniami.
  13. Emi dziś dostała zastrzyk - resztę z tej ampułki. Brzuszek na razie ładny. Sama Emi kochana. I kark jej się zrobił szeroki, musiałam dziś sporo obróżkę poszerzać.
  14. trudno powiedzieć. najgorzej jak mnie w pracy dziewczyny zaczęły przytulać. na szczęscie od dziś do soboty mam szkolenie po pracy. cale dnie wypełnione nie-myśleniem.
  15. karma dla Misia dotarła, dziękuję
  16. [quote name='Tora&Faro']Ja też... [*] Trzymaj się Martuś:glaszcze:[/QUOTE] nie potrafię:-(
  17. zamówiłam kiltix z wysylką 48zł [url]http://allegro.pl/obroza-kiltix-duza-letnia-promocja-od-zookrak-i1242000021.html[/url]
  18. nikt tu pewnie nie zajrzy, ale to byl wątek Rudzi i tu też chcę się nią pożegnać odprowiadziłam ją najdalej jak mogłam, a droga nie była łatwa śpij maleńka
  19. tylko 2 dni uczyłam Malutką siadania i do mnie:) [video=youtube;qpW8h9dq9Og]http://www.youtube.com/watch?v=qpW8h9dq9Og[/video]
  20. mam jeszcze jeden filmik, ale jest bokiem i nie umiem go przekręcić. wgram mimo wszystko;)
  21. [quote name='Tora&Faro']Ale Wiśnia robi miny;):)[/QUOTE] bo Wiśnia jest szur szur nięty:)
×
×
  • Create New...