-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze kilkanaście dni i może szczęście się do Ciebie uśmiechnie..! -
[quote name='kordonia']Co prawda ja jestem w szpitalu na dyżurze nocnym, ale mój mąż napisał mi własnie smsa, że oczywiście Saba władowała sie mu do łóżka, zupełnie bez pytania, jakby to była najbardziej oczywista rzecz pod słońcem :D :D :D[/QUOTE] Wiedziałam! :) A jak na to zareagował Mick..wicz.. ?
-
Sunia jest przekochana. Podejrzewamy z Kordonią, że urodziła wczoraj lub przedwczoraj. Cycki ma pełne mleka, jest wymęczona a pipkę ma dużą, wcześniej ubrudzoną mazią, wyglądało jak kupa, ale to z pupy nie było. :roll: Pozatym, zjadła ze smakiem, w kąpieli była bardzo grzeczna, trochę tam mruczała, ale może dlatego, że jej było dobrze. Mogę się założyć, że wcześniej nikt nie dbał o to, by była czysta.. :roll: Pozatym, chętnie się bawi, zachęcałam ją do tego, a ta brykała tak, że aż się wywróciła. Jest taka niesforna i nieporadna, zupełnie jak szczeniak. Stwierdzenie, że Saba jest schorowaną, starszą suką nie jest prawdą. Ma piękne, niewytarte zęby, przy tym olśniewająco białe, wg moich obliczeń ma 1,5 roku, a zachowuje się jak podrostek ok.8 miesięczny, któremu w głowie wyłącznie figle. :) Będzie świetną przyjaciółką. Na smyczy chodziła ładnie, nie wyrywała się nam. Chciałam bardzo podziękować Kordonii, która włożyła całe swoje serduszko w pomoc dla Saby.. :loveu:
-
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Slodki Zuczek czeka na ciebie............Pozwoliłam sobie wystawic Zuczka na Przygarne psa.....[/QUOTE] Dzięki, Rita :) -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Juz myślalam , ze Mileczce znalazlam dom ale uparli sie na samca ! tzn. psa.[/quote] A gdyby ją ciachnąć przed adopcją? -
[quote name='mysza 1']Zrobiłam suni allegro, ma sie pojawić w ciągu godziny: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=345786794"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=345786794[/COLOR][/B][/URL], przeczytajcie prosze i dajcie znak, jak coś pokręciłam, dane wzięłam z wątku.[/QUOTE] Wszystko jest dobrze, dziękuję bardzo. :)
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Już któraś osoba z kolei skarży się na to.. Może Dogo znowóż ześwirowało.. ? -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/213/e9781183cfa16e25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/194/7ebb689d34a883e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/214/095c47fb97308c99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/213/d4a8bc4b16a8c054.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/213/3496e1477bd144c7.jpg[/IMG][/URL]
-
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/194/0a45c93231f88001.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/213/2d3184a218f1a3d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/213/fbf488ea2a9d183b.jpg[/IMG][/URL] -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jakieś 10 dni.. :) -
Przykro mi, ale ja się nie podejmę nigdy więcej oddanie psa do hotelu. Sama nie jestem w stanie go opłacać, bo nie mam nawet swoich dochodów, a osoby deklarujące się wpłacają zazwyczaj jedną kwotę: potem zapominają, a ja zostaję z tym sama. Płacić trzeba, a nie ma z czego. A jak się prosi , to się potem czyta, jak to Rybcia żebra o pieniądze..
-
! ELBLĄG ! DŁUGOWŁOSA ON'KA ! Została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/192/0cabcd8abc77951e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/192/2c1fb5623af8722c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ona ciągle zieje, trzęsie się, skacze. Jest nerwowa. Pewnie schronisko tak na nią działa.. Zimno jej być nie może.. -
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobranoc skarbie.. :-( Wytrzymaj jeszcze, wytrzymaj.. -
Biszkopt musi trafić w ręce osoby która pokaże mu, co to znaczy życie.. Która nauczy go, jak żyć.. Żyć u boku człowieka.. Musi to być osoba doświadczona.. Biszkopt nie będzie "łatwym" psem.