Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Pralinka']Ania, nie przesadzaj... To, że przez kilkanaście godzin nikt nic nie napisał na tym wątku, to nie znaczy, że Saba nie ma zainteresowania...[/quote] Paulina, mi się wydaje, czy ty się chcesz ze mną kłócić? :cool1: Mój post był formą podbicia wątku. [quote name='kordonia']Dziewczyny? Bonsai i Ania? Co postanowiłyście?[/quote] Narazie nic. [quote name='bonsai_88']Transport jeśli dobrze pamiętam ma być do Wrocławia [tam już mogę bez problemu po nią pojechać]. Napisałam do Draculi w sprawie transportu.... i dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że to chyba kobieta, a ja pisałam per "pan" :P[/quote] I co, odpisała? Byłoby super, gdyby udało się zorganizować transport taniej. Może dodam w temacie, że transport poszukiwany. Spytam też Mrówy, ile ona by za to wzięła, chociaż nie, to nie ma sensu, bo ona musiałoby jeszcze dojechać z Poznania do Elbląga, potem do Wrocławia i spowrotem do Poznania.. :cool1:
  2. Czy nikt już nie interesuje się losami Saby?
  3. Być może KOSS ma zapełnioną skrzynkę.
  4. [quote name='miśkowa']Rybcia,chyba po cieczce ;) ,załatwi się na pewno. :) A wiecie co,Norka potrafi się uśmiechać,na widok mój i mojej mamy podnosi wargi do góry i marszczy nos,wygląda komicznie :):):)[/QUOTE] Do mnie też strzelała uśmieszki, gdy była w izolatce :)
  5. [quote name='Ola164']Może dziś bedzie ten ścześliwy dzień....[/QUOTE] Oby, cioteczki, oby. Milka tak długo już czeka! A może jakiś DT?
  6. [quote name='Gonitwa']Rzadko jestem kochana, ale jestem...[/QUOTE] Już u siebie, czy nadal nie?
  7. [quote name='Gonitwa']I ja też:) Bardzo mi się ona zawsze podobała, cieszę się że jest w końcu szczęśliwa:):):)[/QUOTE] A ty ją pamiętasz z czasów chodzenia ze mną do schroniska, czy z czasów przyjścia, by zobaczyć czy nie ma Orienta?
  8. Możemy jechać Sabą we wtorek- czy jest możliwość, żeby ktoś podjechał po nią do miejscowści Kryniczno na drodze do Trzebnicy (nr E261) ? Koszt transportu to 410zł.
  9. Miejmy nadzieję, że ogłoszenie w gazecie coś pomoże- już nie mogę się doczekać!
  10. [quote name='Banshee']Proszę, wrzuć czasem jakieś wieści, jak się małej powodzi![/QUOTE] Oczywiście, niestety mam z panią Lidią utrudniony kontakt, bowiem mieszka ona na totalnym odludziu i ma problemy z internetem..
  11. W takim razie czekamy na zdjęcia i wieści! :razz:
  12. [quote name='Sabina02']Jessuuu! Jak ja sie ciesze ze Ona ma tak dobrze!!! :loveu::multi:[/QUOTE] Ja też . :)
  13. [QUOTE]Dzien dobry, zapomnialam poprzednio napisac, ze podczas sterylizacji Beni usunieto równiez kamien nazebny. Wolalam to zalatwic za jednym razem, aby nie przechodzila podwojnej narkozy. Tak wiec dzisiaj to slicznotka lady, z bialym "garniturem":) Jezeli chodzi o sterylizacje, to przeszla zabieg rewelacyjnie. Poza tym, ze przez okolo dwa dni glownie spala i wygladala na smutna (normalna operacja), wszystko bylo super. Zreszta weterynarz zapewnial, ze nic ja nie boli. W sumie dostala trzy zastrzyki przecibolowe i 2 antybiotyki. Apetyt dopisywal, na dworze normalnie biegala. Dzisiaj, to tylko mozna zapomniec, ze miala jakikolwiek zabieg. W zwiazku z tym, ze Reksio damy szanuje, Benia przewodzi:) Fotel, ale koniecznie z kolderka (widoczny na poprzednich zdjeciach), to jej glowne legowisko :) Reksio ma zakaz wejscia. Potrafi przelezec caly dzien i noc. Oczywiscie lubi tez lozeczko. Co do jedzonka preferuje teraz Frolic'i. Mokrego pokarmu juz nie tak bardzo. Robi sie coraz bardziej wybredna :) Zdjecia przesle pozniej. Pozdrawiam[/QUOTE] Dzisiejsze wieści.
