-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie! Piękna, młoda,śnieżnobiała, zadbana, bardzo przyjazna. Marzenie. A gdzie chętni ? -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ooopaaa! W górę maleńka -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie, w taki dom nie oddamy żadnej suni, co nie cioteczki ? -
Basia, to oni tego psa nie wykąpią?
-
Słuchajcie, kobieta która chciała ONKĘ na łańcuch chyba się przestraszyła, jak napisałam jej, że trzeba to leczyć ( myślę, że to nieprawda ) Tak naprawdę to nie wiem na 100% czy na łańcuch,ale wiem, że do pilnowania, do jakiejś zagrody. Ona jest stworzona do łóżeczka! Natomiast pani z Poznania dalej ze mną koresponduje.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Noo, gdyby mi aparat nie zgasł, to zrobiłabym jeszcze fotkę dziury, po wyjechaniu ;) A to nie w Elblągu, tylko koło Zalewu- w Suchaczu. Cały Zalew ( prawie ) w lodzie. Woda opadła, ponoć na środku tego zbiornika wody jest tylk 1,5m. Fajnie było. Przygoda, nie ma co! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia jest już w górze. -
No, możemy, możemy. My dzisiaj wpadłyśmy... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2654/opona2de7.gif[/IMG][/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dzisiaj pojechałyśmy z Zuzą nad zalew, do Suchacza. Chciałyśmy wjechać na parking, no ale coś nam w tym przeszkodziło. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2654/opona2de7.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4808/oponawq4.gif[/IMG][/URL] Dobrze, że blisko mieszka znajomy brata mojej mamy. Przyjechał na ratunek. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9020/ciagniejr2.gif[/IMG][/URL] Wyobraźcie sobie że półtorej godziny mama ze znajomym próbowali wyciągnąć samochód. Ja z Zuzką poszłam nad wodę ( wodę? raczej lód! ). [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2264/biegnerw4.gif[/IMG][/URL] To droga prowadząca do Zalewu. Pogoda niezbyt ładna, ale Zuzka w kwestii spacerków ze mną nieco zaniedbana, więc stawiłyśmy temu czoła i wcale się nie przejmowałyśmy. Zdjęcia nie są zbyt ładne, robiłam je bez lampy, a Zuza była wyjątkowo żywiołowa ;) Na tym zdjęciu widać, że moja niunia zaczyna aportować ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3827/blotogn0.gif[/IMG][/URL] Biegnę, moja pani, biegnę ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7060/biegneoz6.gif[/IMG][/URL] Moja Ledy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7528/ledyba7.gif[/IMG][/URL] -
FRIDO - psiak z Ostródzkiego schroniska prosi o DOM !!! POMÓŻ !!! ma dom
Rybc!a replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7003/fridole7.gif[/IMG][/URL] -
Jak się ociepli to jadę z Basią na kontrolę ;)
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lula się zmieściła, ale Mamba już nie :( Myślę co by tu zrobić :( -
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3821/liszkaoooloawv8.gif[/IMG][/URL]
-
No właśnie, więc brzydko mówiąc wolałabym, żeby trafiła do kogoś szybko, a wszystko się strasznie odwleka. Jedna pani z Poznania, druga z Płocka, ty z Krakowa. Wszystko daleko, ale jakoś transport skołujemy. Kurczę, tak zależy mi na tym żeby ktoś w końcu ją wziął. Pani z Poznania ze mną koresponduje, ale cały czas ma jakieś wątpliwości, może to i lepiej, ale czas nas goni!
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kopiujcie mój banner z częścią KIKI i wklejajcie do swoich podpisów! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zaobaczcie na mój banner ;) -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiadomo. I nie dowiem się, niestety.