-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Planuję wybrać się już niedługo do schroniska. Może coś uda mi się załatwić. -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon w sprawie Cymeska. Czy wie ktoś ile jest z Elbląga do Konina? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A może by tak zmienić tytuł aukcji Dabi? Owczarek niemiecki- lub jego mix- kojarzy się z dużym psem.A Dabi jest naprawdę niewielka, waży max. 15 kg. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Chyba się nie zrozumiałyście :lol: Sądzę że carolinascotties chodziło o to czy sunia ma jeszcze pokarm (swój własny dla szczeniąt).[/quote] Ups...Ale ze mnie gapa... :lol: Mówię Wam, że ona już tego pokarmu nie ma. -
Obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9386/jamnisiadr9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3086/jamnisia2cj5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2512/jamnisia3yn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3198/jamnisia4zb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/637/jamnisia5cf3.jpg[/IMG][/URL]
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']allegro Abi [URL]http://www.allegro.pl/item241896363_abi_8_mies_sliczna_sunia_o_miodowych_oczach_czeka.html[/URL] allegro Dabi [URL]http://www.allegro.pl/item241903947_dabi_urocza_sunia_mix_onka_gasnie_w_schronie_.html[/URL][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Pinczerek-Jacky']U nas wszystko dobrze :cool3: A u was co tam :D:D?[/quote] Wszystko dobrze, ja przed chwilą wróciłam ze spotkania z nowymi znajomymi, a Zuzka została przegoniona za rowerkiem, właśnie dyszy na łóżku i odpoczywa! -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='katya']Wywłam zdjęcia Cymesa panu zainteresowanemu adopcją psa w typie gończego. Pan ma dom z ogrodem w Łodzi.[/QUOTE] Dzięki za pomoc. Trzymam kciuki w takim razie. Proszę liczyć się z tym, że to mix. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']Rybciu - pytalas moze kogos ze schronu o pokarm?[/quote] Raczej przeciętny- 40zł za 15 kg... -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto wklei sobie jeszcze do podpisu banner Alfa? -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto oprócz Madzi zmieści u siebie banner Ze Snoopy'm? -
[quote name='Pimpek']Ona jest prze śliczna :loveu: Chętnie bym ją wzięła, ale rodzice się nie zgodzą bo to daleko, a żeby po nią przyjechać jechałabym cały dzień bo to ode mnie daleko :/ Ale ciesze się że ma już nowe dom :D Gdzie zamieszkała ?[/quote] Nikt tego nie wie. Adopcja poza moją wiedzą. :roll:
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Pinczerek-Jacky']Bry :multi: Sliczna wystawowa suczka :cool3::cool3::loveu:[/QUOTE] Witam, witam i o zdrówko pytam? -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Puchatku, czy ty też zrobisz bannerki dla Cymeska? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mam konta na Allegro. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zaprosiłam na ten wątek jedną z zaprzyjaźnionych mi Dogomaniaczek. -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']No właśnie. Ja też się zasugerowałem. :lol:[/quote] I ja również, przepraszam. Zauważyłam że ostatnio wypowiadam się pod presją emocji, co niestety wychodzi mi na niekorzyść! :roll: Może jestem już przewrażliwiona. Może powinnam zrobić sobie przerwę w pracy z psami, bo czasem mnie to wszystko przerasta. :roll: -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jakby kto znalazł miejsce- proponuję, a wręcz proszę o umieszczenia bannerów psów z Elbląga. Na ich wątki nie zagląda nikt, oprócz mnie, Madzi i Gonitwy. Same robimy ogłoszenia i same nagłaśniamy psy... -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Z banerkiem dla Szarika to nie wiem co zrobić. Na tych zdjęciach zupełnie Go nie widać. Rybc!a, robić z tego co jest czy zrobisz jakieś lepsze?[/quote] Narazie zrób z tego, co jest, trudno. W sumie to cud, że ja w ogóle jakieś zdjęcia mam. :cool3: -
[quote name='tanitka']No to wspaniale!!!:multi: jeśli będziesz chciała Rybciu to pójdę w odwiedziny do jamniczki:lol: a teraz co robimy z czarnulką jamniczką? może dam ogłoszenia na allegro i wstawimy zdjecia jamniczka Eurydyki?:razz:[/quote] Poczekajmy na razie, spróbuję zrobić zdjęcia czarnulce. Prawdziwym miłośnikom pęknie serce, jak ją zobaczą. :placz:
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toller-Fox']Wrzuciłam do siebie [URL]http://www.novascotia.pl/index.php?modules=w_potrzebie&menu=tollery_w_pl[/URL][/quote] Dzięki za pomoc! :loveu: