-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ja tez juz jej nie lubie:diabloti:. Krysiu jakby ktos szukal psiaka to mam ich na stanie[/QUOTE] Ja, jakby co, to też :) -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dzięki Basiu, zapraszam częściej :) -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/204/d89bb7616ad396e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/c49b432c06ed5650.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/189/975734ac3501c367.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/189/16ee8eb03c862786.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/2c53c49800a118f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/204/f22feae56148d632.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/d47f2a3055482af1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/d57d57cefbed809e.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Jeden z ostatnich spacerów i zabawy na boisku puściliśmy Figę :) ): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/188/06ecba4eca3cdf59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/204/cd53fe341f26aedb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/dfc181bce23b717a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/204/1d1d50f3d97089c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/189/8f76015aeb1a6059.jpg[/IMG][/URL] -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo.. :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/218ffa8b677247c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/189/a44de3a05477902d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/a987fdc3123aca2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/204/efa5b6446b7dc9ce.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze z transportu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/189/258fd7d2b00dc149.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/189/907e096c8328a7dd.jpg[/IMG][/URL] -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niestety dostałam tylko takie info..Czekam na dalsze relacje ! :) -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę ! :) -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No mógłby, mógłby! -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']i co z Twoim domkiem, malutka?[/QUOTE] Od wczoraj grzeje w nim doopkę :) Popołudniu powinnam dodać nowe zdjęcia. Dom piękny, okolica cudowna. Lasy, łąki i jezioro. Mucha ładnie chodziła na smyczy, bardzo zainteresował ją welonek w akwarium. Pani przekonana, że Mucha będzie przyzwyczajona do budy, zrobiła jej specjalne legowisko w wielkim kartonie, wyściełane kordełkami, kocami i poduszkami, lecz Mucha, nasza mała dameska, preferowała poleżeć na dywaniku z owczej skóry.. :) Kobiety wiedzą co dobre. Pani była bardzo przejęta. Mucha niedługo odwiedzi weta. W jej wymiocinach ruszały się glisty. A niby psy z naszego schroniska są odrobaczone-ha ha ha ... Mucha nawet wymknęła się do ogrodu, ale na zawołanie przyszła. To mądry pies. Już wczoraj dawała mi łapkę. Na przywitanie nowego domu, na środku salonu zwaliła ogromną , ogromną kupę na podłogę. Pani stwierdziła, że tak dużej jeszcze nigdy nie widziała (chyba że od krówek). -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A ja "swoje" dziecko przygarnęłam 3 miesiące temu i jakoś tak.. dalej się z nim nie rozstałam ;) -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']A moze........[/QUOTE] Lori dzisiaj na moich oczach została zaatakowana.. :( -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Milka dzisiaj tak żałośnie wyciągała łapinki cicho popiskując.. :( -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cezar ZNALAZŁ DOM!! :) (DOSTAŁAM INFORMACJĘ OD NINY :)) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Była zapatrzona w Barrego już w domu, bo poczas transportu urządzała mi niezłe awantury. Barry wychylał łeb z bagażnika (mamy combi), by zajrzeć co dzieje się u dziewuszek, a ta? Gryzła, warczała ! :) Agentka mała . -
! ELBLĄG ! DŁUGOWŁOSA ON'KA ! Została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gaja nadal jest w schronisku. Dzisiaj dłużej z nią pobyłam i stwierdzam fakt, że jest dominantką. Pogryzła na moich oczach niewielką, czarną sunię, tylko dlatego, że tamta podeszła do mnie, a ja ją pogłaskałam. W ich boksie widziałam dużo krwi. Nie wiem co tam się stało. Przyglądałam się wszystkim psom, ale nie były poranione. Czy tam nie wydarzyło się jakieś nieszczęście.. ? -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy Cezar ma już Allegro? Czy ma jakiekolwie ogłoszenia? (nie chcę dublować). -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']No już nie moja:lol: oby byla zawsze szczęśliwa.[/QUOTE] A mnie się wydaje, że trafiła jak '' pączek w masło " ! :) -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A ja mam wrażenie, że ona.. urosła..! -
! ELBLĄG ! DŁUGOWŁOSA ON'KA ! Została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']No to zaczynamy i kombinacje - i kwestowanie ?[/QUOTE] Oczywiście. :) -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Gdzie ten domek dla Żuczka?? :cool3:[/QUOTE] No właśnie, gdzie, gdzie?