[quote name='Siwy16']Szkoda, ze te osoby, ktore wlasnie tak oszukuje w ogole sie nie odzywaja i nie probuja jakos wytlumaczyc, moze na cos choruja? Taki uraz na punkcie przegrywania.[/quote]
Ja sie domyslam kiedy zaczną się odzywac :p Wtedy kiedy my przestaniemy gadac o przenoszeniu sie zamiast do starszej to jeszcze raz do młodszej:razz: