-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Sunia mieszka z Simoną - musieliśmy zrobić małe przetasowanie;) na razie jest ok, choć próbuje się wydostać, drapie w drzwi ps. imię dla suni pilnie potrzebne:) -
Lubisia trochę zmężniała i przytyła [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/d3c0c9a8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/c6e72dcf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/8d9b425f.jpg[/IMG] i Muszka Muszeczkowa [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/46e5f600.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/212d895e.jpg[/IMG]
-
grzeczny, kochany, bezproblemowy niczego mu nie trzeba:) leki bierze, rano namoczoną karmę wcina, po południu ryż z puszką. dziś pierwszy raz puściłam go po naszym ogródku bez smyczy. w sumie wracał na zawołanie, ale jak coś go interesowało, to nawet się nie odwrócił. ladnie bawił się z małymi suczkami zwanymi Petitkami. na kolanka wskakiwał, tulił się, brzuszek pokazywał. mam zdjęcia, ale wgram wieczorem. wczoraj dzwoniła pani chętna, ma nas odwiedzić w tygodniu - w pon dokładnie się domówimy. mailuję też z panem, ale trochę mało konkretny ten pan - czuję, że nic z tego nie bedzie. 2 poprzednie panie - zamilkły.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie w 6 - w godzinę:) piszę z domu, w knajpie netu nie było (a szkoda;)) napisałam,że kawę wypiłam właśnie po to, by nie zasnąc - chodziło mi, ze nie przed chwilą, ale żeby nie zasnąc - bredzę trochę a butów szkoda -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']No właśnie sobie uświadomiłam że głodna jestem przez ten kącik kulinarny;) Marta do domu marsz!!!;)[/QUOTE] a ja jestem przejedzona!!! wracalam z rozpiętym guzikiem w spodniach:evil_lol: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
już jestem w domu:) -
i psie i ludzkie;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
a ja nie mogę zasnąć, bo na imprezie pracowej, by nie zasnąć właśnie wypiłam mocną kawę -
nie wiem, bo od tygodnia nie mają kontaktu;) dziś wyjątkowo puściłam go z Malutką - też się trochę obawialam, ale to jeszcze nie ten czas;) Malutka też lata pod kojec Wiśni i czeka - nie mialam serca dziś ich nie puścić razem.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie dzwoniła:( tylko o Dudusia dziś pani się umawiała ze mną Simona nie ma szczęscia -
a Emi bryka, tarza się w trawie i ciągle leci do Misia. nie wiem, czy już mogę ich razem puszczać;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ładna, w typie Malty :) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
mam mały problem z wizytą przedadopcyjną w Bydgoszczy - napisałam do kilku osób, tylko jedna mi odpisała, że nie ma czasu. 2 osoby poleciły mi kogoś innego. napisałam wczoraj do pani z prośbą o cierpliwośc. ona będzie 20 października w Warszawie i chce zabrać Simonę wtedy. nie oddam Simony bez wizyty, a pani potem nie będzie za bardzo mogła przyjechać po Simonę. wszystko się sypie, tak to jest jak ja zabieram się do szukania kogoś z innego miasta do wizyty przedadopcyjnej. pani z Wołomina nie odezwała się. -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
z Wisienką [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2e0b4da5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/a349af8e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/5d60e4d3.jpg[/IMG] -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Malutka :) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/21b791e2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/77995058.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/373ee881.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/ac0614f8.jpg[/IMG] -
Emitka zagląda do Was;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
mi też żal:( dla mnie na tym zdjęciu on wyglądał jak szczeniak może widok szczęśliwego Wisienki rozgoni smutki [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/e037f9e1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/1ff2a379.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/7b3eaeb2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/f7e7eb18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/87c3fc57.jpg[/IMG] -
wszędzie napisane norma, ale to błąd ja nie znam się na wynikach, nie wiem jakie są normy wetka też mówiła,że wątroba regeneruje się sama. na razie kazała dać mu czas na odkarmienie i zrobić badania za 2-3 tygodnie. jeżeli wyniki nadal nie będą ok, wtedy będą myslec. lespewet, który dostał jest na nerki