Jump to content
Dogomania

Wyjątek

Members
  • Posts

    3064
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wyjątek

  1. Basiu no tak, rozumiem. Wynajmowane mieszkanko to jednak pod tym względem problem. Ja niby nie wynajmuję ale i tak sie mocno zastanawiam, czy decydować się na drugiego piesa. Raz- ze względu na sąsiadów. Oni krzywo patrzą na Gamę twierdząc, że to pies morderca. Jeszcze krzywiej teraz gdy jest Kofi- chyba myślą, żem sfiksowała- nie dość, że dwa psy to jeszcze dwie mordercze bestie :diabloti: Poza tym z jednym psem 'mam co zrobic' jak gdzies wyjezdzam. Gorzej by bylo z dwoma :roll: Zdrowiej Kochana i daj znac jak będziesz chetna na spacer. Wtedy nad miejscem się pomyśli. Najlepiej jakies takie żeby mało psów było ale o to trudno niestety. Jak sie nie polubią dziewuchy to trudno. Nikt ich nie zmusi ;) Ale spróbować zawse można :) Moja niby suk nie lubi a wczoraj bawiła się z suczką wyżła wprost przepięknie :loveu:
  2. [quote name='rufusowa']szczerze mowiąc uwierzyłabym ze wazy wiecej, bo na zdjęciach wygląda jak gigant :evil_lol: a Hera z wiekszymi sukami za bardzo nie zadziera :evil_lol: raczej udaje ze ich nie widzi :evil_lol:[/quote] No bo to taki wyrośnięty szczyl :razz: A chudziutki jest, żeberka widać i mega wcięcie w talii, więc nie wiem gdzie on te kilogramy mieści :eviltong:
  3. [quote name='basia2202']:evil_lol: [B][COLOR=Purple]booooosz..... jedna macha kijem... :roll: druga taka młoda i już zrzędzi... :roll: świat na... psy schodzi... :shake: :diabloti:[/COLOR][/B] [COLOR=Purple][/COLOR][/quote] Nie zrzędzi tylko prawdę ludziom mówi:diabloti: A Ty zrzędzisz Ciociu Basiu, że ja zrzędzę, żeby kota ogonem odwrócić, o! :lol: Ale jam grzeczna już i chcę foootki :oops:
  4. [quote name='rufusowa']:evil_lol: ona wgniata w ziemię tylko rozwydrzone szczenięta :eviltong: Gamę cięzko by jej było wgnieść, bo waży 20 kg :evil_lol:[/quote] No to Kofi będzie dla niej w sam raz :evil_lol: 20 kg do wgniecenia :diabloti: (Wiecie, że on waży 20 kg??:-o). Z Gamą może być ciut gorzej, bo to już 32kg, ale jak ma jakieś sprytne sposoby to kto wie :cool3:
  5. [url]http://images49.fotosik.pl/57/f6c4c6f1bb0a16a3med.jpg[/url] Aaaale słodki dooopalonek :evil_lol::evil_lol: Wątek Sambuki pojawił się w galerii ok 2 tygodnie temu, więc jeszcze trochę poczekasz i poczytasz :diabloti:
  6. Penie, że kocham. Ich się nie da nie kochać:loveu: Teraz mam tymczasika i uczę się jak to jest mieć dwa psy. Dwa narwane psy :diabloti:
  7. [quote name='evaxon'][URL]http://images48.fotosik.pl/57/6759c4f9529cb73d.jpg[/URL] :evil_lol:jak hieny[/quote] Jakie hieny? :mad: Toż to okazywanie miłości :evil_lol: [quote name='an1a']Wyjątek ja bym uważała na Twoją sukę, bo Hera jest chamska :diabloti: i nie potrafi się zachować, bo wgniata w ziemię niby dla zabawy :evil_lol:[/quote] Ja będę na nią uważała, ale raczej w tym kierunku, żeby jej się zębów nie zachciało pokazać :razz: A z wgniataniem będziemy mieć zatem ciuchcię- Gama Kofiego a Hera Gamę :evil_lol:
  8. Ale macie wspaniałe tereny na spacery! :-o Naprawdę czytasz nasza galeryjkę od początku? :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='jbk']Widzę Cię tu, widzę tam, to pomyślałam, że i do Twojej galeri wejdę. Zaczęłam od początku i się zdziwiłam, bo na początku boksie, Otisek, i zaczęłam czytać i łezkę uroniłam...... Gama jest cudna :)[/quote] Witamy u nas! I wielkie WOW, że zaczęłaś od początku galerii :loveu: Twoje białaski w podpisie też cudne. Takie puchate kule :loveu:
  10. [quote name='jbk']Ja juz dostałam piśmidło, że przekroczę transfer i jak nie zapłacę, to żegnaj Gienia i pousuwają mi foty..... :angryy:[/quote] :-o:-o:-o Może mnie przeoczyli:evil_lol:
  11. W moich oczach ona cały czas malutka :eviltong: Ale to dlatego, że ja mam krowę :evil_lol:
  12. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]cześć Wam dziewczątka :calus: nie zjadł mnie żaden potwór piernikowy ani też Was nie olewam .... ostatnio u mnie nie za ciekawie się dzieje, głównie w mojej głowie stąd ta nieobecność... mam nadzieję że szybko się wszystko poukłada bo póki co nie mam na nic ochoty :roll: wrócę do Was pewnie za kilka dni, mam nadzieję że w dobrym humorze buziaki :loveu: [/FONT][/COLOR][/B][/quote] Ty lepiej mów o co cho a my pomożemy :cool3:
  13. [quote name='an1a']To się zdziwisz jak będziesz chciała hurtem wrzucić zdjęcia pręgusa o 1000 imion :eviltong:[/quote] Wrzucam po 5 bo mi blueconnect inaczej nie wyrabia :eviltong:
