Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='wanda szostek'][U][B][SIZE=4]Ta decyzja musi byc przemyslana, od niej nie może byc odwrotu.[/SIZE][/B][/U] [I][SIZE=4]Marusia to suczka około 6-letnia. J[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]est [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]małej wielkości, [/COLOR][/FONT]grzeczną, kochaną suczką z miękkim futerkiem, [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]nie sprawiającą kłopotów. Nauczona jest zachowywać czystość. Świetnie dogaduje się z innymi pieskami .[/COLOR][/FONT] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Do schroniska trafiła z Os.Baranówka. Znaleziono ją nieprzytomną z licznymi obrażeniami w rzeczce Przyrwa, gdzie najprawdopodobniej właściciel chciał ją utopić. [/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Kontakt w sprawie adopcji: [/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Kontakt:[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Schronisko "Kundelek"[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Rzeszów, Ul. Ciepłownicza [/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Nowy telefon: 510-170-788 [/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Poszły takie ogłoszenia na:[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Hitt Dog[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Doks. pl[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]4 łapy[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]anonse.tvs.pl[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Aport ogłoszenia[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Mój pupil[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Wystawiałam kilka piesków a ponieważ mi to idzie opornie to dopiero skończyłam.[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Myślę, że więcej dzisiaj nie dam rady zrobić. Druga część 28. 06[/SIZE][/I][/quote] dziekujemy Wandzie bardzo :loveu: w imieniu każdego pieska z osobna :multi: a GONI za zdjęcia no teraz to sa i to bardzo ładne :lol: ;)
  2. Staruszki chcą chociaż wirtualnej miłości :loveu::loveu::loveu:
  3. byłam dzisiaj w odwiedzinach : i moje słoneczko Merunia :iloveyou:/ Mary Jane /powitało mnie w dużo lepszej formie jak miesiąc temu , mieszka teraz sobie w nowym kojcu - na razie sama bo czarny piesek gdzies przeniesiony . Jak ją zobaczyłam to myslałam , że coś jej jest , bo całe płaty siersci z niej odchodziły , ale wyszło na to , że ona po prostu sie leni / jak mój Arni zrzuca siersc to sa to pojedyncze włosy i to trwa miesiąc / Pani Iza wyczesła Merunie i z takim pięknym snieżno białym pieskiem maszerowałam po Mielcu przez jakieś 2 godziny , powiem szczerze nawet 2 osoby nas zaczepiały , że taka ładna sunia ale jak się dowiadywały że ona jest ze schroniska i do wzięcia , to jakoś nie było już entuzjazmu :-( Mary jest fantastyczna :laugh2_2: , po prostu pies do wzięcia , ja jak z nią spaceruję to nie widzę róznicy w jej zachowaniu a w zachowaniu mojego psa którego mam od jego 8 tygodnia życia zwyczajnie wszystko co do niej mówie rozumie , jest posłuszna i bardzo pogodna . Uwielbia głaskanie - zamyka wtedy oczy i kontempluje :evil_lol: szkoda mi bardzo , że taki psiak siedzi już 3 rok w schronisku i szkoda mi człowieka który już 3 rok mógłby się nia cieszyć a tego nie zrobił bo o niej zwyczajnie nie wie
  4. tekstu na allegro to jeszcze nie tworzyłam / ale chyba wszystko jest dla ludzi / tylko " weny" muszę dostac -jak mówi mój syn może faktycznie to by pomogło powoli coś napisze i może Aga by ich wystawiła / plizzzzzz !!!!!! / będzimy sie twardo przypominać :evil_lol: póki co bo warci jestesmy zachodu:eviltong:
  5. no to zdaje relacje : byłam dzisiaj w schronie i odwiedziłam tez naszych pregowanych chłopaków [SIZE=5][B][COLOR=Blue]GROM I GROMIK[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2418/boks102samiecmodszy236le.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8444/boks102samiecstarszy145rx.jpg[/IMG] powiem tak : te wszystkie zdjęcia razem wzięte nie oddają urody tych 2 wspaniały psów i na dokładkę [B]to są przytulaśne miski [/B]a nie jakieś grozne psy jak sie może na zdjęciu wydawac siedzą tylko biedaki w małym boksie i nie ma ich kto na swiatło dzienne pokazać , te psiaki są młode mają 2 i 3 lata toż to dopiero życie przed nimi :cool3: byliśmy z kierownikiem przy ich boksie , psiaki szalały tak chciały łby do głaskania podstawic , lizały kierownika po rękach i zwyczajnie cieszyły sie całymi sobą jedno co mi sie udało wypertraktowac to to żeby choć jeden z nich jak się zwolni miejsce przy bramie tam zaczął witac odwiedzających może akurat ktos wreszcie zauważy ich nieprzeciętną urode proszą też pręgowani o allegro jakby któraś Ciocia sie zlitowała:oops::oops::oops: może tym razem się uda
  6. Pandusia chce wyjść na widok publiczny :cool3::lol:
  7. no to choc tyle ........... hop :multi::multi::multi:
  8. oj Piracie cos wszystko sie odwleka :placz: z tym domkiem
  9. Panda malutka hop :multi: mały misiu
  10. [quote name='jnk']Trzyłapkowi należy się pierwsza strona poza kolejnością.[/quote] dokładnie tak właśnie sądzę
  11. mam problem :oops: nie widzę ani jednego zdjęcia psiaka czy tylko ja ? czy go nie ma ?
