-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
BEKI- mała sarenka z ELBLĄGA- Już w nowym domu! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę fafluniaki, w górę pięknoty! -
[quote name='chester07']:placz: jacie czy to aż takie drogie wysterylizować psa samemu? :-( jak ktoś chce psa, to nie powinien go skreślać przez to.. jak sie chce to można samemu wysterylizować ^^[/QUOTE] Teraz trochę żałuję, bo ludzie mówili że ich suki nigdy nie miały potomstwa..No ale trudno. Stało się to co się stało i trzeba szukać czegoś dalej. Może ktoś ją pokocha. A tymczasem.. Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę!
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! Już niedługo.. Jeszcze trochę.. Może wtedy ktoś cię zauważy..? Trzymamy za Ciebie kciuki, Liszko..! -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
Rosa- WYSTARCZY MI DOTYK TWOJEJ RĘKI-nie ma jej w schronie-ZAADOPTOWANA.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! Tak długo już czekasz.. Zero zainteresowania.. :( Głowa do góry, suniu.. I do Ciebie uśmiechnie się szczęście..Zobaczysz! -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kamis został przeniesiony do całkiem innego boksu, a szkoda, bo z huskym świetne się dogadywali.. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='chester07'][url]http://images33.fotosik.pl/204/f22feae56148d632.jpg[/url] jaki wzrok spod miski :D ale ta twoja Pyza ma uśmiechnięty pysk :) chyba na każdym zdjęciu :loveu: a gdzie trzecia dziewuszka? ;)[/QUOTE] Chyba pomyłka. Właśnie Pyzy ostatnio nie dodawałam. Ruda, uśmiechnięta to Zuza. Te czarny kudłacz, nieco pudelkowaty, to Figa, a to małe czarno-białe coś, zwie się Pyzula i jest bardzo, bardzo niegrzeczna! :) -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
Nieduży, szorstkowłosy BODZIO- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! Madziu, czy mogłabyś wznowić Allegro? -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
Młodziutka, owczarkowata AFRA- JUŻ W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie.. Afra ma szansę na dom w Warszawie.. :) Mają już jedną, młodziutką sunię, a drugą musieli kilka dni temu uśpić.. Ponoć jest bardzo podobna do Afry.. Wiecie, co teraz macie robić? Trzymać kciuki! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój kochany feflunek wędruje na dobranoc w samą górę! -
Cudowna Kelly- tak długo szuka domu ! POMÓŻMY JEJ ! Ogłoszenia !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1206146.html[/URL] -
Niespełnione marzenia… (czyli świat według Kelly) Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swojego boksu… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą. Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam dwa lata i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…a może już nie pamiętam, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie życie, drugą szansę, że… mogę być szczęśliwa. Jestem kochana,sympatyczna. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie… Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”. Kelly to młoda, kochana suczka. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Lubi spacery. Z początku troszeczkę ciągnie na smyczy, po chwili się uspakaja. Dobrze dogaduje się z innymi suczkami, samcami i kotami, będzie wspaniałą przyjaciółką dzieci. Nie odwracaj się, ona czeka właśnie na Ciebie ! Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [IMG]http://images26.fotosik.pl/319/3bc6e52bce0f552emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/448/f4d4784d78e4cafdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/55/c32a00bd08f7a604med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/319/0c548afff6216788med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/218/fbf57c6730d66f5b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/221/0db4b13b59f813dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/220/ec716f939c420770.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/221/8146f9024e856a47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/221/54cf9da28cb5b263.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/222/59c46e1d08fb5b43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/272/0f4fa15f6be839ae.jpg[/IMG][/URL]
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gdyby było miejsce, to można byłoby ją przenieść..A miejsca nie ma! -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Super dziewczyny te zdjęcia są o wiele lepsze! :)