Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Sunia mieszka z Simoną - musieliśmy zrobić małe przetasowanie;) na razie jest ok, choć próbuje się wydostać, drapie w drzwi ps. imię dla suni pilnie potrzebne:)
  2. Lubisia trochę zmężniała i przytyła [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/d3c0c9a8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/c6e72dcf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/8d9b425f.jpg[/IMG] i Muszka Muszeczkowa [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/46e5f600.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/212d895e.jpg[/IMG]
  3. link nie dziala Muszka i Lubisia czyli Petitki i Duduś - znalezisko Bartka:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/29dcedd9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/cfa05dcb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/fa69e4a4.jpg[/IMG]
  4. i sam Dudu [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/73b604fc.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/9f584b4f.jpg[/IMG] tu poważny [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/4ee1ab8e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/28c4cf25.jpg[/IMG]
  5. Trójca czyli Dudu i Petitki;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/29dcedd9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/cfa05dcb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/09f7f7e2.jpg[/IMG]
  6. grzeczny, kochany, bezproblemowy niczego mu nie trzeba:) leki bierze, rano namoczoną karmę wcina, po południu ryż z puszką. dziś pierwszy raz puściłam go po naszym ogródku bez smyczy. w sumie wracał na zawołanie, ale jak coś go interesowało, to nawet się nie odwrócił. ladnie bawił się z małymi suczkami zwanymi Petitkami. na kolanka wskakiwał, tulił się, brzuszek pokazywał. mam zdjęcia, ale wgram wieczorem. wczoraj dzwoniła pani chętna, ma nas odwiedzić w tygodniu - w pon dokładnie się domówimy. mailuję też z panem, ale trochę mało konkretny ten pan - czuję, że nic z tego nie bedzie. 2 poprzednie panie - zamilkły.
  7. nie w 6 - w godzinę:) piszę z domu, w knajpie netu nie było (a szkoda;)) napisałam,że kawę wypiłam właśnie po to, by nie zasnąc - chodziło mi, ze nie przed chwilą, ale żeby nie zasnąc - bredzę trochę a butów szkoda
  8. [quote name='Tora&Faro']No właśnie sobie uświadomiłam że głodna jestem przez ten kącik kulinarny;) Marta do domu marsz!!!;)[/QUOTE] a ja jestem przejedzona!!! wracalam z rozpiętym guzikiem w spodniach:evil_lol:
  9. i psie i ludzkie;)
  10. a ja nie mogę zasnąć, bo na imprezie pracowej, by nie zasnąć właśnie wypiłam mocną kawę
  11. nie wiem, bo od tygodnia nie mają kontaktu;) dziś wyjątkowo puściłam go z Malutką - też się trochę obawialam, ale to jeszcze nie ten czas;) Malutka też lata pod kojec Wiśni i czeka - nie mialam serca dziś ich nie puścić razem.
  12. nie dzwoniła:( tylko o Dudusia dziś pani się umawiała ze mną Simona nie ma szczęscia
  13. a Emi bryka, tarza się w trawie i ciągle leci do Misia. nie wiem, czy już mogę ich razem puszczać;)
  14. Dzi Ajek zgniótł - on tak ma - wali się nie patrząc na kogo i gdzie
  15. od lewej - Didi, Pysia Pysiuńka (szefowa naszego stada) i Dzi Aj Dżoł i zaraz obok jest moje miejsce - taki mamy zestaw kanapowy:)
  16. no, dostal:) ale mi go zawsze szkoda, bo uciekał w popłochu jak zaczęłam go ochrzaniać
  17. mam mały problem z wizytą przedadopcyjną w Bydgoszczy - napisałam do kilku osób, tylko jedna mi odpisała, że nie ma czasu. 2 osoby poleciły mi kogoś innego. napisałam wczoraj do pani z prośbą o cierpliwośc. ona będzie 20 października w Warszawie i chce zabrać Simonę wtedy. nie oddam Simony bez wizyty, a pani potem nie będzie za bardzo mogła przyjechać po Simonę. wszystko się sypie, tak to jest jak ja zabieram się do szukania kogoś z innego miasta do wizyty przedadopcyjnej. pani z Wołomina nie odezwała się.
  18. z Wisienką [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2e0b4da5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/a349af8e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/5d60e4d3.jpg[/IMG]
  19. Malutka :) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/21b791e2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/77995058.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/373ee881.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/ac0614f8.jpg[/IMG]
  20. Emitka zagląda do Was;)
  21. Kaluchnego przechwaliłam - podpadł wczoraj. wystartował z zębami do Didi. poszło o nową zabawkę. dziś spią jak gdyby nigdy nic;)
  22. mi też żal:( dla mnie na tym zdjęciu on wyglądał jak szczeniak może widok szczęśliwego Wisienki rozgoni smutki [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/e037f9e1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/1ff2a379.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/7b3eaeb2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/f7e7eb18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/87c3fc57.jpg[/IMG]
  23. wszędzie napisane norma, ale to błąd ja nie znam się na wynikach, nie wiem jakie są normy wetka też mówiła,że wątroba regeneruje się sama. na razie kazała dać mu czas na odkarmienie i zrobić badania za 2-3 tygodnie. jeżeli wyniki nadal nie będą ok, wtedy będą myslec. lespewet, który dostał jest na nerki
×
×
  • Create New...