[quote name='chester07']Sati jest w schornisku od początku? tzn od urodzenia?[/QUOTE]
Nie, ona na pewno była w domu, widać, że jest typem kanapowym, zresztą psy urodzone w schronisku zachowują się inaczej, boją się np. parasola, a ona na wszystko reaguje bardzo pozytywnie, myślę, że jest tam ok. rok.