-
Posts
1051 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martyna.
-
Ja mam yoreczkę i spanielki oraz goldenkę :) Sedziowal mnie na MP i z goldenka:)
-
[quote name='alqua']Martyna2006 a powiedz mi jak oceniasz Piotra Króla ? Na co zwraca uwagę?I wogóle? Chyba niedługo też nas będzie sędziował ;/[/quote] Trudno mi powiedziec,ale napewno na włos,bo u goldkow zwracal duza uwage siersci i rodzajowi jej;)
-
[quote name='Agasia']Wasze stroje - baskowe dziewczyny :) kto sedziowal?[/quote] Aaaa.. dzieki :] Były były tylko ze w Toruniu :razz: A sedziwal Piotr Król,a niedziela Maria Bruska :]
-
Witam:) Od niedawna zaczelam interesowac sie pudlami :) Chcialabym sie dwiedziec w jakiej cenie kupie wystawowego pudla(miniaturowego( srebrniaka ?:) Oraz gdzie najlepiej kupić,moze jakies hodowle??Narazie to nic pewnego..Po prostu pytam aby wiedziec wiecej :) Pozdrawiam, Martyna
-
Mam pytanko...Czy ktoś z Was może pozyczyc mi swojego Pudla na Młodego Prezentera w Olsztynie??Bardzo mi na tym zalezy:) Oczywiscie jeśli piesek pojdzie ze mna i bedzie po ocenie na ringu. Pozdrawiam, Martyna
-
Witam:) Chciałabym sie zapytac czy ktos z Was moze pozyczyc mi pieska na olsztynska wystawe?czywiscie jesli piesek pojdzie ze mna i bedzie po ocenie:) Pozdrawiam
-
Agasia na 1 miejscu jest dziewczyna z Owczarkiem Australijskim :) Jakie stroje,kogo??:>
-
Ja też chciałabym w końcu się doczekać :) Ale jeszcze długaaa droga do Afgana:)Ale mam nadzieje ze uda mi sie doczekac:)
-
Napisałam już do Pana PW,ale pisze jeszcze tu:) A wiec przyjde pod ring Charow,mam nadzieje ze uda sie znalezc cos dla mnie:) Dziekuje za chec pomocy:) Pozdr, Martyna
-
[quote name='Agasia']Jest czego pozazdrościć ;) :loveu:[/quote] Hehe :) Sama cieszę się strasznie :)
-
Agamo dziekuje :) Wrazie czego gdyby kolak nie poszedł ze mną z chęcia pożyczę innego psa :)
-
Gracjano nie ma wiekowej 'tabelki".Jeśli mogę przyszłabym i zobacze czy kolak by poszedł ze mna,bo z checia bym pozyczyla :) A czy nie przeszkadza Pani ze MP jest o 13??
-
Moja dostaje Royal Canin dla Yorkow,marchewke gotowaną,żółtko,surowe i gotowane mięsko,twaróg,szynkę,ser :) Je 2 razy dziennie czasami 3.zótłko i twarog dostaje raz w tygodniu.
-
Lista yorków na forum - prosimy nie komentować!
martyna. replied to marlena924's topic in Yorkshire terrier
[B]Imię : [/B]Linda [B]Płeć :[/B] Suczka [B]Właścicielka : [/B]Martyna2006/Martyna [B]Data ur.: [/B]24.01.2002 [B]Jest moim pieskiem od: [/B]30 kwietnia [B]Waga : [/B]2,6 #loveu [B]Czasem nazywana : [/B]Lindzia,Lindziol,Linkoln :P [B]Ulubione zabawki : [/B]Nie ma :P [B]Przyjaciele :[/B] Oj duzo ich :] [B]Co lubi: [/B]Głaskanie po brzuchu,spacerki, gotowana marchewke,saszetki,Royalka ale tylko z marchewka:) [B]Foteczka:[/B] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1250/linda029nq.jpg[/IMG][/URL] -
Ja będę z psem moich marzeń :D Na MP będę z Afganem,bardzo się cieszę :)
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
martyna. replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Cześć :) Mam na imie Martyna i urodzilam sie 7.06.1994 roku :) Od niedawna jestem szczesliwa właścicielką 4 letniej rodowodowej suni-Yorka :) Mieszkamy 8 km od Torunia :) A to zdjęcie Lindy :] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/6094/linda083ri.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :* -
Witam:) Mam ogromna prosbe do osob jadacych do Płocka na wystawe(jutro).Otoz nie mam psa na Młodego Prezentera.Czy ktos z Was moze pozyczyc mi psiaka na ten konkurs??Oczywscie jesli pojdzie ze mna i bedzie po ocenie na ringu. Pozdr, Martyna
-
Witam, Dopiero dzisiaj o 2 w nocy dowiedziałam się że jade do Płocka:multi: Jednak mam pewnien problem...nie mam psa na Młodego Prezentera.A wiec czy ktoś z Was mógłby pożyczyć mi swojego psiaka na MP??Oczywiscie jesli ze mna pojdzie i bedzie po ocenie na ringu. Pozdrawiam Martyna
-
Witam, Dopiero dzisiaj o 2 w nocy dowiedziałam się że jade do Płocka:multi: Jednak mam pewnien problem...nie mam psa na Młodego Prezentera.A wiec czy ktoś z Was mógłby pożyczyć mi swojego psiaka na MP??Oczywiscie jesli ze mna pojdzie i bedzie po ocenie na ringu. Pozdrawiam Martyna
-
M.M. no pewnie że chce :) Jeju nawet nie wiesz jak się bardzo cieszę :) A fotkę Lakindy(jesli to do mnie skierowane to mozesz ja sobie wykorzystac,jesli chcesz:) ) Jeszcze raz bardzoo dziekuje za użuczenie Afganka :)
-
Witam ponownie:) Jednak do Płocka nie jade :( Ale za to mam do Was prośbę...Czy ktoś z Was posiada Afgana i może pożyczyć mi go na Młodego Prezentera w Olsztynie lub/i Warszawie??Oczywiscie jest pojdzie ze mna i bedzie po ocenie na ringu.Byłabym baardzoo wdzieczna :) Pozdrawiam, Martyna
-
Ja będę w oby dwa dni <jupi> :D Mam do Was pytanko..wiem ze jeszcze troche czasu,ale nic tam...Czy ktoś może pożyczyć mi Psa na Mlodego Prezentera??
-
Gucia to fajnie :) A Ty jaka grupa wiekowa?? Znasz moze kogos kto jedzie z afganem lub pudlem,bo chcialabym pozyczyc na mp :)
-
Zgodnie z obietnicą przesyłam zdjątka Afganków :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img350.imageshack.us/img350/5039/afgan2rm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img350.imageshack.us/img350/5335/afgan11yj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4837/afgan20bw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img350.imageshack.us/img350/7223/afgan37qh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img350.imageshack.us/img350/3053/afgan45yc.jpg[/IMG][/URL] I to wszystko :)