  14. [quote name='Pralinka']Z kilku źródeł słyszałam, że trzeba zostawić jedno szczenię, bo inaczej suka może nabawić się zapalenia sutków, ale skoro Kordonia mówi, że nie trzeba, to chyba nie trzeba :)[/quote] Ja też to słyszałam. [quote name='bonsai_88'] [B]Rybc!a [/B]przemyślałam sprawę - faktycznie Sabunia może w miesiąc domu nie znaleźć.... no cóż, zostanie u mnie tak długo jak trzeba albo jeszcze dłużej :P - najwyżej matka mnie zabije jak przyjedzie za miesiąc ;) . Tak więc ten problem odpada. W tej chwili największym problemem jest uzbieranie pieniędzy na przewóz suni... A... udało mi się załatwić szkolenie dla Saby u pana Jacka [program LIRA dla psów z Gliwic]. Panu Jackowi jeszcze raz bardzo dziękuję :) .[/quote] Mam jeszcze kilka pytań, [LIST=1] [*]Czy oby na pewno wszyscy akceptują fakt przyjęcia psa jako dom tymczasowy? (ciągle piszesz, że cię matka, a to, że cię mąż zabije :evil_lol: ). [*]Kto pokryje koszty sterylizacji?[/LIST]
  15. [LIST=1] [*]Transport byłby możliwy dopiero od 15 kwietnia, a to jeszcze tydzień czasu. Aż tydzień. Koszt takiego przewozu byłby równoznaczy z kwotą ok. 410zł.. :shake: (do Wrocławia) [*]Jeśli Saba będzie potrzebowała dłuższego tymczasu, to co wtedy? Bonsai oferuje miesiąc, a sami wiecie, że czasem najbardziej urodziwe pieski czekają na dom naprawdę długo. Pozatym, co będzie, jeśli okaże się, że np. trzeba ją będzie z czegoś leczyć? Gdzie ją wtedy umieścimy i skąd ewentualnie weźmiemy pieniądze na jakiś hotel? [*]Ja nie wiem, w jakim ona jest okresie ciąży. Przyznam się bez bicia, że w życiu nie miałam styczności z ciężarną suką, nie obcowałam z nią, swoich też nie rozmnażam. A jeśli okaże się, że na sterylizację aborcyjną jest za późno? Bonsai, uśpisz szczenięta? Czy nie jest tak, że jednego trzeba zostawić? Co wtedy? [*]Saba nie ma więcej niż 1,5 roku. Jeszcze niedawno była tuż po wymianie zębów, dziad wkręcał mi wtedy, że to.. owczarek belgijski.. :-o Mhm, rzeczywiście. Pozatym, możesz jej Paulina sprawdzić zęby..[/LIST]O czymś zapomniałam? Jak z tego wybrniemy? Co robimy? :roll:
  16. Po sterylce koniecznie trzeba załatwić tą darmową sterylizację!
  17. [quote name='Sabina02']U tej samej Pani?[/QUOTE] Tak :)
  18. HOP! HOP! Bodzio dalej szuka domu! :)
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/209/d449d15dfe73ed1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/191/6b5ae8e4393b4442.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/209/73f33f34fa34c8dc.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/192/f4499c01e7cce26a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/191/e6108aeaa2522e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/209/fdb07afc4fbdcc49.jpg[/IMG][/URL]
  21. Dzięki odiland.. Czy ktoś mógłby pomóc mi w ogłoszeniu Saby na innych forach?
  22. A to przyjaciel Beni, również ze schroniska: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/209/fcc4ae1e32e480ce.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/209/42a8691bd4dd7b60.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...