Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. i jak tam Twój szatański plan?
  2. A zagramanicę miała jechać w środę??? A.. zapomniałam że za Basią się nie nadąży :)
  3. Na szczęście - z racji dobrej izolacji domu - wewnątrz domku wczoraj było 21 stopni. Więc ja z Mimi i koteckami najgorsze upały (czyli bez mała cały dzień) przesiedzieliśmy w domu w chłodzie :D.Wyjście było tylko na chwileczki i z powrotem do domciu.
  4. No Basia zdawaj relację z Poznania Nie spać, pisać.
  5. Widze że nie ma taryfy ulgowej. No to biorę się do roboty - dobrze że mam urlop :D
  6. No to już spory sukcesik, A czemuż to ta nóżka w górze?
  7. Ależ ja przeczytam całość - tylko myślałam że dam radę dzisiaj i dlatego mówię że nie dam rady DZISIAJ przeczytać :D. Tylko jednak mi trochę zejdzie.
  8. Nie dam rady, no nie dam rady - 358 stron - a ja na 36:( Ale tam Loluś na wózeczku a tu hasa po trawce. Jeśli mogłabym prosić o krótkie streszczenie to Loluś jest u Ciebie togaa na DT? Bo to już 6 lat mineło.
  9. Ewu już chyba w drodze do Poznania z Kruszynką do Malwy.
  10. To jutro to będzie dziś albo jutro. Zaginał kabelek do kompa i kicha. Chyba że go zeżarł Lucek - tak jak schabowego wczoraj z blatu kuchennego na obiad i ptaszka z trawki na kolację:(. Dziad jeden. Mimi wczoraj coś nie chciała jeśc - ale myślę że to przez upał. Burczało jej w brzuchu jak szlak ale nie i nie. Gotowane nie, puszeczka nie nawet ciasteczka nie. Dokształciłam się w temacie i po kilkunastu minutach jak nie zjadła to chowałam. A potem znowu wyciągałam i znowu chowałam. Ale twarda z niej sztuka. Nie jadła. To chowanie gdy nie zje to nawet dobry pomysł, bo jak znika to myślę sobie że wszystko wcina Lucek (czyli kot) Dziś rano Mimi zjadła - i leżymy bykiem całą czwórką. Mąż w pracy (wyjątkowo) a ja na dogo. Bo co tu robić w tak upał. Pokerku mam URLOP :D Tylko moje dziecię mi przypomniało że oprócz Mimi mam jeszcze ją :o i wyciągnęła mnie na zakupy.
  11. Dzień dobry Loczce i reszcie towarzystwa.
  12. Cześć Karmelito. Jesz coś czy wszystko oddajesz Loczce? Czy będą jakieś zdjęcia po SPA?
  13. No Poker ma dobre oko na dobre domki. Hi, hi - muszę się podbudować :D a co. Pokerku kiedy Ty sypiasz?
  14. Dzień dobry Tomisiu.
  15. Dzień dobry Lolusiowemu towarzystwu. Długi wątek, ale z racji dzisiejszych upałów i zaszycia się w chłodnym domu przeczytam od dechy do dechy :D
  16. W podłych schronach z wodą w wiaderkach do której malizny nie sięgną :(
  17. A kiedy wracasz od córki?
  18. A to jutro będą.
  19. No upały mają być w sobotę makabryczne. Zawsze autem wygodniej i szybciej.
  20. Ustąpił kobiecie. Gentlemen.
  21. Dzwoniła do mnie po 21 i dopiero tam wchodziła. Na pewno jak wróci to coś skrobnie. Skąd Ona czerpie te siły to ja nie wiem.
  22. Basiu jak tam u smarków? Ps. Basia chyba jeszcze omawia sterylkę.
×
×
  • Create New...