Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Zrobiłam dzisiaj Bodziowi kilka ślicznych zdjęć, niestety fotosik nie chce ze mną współpracować.. :( Może jutro się uda- mam nadzieję. Bodzio był dzisiaj bardzo niegrzeczny, atakował swojego kolegę z boksu-zresztą już bardzo pogryzionego- czyżby Bodzio był tego powodem? Niestety, zazdrość robi swoje !
  2. Pani ma zadzwonić w poniedziałek, po południu.
  3. [quote name='mysza 1']Sliczna sunia, dlaczego ty domku jeszcze nie masz???[/QUOTE] Biedna Gala na dom czeka już ponad rok :(
  4. [quote name='Vitka']Ona jest naprawdę mała! Jak ją dziś zobaczyłam to się zdziwiłam! :lol: Bawiła się z jakimiś kudłaczami ciągnąc je za futerko :loveu: Piękny widok:lol: Ona jest pocieszna :D[/QUOTE] Jest też niesamowita, bo dalej wierzy. Wierzy, że ktoś przyjdzie i ją zabierze. Kocha wszystkich ludzi, myślę, że bez problemu dogadałaby się z dziećmi. Całe dnie spędza na zabawie z innymi psami.
  5. Zdjęcia są super! :) Dodaję część na pierwszą stronę. Hexa jest bardzo sprytną i spostrzegawczą suczką. Jako pierwsza zawsze informuje całe schronisko o nadchodzących ludziach! :)
  6. Bez nadziei na szczęście, bez nadziei na lepsze jutro.. :(
  7. Te zdjęcia są piękne i takie urzekające.. Dodaję je na 1 stronę.
  8. Ja też mam zdjęcia, wyszły bardzo ładnie, niestety fotosik mi totalnie szwankuje. Odmawia współpracy, może mnie nie lubi. Mam nadzieję, że do jutra pomyśli i zacznie ładować mi te zdjęcia, bo mnie już nerwy ponoszą-mogłabym dzisiejszego wieczora zrobić tyle wątków. A tak? Muszę siedzieć jak stara klępa i podbijać wątki wszystkich moich psiaków! A co do tych łapek? Ja się kompletnie nie znam na tych chorobach, ale ona rzeczywiście jakoś tak dziwnie chodzi. No i łapska ma naprawdę ogromne. Kocha bokserkę jak swoją mamę, liże ją po pysku. Ale boksia się denerwuje.
  9. A my maszynkę mamy i patelnię też-nową! :) Potrzebujemy.. :niewiem: O ! Potrzebujemy domku jednorodzinnego! Ma ktoś może na zbyciu? Chętnie przyjmę. Dobrze się zaopiekuję. Będe sprzątać. I Almę wezmę na tymczas. Ktoś chętny? :) PS I musi mieć ogród ! Duży !
  10. Fotosik szwankuje- więcej zdjęć dodam za chwilę lub jutro.
  11. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1235212.html[/URL]
  12. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1235211.html[/URL]
  13. Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam od kilku miesięcy, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem nieduża, mam już ok.1,5 roku i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko wygłupy! Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu młode, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona.Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam - Wika. Kontakt w sprawie adopcji: GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/231/a13fae60c1a1e0da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/231/002998558e4c823a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/ecff548327931e80.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/e4a440e437e38c54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/b487e8589fef7ed7.jpg[/IMG][/URL]
  14. [B][COLOR=#b10000]„Bardzo proszę o przywilej nie przychodzenia na świat tak długo, dopóki nie znajdzie się dla mnie Dobry Człowiek... ”[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4d0000]Cóż, nie zawsze takie prośby mogą być wysłuchane… Prośby Tosi chyba nie zostały… Tosia przyszła na świat i … nie trafiła na Dobrego Człowieka..[/COLOR][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Tosia to młoda, piękna suczka. Szuka swojego opiekuna, który okaże jej swoją cierpliwość i zapewni odpowiednią opiekę. Za dom odwdzięczy się buziakami i merdaniem ogona. To bardzo radosny, energiczny pies, kocha ludzi , a kontakt z nimi sprawia jej ogromną przyjemność. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4]Szukamy dla Tosi odpowiedzialnego domu, w którym znalazłaby serdeczną opiekę i miłość. Ona na prawdę na to zasługuje.[/SIZE] [SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Wiek: ok. 10 miesięcy , waga: ok. 5 kg, szczepienie: wścieklizna + chip. Starylizacja: nie (możliwość wysterylizowania za darmo w Elblągu)[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Inne: dogaduje się z innymi psami, choć rywalizuje z nimi o kontakt z człowiekiem.[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/2e2c243805d4271d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/3c718f7313104b7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/ae088c73d24df58b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/c09f30dba4ad3de6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/7e55bd78f9a2cc79.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/cb56464bafe6b0dc.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/44b3a9533e99caf3.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/d494f4315f55124e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/202/ac9e55dd897b6420.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/5c6509415308af99.jpg[/IMG][/URL]
  18. Proszę bardzo: Z domu. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/231/8a30626f9289adcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/d7e6d474f83522e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/ab8b2f065bec8f13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/231/abbc5179bc95e311.jpg[/IMG][/URL] I z transportu, u boku nowej pani: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/c8ea0c02a9179562.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='bea_m']No to jest lisobergen ;)[/QUOTE] O tak, to wspaniale do niej paduje. Liszko, hopsaj do góry! :)
  20. Czy naprawdę nikt nie znajdzie w domu miejsca dla tej kilku kilogramowej kruszyny?
  21. Może ktoś mógłby zrobić dla tego niewielkiego, czarnego pieska Allegro?
  22. [quote name='Vitka']Kamis dziś pięknie wylegiwał się na słońcu! :loveu: Rybcia z pewnością wrzuci zdjęcia. Ja nie zrobiłam bo mi sie w aparacie baterie wyczerpały...:-([/QUOTE] Tak, narobiłam mu fotek, to naprawdę piękny, dostojny,a przy tym szaleńczo kochany pies! Jest świetnym towarzyszem. Niestety, fotosik dzisiaj szwankuje i ciągle wyskakują jakieś błędy. Chyba będę musiała poczekać z tym do jutra. :(
  23. [quote name='basia0607']Rybo , mam nadzieję , że nie wkorzystujesz kontaktu do pani Ani Cz. z Przyjaciela Psa, który Ci podalam z prośbą abyś wyslala jej zdjecia z mojej adopcji. Ona sama wybiera tematy i nagabywanie jej jest nietaktowne .[/quote] Nie musisz mi mówić, co jest taktowne, a co nie. Po drugie, jeśli mnie o coś osądzasz, proszę cię, poczytaj . Psy są w MOIM PSIE, a nie PRZYJACIELU PSIE. :roll:
×
×
  • Create New...