Witaj Agniesiulko. Cieszymy się z Twojej wizyty na wątku Kejlusi. Łezka mi się polała po Twoim wpisie - opisie Fafika. Najwierniejszy Przyjaciel wiemy coś o tym :) Wiem że rozmawiałaś z Tolą, że Fafik też był zabrany od Murki, byłam na jego wątku. Uważamy że w Twój dom będzie najwspanialszym domem dla Kejlusi :)
Bardzo się cieszę że ją wynalazłaś wśród tylu ogłoszeń - widocznie trafił swój na swego. Należy jej się Prawdziwy Dom i wiemy że będzie miała taki u Was.
Także Kejla zbieraj się powoi bo inne bidusie czekają