-
Posts
1051 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martyna.
-
Dziekuje za odp.Tesska tez ma juz plasterki na uszkach,zobaczymy jak to bedzie :)
-
My tez dzis sklejamy :)
-
Moja Linda niestety tez:( Ale RC Sensible jej smakuje :D
-
[quote name='NNikka']A dlaczego jej uszka nie stoją?![/quote] Ona ma nie cale 11 tygodni,ma jeszcze czas.Uszka juz sa obgolone takze czekamy :) Edyto mogla bys i powiedziec w jakim wieku Twojemu Decoriskowi stanely uszka?
-
Witam Edyto :)
-
[quote name='Asta']W związku zakończeniem tematu "wysadzić pieska" (wiecie o co chodzi :lol:) "przenosimy" się tu taj ;)[/quote] Asta z mogłabyś mi powiedzieć o co chodzi z "wysadzic pieska" ? Nie czytalam tamtego tematu,wiec kompletnie nie wiem o co chodzi.
-
[quote name='duszek01']Ładna ta Twoja sunia:loveu: Ile Ona ma bo taka spora juz jest;) ,no ale faktycznie Decorisy z natury sa duze;) .[/quote] Dziekuje :) Ona ma niecałe 11 tygodni,dobrze ze duza bo taka chciałam :) Mam malutką sunke(2,400) to bede miec wiekszą :):evil_lol:
-
Bardzo lubi sobie podjadac :D
-
Oto moja malutka sunia-Decoris TESSA: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2383/tessa2lg1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6537/tessa1nq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6237/tessacm8.jpg[/IMG][/URL]
-
Teraz nasza kolej:) Linda ma 4 lata: waga:2,400/2,500 wzrost:24 cm Tessa ma 11 tygodni: waga:1,800 wzrost:19 cm :-)
-
[quote name='duszek01']ja wczoraj kupiłam Royala sensible i chyba przy tej karmie zostane.Pierwszy raz moje psiaki nie grymasza przy jedzeniu.:multi:[/quote] Moim yoreczkom tez bardzo smakuje ta karma.Linda i Teska z checia ja jedza,ale dzis musze jechac po juniorka,bo niezbyt zeby 3 miesieczne szczenie jadlo karme dla dorosłych:)
-
[quote name='Reyes']Gratuluje kochane!! Martyna, Asta![/quote] Dziekuję :) ;)
-
Wyniki gr młodsza z Torunia : 1.Martyna Sapała(ja) z Shih-tzu 2.? 3.? 4.Karolina Bruczko z Seterem Angielskim Gratuluje wszystkim i prosze o uzupelnienie 2 i 3 miejsca :) Zdjecia beda jak je zgram :)
-
[quote name='Asta']Ja będę, a jeżeli chcesz wiedziec kto w młodszje jeszcze będzie, to Cavalierka, paulinka13, może Michał Kalinowski (Siwy jak wrócisz ze wczasów to się dowiedz czy będzie :eviltong: ), Ela Jendlińska i to chyba wszystko, reszta pewnie "zieloni" ;)[/quote] A wiec wiele osób nie będzie.Ale za to pewnie wiekszośc "pro":p Ja nie wiem jakiego psa wziąźć na MP zalezy od wysokości trawy:lol: Bo moja yorka ma AŻ 24 CM i wazy 2,400 :lol: Także gigant z niej jest,boje sie ze zaatakuje psy na wystawie...:lol: No nic chyba kaganiec kupie mojej "Chochcilli ":evil_lol:
-
Ja na Swiatówce napewno się pojawię,tylko nie wiem na ile dni :) Kto bedzie w Toruniu??
-
[quote name='Honey']W ringu wyzlow pierwsze sedziowane sa dogi, rottweilery, tosa. Skoro tak, to wyzly moga sie stawic nieco pozniej. Powiedzcie mi prosze ile czasu moze potrwac ocena 17 psow z czterech roznych ras ? Ile czasu liczyc srednio na psa, 5 minut ?[/quote] Ja myślę,że 5 minut to naprawde maksymalnie.Moim skromnym zdaniem tak ok.3 minut ;)
-
[quote name='carotina']loonka to mama Neci;)[/quote] Aha,dzieki za wytłumaczenie :) Pozdr
-
[quote name='lonka']W sobote Patrycja została prezenterem dnia a kto w niedziele został? Pozdrowienia dla dziewczynki z grupy mlodszej z pudelkiem :loveu: była bardzo miła:loveu: i podziekowanie za husteczki);) Ma może ktoś fotki Patrycji z shelti?[/quote] Dzieki za pozdrowienia i nawzajem :) Tylko mam jeden problem...Nie pamietam kim jestes?:oops: Pozdr
-
[quote name='Necia']Gratulacje dla wszczystkich!!!!!!!!:multi: :loveu: Każdy swietnie prezentowł. Duzo buziakow dla dziewczynki z pudelkiem czarnym.:eviltong::loveu:[/quote] Cześć Patrycja:) Dzieki za buziaki i nawzajem,wygłaszcz Necię ode mnie :]
-
[B]Czy ktoś z jadących na tę wystawe ma mozliwość pożyczenia mi psa na MP??Oczywiscie jesli piesek pojdzie ze mna i bedzie po ocenie na ringu:)[/B]
-
Tez zdziwilo mnie to 5 miejsce,dostalam 5 pkt.Mam pytanko...Ile trzeba miec pkt aby startowac na Mistrzostwach??
-
Dziekuje :) Sopot(sob.) 1.Patrycja z Shih-tzu 2.Martyna Sapala z Pudlem Srednim/czarnym/ 3.Zagraniczna prezenterka z Chiłałaą:razz: 4.Karolina Bruczko z Australinian Silky Terrier niedziela 1.Prezenter z Chinskim Grzywaczem 2.Patrycja z Shih-tzu,sheltie 3.Prezenterka z Chiłałą:cool3: 4.Monika Malitka z Whippetem 5.Martyna Sapała z Pudlem srednim Gratulacje:)
-
Ja musze sie pochawlić,że z Tatianką od P.Eli zajełysmy 2 miejsce:-) Tatiana była grzeczna i doskonale sie prezentowala :) Takze dzieki naszym staraniom zajelysmy 2 miejsce :)Zobaczymy jak nam jutro pojdzie :) Pozdrawiam
-
Ja bede napewno z moja Asta w Otwartej :)
-
Reyes zgadłaś :) Chodzi o nasza ukochana Tatiankę :) Gazuś,nie nie wystawiam zadnego Goldena ;)