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/57/6b465da6941ff761med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/6b465da6941ff761med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/321/c9d1af133003c648.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/321/c9d1af133003c648.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images48.fotosik.pl/57/154208ea3b953d2f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/57/154208ea3b953d2f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images44.fotosik.pl/57/093e86f28aafc848med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/57/093e86f28aafc848med.jpg[/IMG][/URL][/URL] I z tymczasowiczem Kofim: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images48.fotosik.pl/57/6759c4f9529cb73d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/57/6759c4f9529cb73d.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  15. Żonkilcia nas olewa :placz::placz::placz:
  16. Ale Wy naukowcami zostaniecie :evil_lol::evil_lol: A co do dogo. To nie uzaleznienie, nieee :shake: Po prostu trezeba czasem odsapnąć od nauki, żeby potem lepiej do głowy wchodziło ;) Wpadacie na dogo żeby lepiej Wam nauka szła :evil_lol:
  17. [quote name='Ania :)'][CENTER][I]I nie wiem kiedy będą następne ... Starsza karze mi kompa wyłączać :angryy: [/I][/CENTER] [/quote] I pewnie mówi, że masz sie uczyć zamiast siedziec na dogo? :razz::evil_lol: Jak to dobrze, że ja już nie mieszkam z rodzicami :cool3::multi:
  18. [quote name='evaxon']jest po prawie :diabloti::diabloti::diabloti: przepytal mnie.... stwierdzil ze jak sie nie wezme za nauke to obleje :razz: buahahaha ameryke odkrył:grin:[/quote] No dobra, to masz wymówkę :eviltong: I co, wzięłaś się? :razz:
  19. dobrze, że Aneczka wymachuje :eviltong: Jak by nie wymachiwała to pewnie byśmy sie fotków nie doczekały :diabloti:
  20. [quote name='ayshe']:multi:jasne. klub desperatow czeka:evil_lol: ps.znowu dogo szaleje:cool1:[/quote] super! :multi: Dopiero odpisuje, bo dopiero przeczytałam Twoja odpowiedź.. Nie wiem czemu, chyba przez te przeskakujące posty :razz::mad: Gama tez się cieszy. Dziadkowi, co sie mym psem zajmował jakiś czas, powiedziałam już, że więcej rozpuszczania Gamy nie ma, i jak chce się czasem nią zając to porządnie a co za tym idzie, o ile się zgodzisz rzecz jasna, bedzie wpadał na treningi i się uczył co ma robić. Bo Gama go w ogóle nie słucha. A mnie to teraz jak jej się chce:mad: Muszę pracować od początku nawet jeśli chodzi o komendę 'równaj' :angryy: Ale za to w spaniu mi nie przeszkadza :loveu: Mam więcej szczęścia niż wy :evil_lol: Wpadnie rano, stuknie zimnym nochalem i czeka. Jak wstane to supcio, jak nie to w tył zwrot i idzie dalej w kimę :loveu::loveu:
  21. :oops::oops:Ja tyz nie wiem o czym wy godocie :oops::oops: Używam Fotosika i z żadnym transferem czy czyms tam nie miałam problemu. A nic nie wykupowywałam ;)
  22. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]nu piękny chłopaczyna :loveu: taki jak lubię :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/320/0dfc1efc0b24c5a2.jpg[/URL] uroczy pycholek ma!:) buźka Wyjątkowa!:) [/B][/COLOR][/quote] To może go chcesz na DS? :evil_lol::evil_lol: A kiedy nasz spacerek w Warszawie wspólny? :razz:
  23. [quote name='andzia69']jak dobrze się choć na jednym watku odstresić:diabloti: proszę - nie wydawajcie psa o tysiącu imion - będzie fajnie!:eviltong:[/quote] Ale jakim tysiącu? Były tylko 4 :evil_lol: [quote name='anetek100']witajcie.nie bylo mnie troche na tym watku,a tu takie wiesci.jejku jak sie ciesze.dokladam sie do ogloszen.tez pomoge.bardzo chetnie.aha myslalam zeby zmienic tytul watku i zdjecia na pierwszej stronie w po prostu poszukiwanie dt lu ds dla pieska od Tosi mamy no i ds dla tego....czy w ogole rozlaczyc te watki??nie wiem sama;)[/quote] Na pewno zmienić tytuł i dodać nowe zdjęcia na pierwszą stronę :) Co z tym rozdzieleniem wątków to ja tyż nie wiem. Na pewno by było bardziej przejrzyście dla nowych w tym wątku dogomaniaków i potencjalnych osób zainteresowanych :) Z ogłoszeniami, jak napisała an1a, na razie się wstrzymujemy- do odwołania ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:hmmmm: to jak młodzieniec się zowie :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Walduś vel Roman vel Piston został przeze mnie ochrzczony Kofi i tak też mu wołają od 2 dni :razz: Jemu na razie jeszcze nie przyszło do głowy, że to o nim, ale pracujemy nad tym :) Za to dobrze reaguje na "Gama" :evil_lol: Owczy pęd znaczy się :evil_lol: Jak ona to i on :evil_lol:
  24. [quote name='Vectra']Z tym mieszkaniem to się tak nie ciesz :diabloti: On jest dopiero u Ciebie dobę ? :cool3: Ostrożności nigdy za wiele :shake: u mnie Mania zostaje w klatce , zamykanej na kłódki .. bo jak bez kłódek to wyłazi i sieje spustoszenie :angryy: :evil_lol:[/quote] Ale Koffi był w klatce :evil_lol: Napisała tak, bo już raz udało mu sie z niej wyleźć. na szczęscie przy mnie, więc już opanowałam niedociągnięcia:evil_lol:
×
×
  • Create New...