Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Podobno jakiś wyjątkowo złośliwy szczep koronowirusa. No i niezbyt odpowiednia dieta - za dużo wątróbki zjadała :razz:
  2. Miała krwotoczne zapalenie jelit i żołądka, nagle dostała silnego krwotoku z odbytu, krew się lała strumieniami :placz: Do tego straszliwe wzdęcie żołądka, ucisk na przeponę, z chwili na chwilę jej stan się pogarszał, operowana była w nocy, bo do rana by nie przeżyła. A propos haftów - w podziękowaniu za uratowanie jej życia zrobiłam naszym wspaniałym wetom taka kartkę, która powędrowała do lecznicy w ogrooomnym koszu wypełnionym słodyczami :p [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5bb5747029730f32][IMG]http://images21.fotosik.pl/223/5bb5747029730f32m.jpg[/IMG][/URL]
  3. Moje hafty teraz właśnie sprzedają się na bazarku, może też zajrzysz? :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70701[/URL] A Isla była baardzo chora, o mały włos jej nie straciłam :-( Ale już jest dobrze na szczęście.
  4. No cóż, żyję tak sobie z boczku, na wystawy nie jeżdżę, w spotkaniach nie uczestniczę i w psim światku nie za bardzo się orientuję, co się dzieje i dlaczego. :roll: Ale kalendarz napewno będzie świetny. :loveu:
  5. Ależ ona słodka, i pod opieką dwóch wujków :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Razem z moją psica zazdrościmy ogródka i fajnej własnej trawki do hasania i tarzania ;) Bo my blokowe szczurki jesteśmy :roll:
  6. A dogomaniaczka Isiak chce Kropę :placz: Ale niestety nie może :placz:
  7. [quote name='Cavisia']Aaaa, teraz dojrzałam link :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: . Wycofuję swoją chęć zakupów .[/quote] Dlaczego? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Z powodu ceny? Kalendarze bedą napewno śliczne! :loveu:
  8. Już sobie 3 kalendarze zamówiłam :multi: Superowe będą!
  9. Założyłam bazarek dla kochanego misia. Kokosów z tego pewnie nie będzie :oops: ale zawsze coś. Tu link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70701[/URL]
  10. Jaka ona słodka! Schron to nie miejsce dla takiego słodkiego bezbronnego malucha, przecież ona tam może zachorować, no a socjalizacja takiego szczeniorka :shake: Szkoda, że nie mogę jej zabrać :-(
  11. Kobold ma rację, ludziska przeważnie patrząc na psa widzą go takim jakim akurat jest, a nie takim, jakim mógłby być. To wielu zniechęca, nawet dość skutecznie odstrasza. Kiedy czasem pokazują jakieś schrony w telewizji, prawie zawsze wołam "o jakie cudo, rany, taki bajeczny pies". Domownicy patrzą na mnie jak na wariata: który? co? chyba żartujesz? Ale ja widzę tego psa wykąpanego, wyczesanego, odkarmionego... Takiego, jakim byłby u nas w domu... i strasznie mi tych wszystkich psiaków żal :-( Wściekam się na głupotę ludzi, przez których tyle jest tych psich smutków, i normalnie wstyd mi, że ja też jestem człowiekiem :oops:
  12. Jest już OK - psiak został wybrany, to pies z dogo :multi: Dodam tylko, że ten wybór baaardzo mi odpowiada, bo mnie też chwycił za serce, bidulek :roll:
  13. Bardzo proszę o odpowiedź, czy wylicytowane na bazarku kwoty muszą być przekazane na psiaki, których wątki są na dogo? Chodzi o to, że osoba, która wygrała licytację, twierdzi że znalazła psa, któremu chce pomóc i na niego chce przeznaczyć te pieniążki. Dodam, że cel licytacji miała wybrać osoba wygrywająca. Hmmm.... Co o tym myślicie? Tak można? Bardzo nie chcę nikogo obrazić, ale znając realia współczesnego świata to może być zwyczajna ściema, ale też może być prawda. Co mam zrobić?
