-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szarik został dodany na pudelkową stronę adopcyjną! -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja się na rasach trochę znam, uwierzcie mi. To mix tollera, a kierownictwo nie będzie niczego sprawdzać, bo AŻ TAK to z nimi nie współpracuję... Basia, Mudik, Gucio- może wstawicie sobie banner z Rudą? -
[quote name='tanitka']czy jamniczka już w drodze do Warszawy??[/QUOTE] Tak. Nawet spotkałam się z panią na dworcu. Na pewno będzie jej tam dobrze, pani Alicja jest bardzo sympatyczną, opdowiedzialną kobietą. Ma doświadczenie w życiu z jamnikami. Zrobiłam nawet zdjęcia, ale jak na złość nie mogę znaleźć kabelka do aparatu!
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']służe pomocą postaram się jak najszybciej dać sunie na allegro:cool3::cool3:[/QUOTE] Jesteś niezastąpiona. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toller-Fox'] Uproś może kogoś żeby zrobił zdjęcie na spacerze- psiaki chyba wychodzą od czasu do czasu na spacerek??[/quote] Haha, chciałabym! :roll: Psy nie wychodzą na spacery. W naszym schronisku nie ma wolontariatu. Oprócz tego teraz tylko ja tam jeżdżę i tylko ja dysponuję aparatem. Suczka na pewno nie ma rodowodu, bo właściciele nie oddaliby jej, a zahandlowali... Jest trochę mniejsza i drobniejsza niż prawdziwy Toller. Proszę o wstawianie bannerka z Tollerką do siebie. Dzięki za pomoc. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zorganizuję, zorganizuję. Może Madzia mi pomoże? :cool3: -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
DuDudziaczek , jeśli możesz- jasne! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
A wiecie, że jak ja ją postawiłam do tego zdjęcia, to stała tak mimo wiatru, mimo przechodzących ludzi, nic jej nie rozproszyło- prawdziwy pies na wystawy! -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wiecie co? Tacy ludzie są żenujący. I bardzo dobrze, że nie zdecydowali się na Alfa. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bez wejścia do boksu tego nie sprawdzę, a nie wolno mi tego robić. Psa wyciągnąć też nie mam prawa , więc... -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Banerek dla Tollerki. Jakieś imię chyba by się przydało. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78440"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Tollerka_banerek_07.gif[/IMG][/URL][/quote] Puchatku, niezmordowany człowieku- dziękuję Ci ! Tolerrka nazywa się Tollerka. Niezbyt ambitne imię, ale przy tylu bidach umysł mi wysiada... -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'][B]KOPUJE Z WATKU - [/B] [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78448[/URL][/B] [B]"Otrzymałam telefon z północnej Wielkopolski od właścicielki szczeniąt teriera rosyjskiego. Mama szczeniaczków odeszła za tęczowy most i osierociła ośmiodniowe dzieciaczki. Potrzebna jest pilnie sunia która ma mleko(straciła swoje dzieci) i wykarmiła oraz odchowała maluszki. W zamian za to poświęcenie sunia ma gwarancję zamieszkania w domu z ogrodem do końca swych dni u psiarzy:smile: Jeżeli w jakimś schronie jest taka bieda to proszę o szybki odzew.[/B] [B]Mój tel 507 07 88 49.[/B] [B]Zapomniałam dodać że nie ma znaczenia z jakiego rejonu bedzie trzeba odebrać sunię"[/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]Kochani - dzwoncie jak najszybciej - moze to jeszcze aktualne....[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Dziewczyny, czy wy myślicie, że ona po 3 tygodniach ma jeszcze mleko? W ekstremalnych warunkach można je stracić o wiele szybciej, a ona cycków już dużych nie ma, więc uważam, że to nie ma sensu :shake: -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikogo nie zauroczył taki piękny kudłaczek?? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Madziu, one mają allegro, czy nie, bo się już pogubiłam? -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Żadnej gończakowej cioteczki na wątku? Nieładnie... -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zadnej pudlowej cioteczki na wątku? Nieładnie. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wiecie co wam powiem? Sprawa Ery mnie dobija. Spróbuję jutro po szkole poszukać jakiegoś wolnego tymczasu w Mapie Pomocy Dogo, może jakoś ściągnę na ten wątek ciotki, które będą w stanie pomóc. To już 35 strona i ŻADNEGO TELEFONU o Erę.