  12. a ja założyłam wątek [B]Radosne psy z Mielca maja wszystko poza domem [/B]i zapraszam do odwiedzin bo część z nich autentycznie , jeszcze , mimo wszystko, nie straciła radości zycia i może choć jeden sie komuś spodoba musimy tworzyć tzw.[COLOR=Blue][B]Towarzystwo Wzajemnej Adoracji[/B] [COLOR=Black]i podnosić twardo do góry "zaprzyjażnione" :evil_lol: :lol: wątki [/COLOR][/COLOR]
  13. Ulka 18 trzymaj się :cool3: bez Ciebie to to wszystko sz...k trafi i psiaki do końca swoich dni będą w schronie siedzieć bo nikt się o nich nie dowie / piszę kropeczkami bo mnie tez zbanuja i jeszcze dobrze sie nie zadomowiłam a wylece z dogo ;) /
  14. [B]ale oczy niejedna dziewczyna moze pozazdrościć : [/B] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6193/suniawboksiezmaja109yh.jpg[/IMG]
  15. [B]odwiedzę , odwiedzę :cool3::cool3::cool3:[/B] tylko jest jeden warunek , żeby mnie wpuścili bo już 2 razy do schronu pisałam info że przyjeżdzamy / oczywiscie przede wszystkim do Meruni / i zadnego odzewu , ale myślę że mają inne zajęcia i czasu nie maja na odpisanie ale ja i tak pojadę i sprobuję się coś dowiedzieć :???:
  16. [SIZE=2] rebellia napisała : Wrócę na Dogo, jak tylko poukładam prywatny świat... Pozdrawiam wszystkich serdecznie, do zobaczenia w lipcu... Rebellia :sadCyber: pozdrawiamy również i trzymamy kciuki za wszystkie sprawy w prywatnym swiecie i czekamy razem z rzesza stęsknionych psów :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  17. [COLOR=Blue][B]ale mina tylko pysio całowac : [/B][/COLOR] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:%20ShowBigPicture%28current_picture%29"] [IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/10/1079/107974/10797469/107974693_5[/IMG][/URL]
  18. myślę że allegro jeszcze żadnemu psu nie zaszkodziło ;) jakby [B]ktoś mógł ją wystawić[/B]
  19. [quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://upload.miau.pl/1/58553.jpg[/IMG] Oto Madzia. Madzia została przywieziona ze Starachowic do "Kundelka". Tu także oszczeniła się i wychowała gromadkę szczeniaków. Madzia jest do adopcji jak i jej szczeniaki. [B] SZCZENIAKI ZAADOPTOWANE!![/B] Kontakt: Schronisko "Kundelek" Rzeszów, Ul. Ciepłownicza Nowy telefon: 510-170-788 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] [B][COLOR=Blue] a ja dalej w oczekiwaniu czy tak już będzie zawsze[/COLOR][/B] :confused::confused::confused:
  20. na razie przypominam sie na starszych zdjęciach nic z urody nie straciłem póki co : [IMG]http://upload.miau.pl/1/58543.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/58544.jpg[/IMG] [B][COLOR=blue]na domek czekam [/COLOR][/B] halo słyszy mnie ktoś :placz: :placz:
  21. chciałem sie przypomnieć [B][COLOR=blue]szukam opiekuna[/COLOR][/B] :oops: jak nie możesz mnie zabrać to może adoptujesz mnie wirtualnie ???? [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1157/boks124mlodszy45zy.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...