-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zdjęcia z nowego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/240/438606b9f58f50cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/633bef066edd11d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/207/9aaf7496e4618b32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/239/81d4e9879641872f.jpg[/IMG][/URL]
-
Bułeczka w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/92/38db8d1092eb0a32.jpg[/IMG][/URL] I po czterech latach niedoli, w schroniskowym boksie, nareszcie w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/c9e4176a2200af4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/207/09e3a21fae208c0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/240/da707ecac10b2eeb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/85bab97a61f6863c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/5d47e1dac80c8da1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/ba7db8a054d89d8f.jpg[/IMG][/URL] Wątek Bułeczki, teraz Beni: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101477[/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/c9e4176a2200af4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/207/09e3a21fae208c0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/240/da707ecac10b2eeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/85bab97a61f6863c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/5d47e1dac80c8da1.jpg[/IMG][/URL]
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek20']czas mam wiec jak cos daj znac to porobie ogloszenia bo i tak siedze w domu[/QUOTE] Naprawdę? Będę ci przeogromnie wdzięczna. Wszystkie psiaki z Elbląga potrzebują pomocy w ogłaszaniu- z wyjątkiem tych rasowych, które mają największe zainteresowanie. Aktualizuję ogłoszenia na Alegratce i adopcjach.org, więc tam nie trzeba. Kliknij w mój podpis "Schronisko Elbląg" , wyświetli ci się nasz wątek i psiaki :) Dziękuję jeszcze raz :) -
Hela lub Gucio mają szansę na dom w Warszawie. Decyzja zapadnie prawdopodobnie w poniedziałek, warunki są naprawdę fajne, od wiosny do jesieni piesek wraz z rodziną mieszkałby na działce- w domku "letniskowym" z wielkim ogrodem, a w zimę wracałby do bloku. Mieszkałby w domu, nie w budzie. Zobaczymy, na kogo padnie decyzja i czy w ogóle się uda.
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gosiu, matko jedyna! :crazyeye: Dziękujemy Ci gorąco.. Jakbyś miała czas to się odezwij, bo mam jeszcze dużo psiaków.. ;) Nie no, żartuję oczywiście.. ;) -
Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam od kilku miesięcy, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem raczej mała, mam już ok.2 lat i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko bezpieczny dom! Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo.. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu młode, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona.Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam - Cindy. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/12/0176dc92474b5ae3.gif[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/12/405bbae91a381eed.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/275/564da857cdc6fe8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/10/a81cc37e385e41a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/206/4397509f38fd1630.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/9c6f55f65573a391.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/238/bb4598fc4140cd97.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/206/a7e88a563a47e72d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/272/db6e19c0f01b3bde.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG 5722414 GSM 691364660
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie zaznaczam w ogłoszeniach tego, że jest gwałcona, piszę, że gryziona, smutna itp. Może mi w nich pomożecie, bo sama zajmuję się kolejnymi wątkami? -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nie piszę tego w ogłoszeniach. Właśnie-może któraś z Was pomogłaby mi w nich? -
Lulka, podaj dane do kogoś, kto zajmie się teraz adopcją małej.
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Aga, na co choruje Theta? -
[quote name='basia0607']Nie mam dla niej boksu ani budy.[/quote] Basiu, przecież sama napisałaś: boks albo buda. A to jest podwórko. :roll: Poproszę kilka osób o ogłoszenia, sama muszę zająć się wątkami.
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bo to prawda, Aga (AgaiTheta) wie o bokserce już od dawna. Wczoraj postanowiłam założyć jej wątek ze zdjęciami, ponieważ Aga prosiła mnie o wysłanie nowych zdjęć, a mnie było szybciej umieścić je na Dogo, ponieważ były już wgrane na fotosik. -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']widze ze krecenie filmu tez nalezy do NIGDY... z mojej strony tez EOT, bo to juz bylo i nie jest produktywne.[/QUOTE] Film trwał 8 sekund, a ja nie stałam blisko, film robiłam niemalże z maksymalnego przybliżenia. -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
NIGDY, zaznaczam NIGDY, żadna z nas, ani ja, ani Pralinka, ani Vitka, nie stoimy i nie gapimy się na tego psa, bez celu. Czasem rzucimy mu jakiś przysmak i nie widzę w tym nic złego, bo się tym zajmuje, to dokładnie to, co ty robisz z kościami dla niego. EOT. -
Nieduży, szorstkowłosy BODZIO- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek20']Oto nowe ogłoszenia Bodzia : [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8886[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=25390[/URL] [URL]http://ofertownia.pl/oferta1196503_bodzio_nieduzy_mix_jamnika_szorstkowlosego_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=30691[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/6367[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34798&id_kat=12[/URL][/QUOTE] Dziękuję pięknie ! ;) -
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mogą być na mnie i na AgaiTheta. -
Pomyliłaś wątki, Baśka, to wątek rottweilerki. Acha- i nie myślicie o bokserce jako jedyne, nie musisz w taki sposób tego podkreślać.. Wolałabym też, żeby bokserka trafiła do domu, a nie do budy i na łańcuch..
-
Jest rewalacyjna :)
-
[quote name='Mysia_']Tigrunia i Koma fajniutkie foty :loveu: A Ty Rybcia bierz przykład i się uśmiechaj do zdięć :mad:[/quote] [quote name='rose']Ale ona przecież się uśmiecha na pierwszym zdjęciu:evil_lol:[/quote] No właśnie, przecież się uśmiecham . A ja wolę być taka jaka jestem, a nie pozować ze sztucznym uśmiechem.. ;)