  14. Śliczne fotki i śliczna Tosia :loveu: Ja nie potrafiłabym się już z nią rozstać. Na widok tej słodkiej buźki serce topnieje... a jeszcze jak sobie człowiek wyobrazi, co ona musiała przeżyć :placz:
  15. Taka "hodowla" narusza kilka paragrafów ustawy o ochronie zwierząt. Tylko jak zmusić policję i sądy do poważnego traktowania tego rodzaju przestępstw? :mad: Dla nich to ciągle fanaberie zwierzomaniaków, "czyny mało szkodliwe społecznie", a ustawa wydaje się martwym przepisem :angryy:
  16. Niesamowita metamorfoza :crazyeye: Trudno uwierzyć, że to ta sama Tosieńka. Dziękujemy niebiosom za to, że są tacy ludzie jak Paola i inne cioteczki z dogo! Głaski i mizianko dla Tosi od cioteczki Isiak :loveu:
  17. Szczęściary jesteście, wszystkie trzy - Ty, bo będziesz miała buldożkowate szczęście podwójnie, Zoya, bo będzie miała kumpelę, a Tosia, bo wreszcie trafi do prawdziwego domku, gdzie będzie kochana i zadbana :loveu:
  18. Witaj remi :lol: To cudownie, Tosia ma kochający domek!!! Uśmiechnęło się do biednej mordki szczęście po tym, co wycierpiała!
  19. Paola - ja też mam kołdrę, którą mogłabym oddać, tylko jak ją dostarczyć? Jetsem uwiązana w domu, bo opiekuję się chorą mamą, nie dam rady nigdzie pojechać. Może ktoś z dogomaniaków miałby po drodze i mógł zabrać? Jestem ze Śląska, konkretnie z Pszczyny. Ewentualnie pocztą...
  20. Ach, jaki on słodki...:loveu: Dodam jeszcze, że wiele osób może być na niego chętnych dlatego, że jest to psiak taki "gotowy do kochania", tzn. czysty, dobrze wychowany, zadbany. Nie chcę nikogo obrazić, ale być może część z tych, którzy byli chętni na adopcję Fidelka, nie adoptowaliby schroniskowej bidy, bo po prostu baliby się problemów z tym związanych, konieczności doprowadzenia do ładu szaty takiego zaniedbanego brudasa, smrodku, biegunek, ewentualnego leczenia i nieznajomości charakteru. Nad takim psem trzeba popracować, poświęcić mu więcej czasu niż innemu, a nie każdy czuje się na siłach takiemu zadaniu podołać. Mam koleżankę, która straciła sznaucerkę olbrzymkę. Marzy jej się kolejna. Próbowałam namówić ją na adopcję z dogo, nawet upatrzyłam jej tutaj piękną 6 letnią sunię, ale ona nie chce. Boi się o dziecko, że nie wiadomo, co takiemu nieznanemu psu strzeli do głowy...
  21. Romenko, robisz słusznie. Na Twoim miejscu też tak bym postąpiła. Po co wydawać pieska gdzieś daleko i "w ciemno", skoro może być blisko Ciebie i możesz mieć go "na oku", a poza tym jesteś na 100 % pewna osób, którym go oddasz. Poza tym może znajdzie się jego właściciel. Nie dziwi mnie jednak takie zainteresowanie Fidelkiem. Psiak jest zjawiskowo piękny, po prostu zachwycający urodą, a do tego świetnie ułożony i bardzo milusi. To po prostu pies-ideał. Każdego chwyci za serce. ;) I bądź pewna, że gdyby nie fakt, że mam już w swoim małym mieszkanku sunię, to też bym do Ciebie w jego sprawie pisała. Nawet byłabym skłonna przełamać odwieczne prawo naszego domu, że mamy zawsze tylko sunie, a nie pieski. :evil_lol:
  22. Czy jeśli jest tylko jedna osoba zainteresowana przedmiotem, to mogę zamknąć bazarek wcześniej?
  23. Wspaniały pomysł! Trzymam kciuki i życzę duużo wytrwałości i żelaznych nerwów w bojach z urzędami i sądami.
  24. A czy ktoś znajomy nie mieszka blisko znalezienia psa? Może mógłby tam rozwiesić ogłoszenia? Szkoda, że piesek nie miał adresówki albo chipa.
×
×
  • Create New...