-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chikinchan']No i proszę- babci z nerwów się pomieszało i wiek się jej pomylił :shake:;) [/quote] [B][COLOR=darkorchid]Nic mi sie nie pomieszło Chikinchan :eviltong: to tylko tylko sesowne wnioski jakie wysnułam na jednym z watków :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote]gosiulaa Ja tam z babcią nie zaczynam :diabloti: [/quote] [B][COLOR=darkorchid]No i tego sie trzymamy :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]a w nagrode za grzeczne zachowanie zdjecia z nowych domów :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Bajusia tak sobie teraz mieszka ..prawie jak w bajce ;)[/COLOR][/B] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7800/zmianarozmiarureexposurhl.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4012/zmianarozmiarureexposurf.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG] -
Kaj-złoty piczer średni - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
To w nagrode za dobra prace przy bramce jeszcze kilka zdjec ;):loveu: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6642/zmianarozmiarureexposurq.jpg[/IMG] i takie coby sie do całowania monitora dla Kasi nadały :eviltong:;) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8540/zmianarozmiarureexposurey.jpg[/IMG] Pozdrawiamy Kasie serdecznie :loveu: razem z Kajkiem ! -
[quote name='Basia1968']... widzę Ewusia, że "córcia" dzielnie się opiekuje ślicznotą.[/quote] Jak wszytkimi innymi psami zreszta :lol:;) no dziecko ma do tego dar :loveu: i psy ja lubia ...
-
Tych malców było roznych kilka oto kilka z nich : [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7779/obraz089.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9092/obraz085rx.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6756/obraz087f.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7538/obraz088.jpg[/IMG]
-
Tak paparazzi ;) robili zdjecia : [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9715/obraz080j.jpg[/IMG] Małemu uszatemu cudu ... /oczywiscie mam na mysli psa :eviltong:/ ... [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8400/obraz081e.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5738/obraz084j.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1450/obraz096u.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3056/obraz095.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Dharma :p[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5562/zmianarozmiarureexposurp.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6782/zmianarozmiarureexposurs.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG]
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
On faktycznie jest fenomenalny :loveu: a jak sie wczoraj facet złościł ze byłam ze szczeniakmi na wybiegu a nie z nim ufffffff...mamrotał pod nosem cały czas i fukał :eviltong: wziąłby go ktos wreszcie z tego boksu !!!!:placz: -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Zapraszam wszytkich na nowy watek rzeszowianki i to rzeszowianki z rodowodem ...[/B][/COLOR][/SIZE] Cos w stylu Burka max ;) i autentyczny szpic wilczy ... ma watek na szpicach a nie na psach w potrzebie dlatego przydałby sie jej jakis porywajacy bannerek zeby ja zauważyło wiecej osób :hmmmm: KLIK >>>> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f674/suczka-5-lat-z-rodowodem-w-schronisku-147262/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG][/URL] -
Dzieki Basiu :loveu: sunia jest sliczna , baaardzo grzeczna i spokojna . Wyjatkowo spokojnie zachowuje sie w tej duzej grupie psów , jest bardzo zrownoważona . Narazie nie bardzo wie co sie stało i ktorego cżłowieka ma sie pilnować ... podlinkowąłm jej zdjecie bo bannerka zrobic nie umiem :oops: tu ukłon w strone naszej młodzieży ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f674/suczka-5-lat-z-rodowodem-w-schronisku-147262/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG][/URL] Bannerek od Lucky [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147262"][IMG]http://i37.tinypic.com/2iizzol.jpg[/IMG][/URL]
-
Kaj-złoty piczer średni - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magge']..:evil_lol::evil_lol: a i współczuję jutro ojcu heheheh - wziął wolne - ma kończyć tą nieszczęsną bramkę, ja mam szkolenie całodniowe i mała z nim zostje, hihii juz ona go przypilnuje, żeby porządnie zrobił :cool1: co trzeba:razz:[/quote] No to trzymam kciuki za Tatusia zeby mu robota dobrze poszła :lol: i czemay na wiesci czy sie udało ... Wstawiam obecane foty Kajtka z wczorajszych odwiedzin ... wszytko go bardziej interesowało niz spokojne stanie i robienie zdjec :eviltong: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9092/zmianarozmiarureexposurh.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4430/zmianarozmiarureexposuri.jpg[/IMG] Nasze złotko w promieniach zachodzacego słonca :) [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] -
Kaj-złoty piczer średni - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Witaj Maggi na dogomanii :lol: Pani od allegro to ja ;) . Jade dzis do schroniska to powiem Kajowi ze sie odwiedziny u niego szykuja i moze jakies swieze foty uda mi sie zrobic ... -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Tak sie wczoraj ładnie opisałam a dogo mi wszystko zawiesiło i zjadło :cool3: To teraz w skrocie[SIZE=3][COLOR=darkorchid][B] zdjecia Cosi z domu !!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Cosia z nowym przyjacielem Axelem :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc]jak widac obojgu dziapa cieszy :eviltong::lol:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a32a04062e609ff0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/96/a32a04062e609ff0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb527c87dc106ce8.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/537/cb527c87dc106ce8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71f8e73fc4bfb252.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/537/71f8e73fc4bfb252.jpg[/IMG][/URL] -
[COLOR=DarkOrchid][B]Gaskac brzucha :evil_lol: bo po co przyjechaliscie ???[/B][/COLOR] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9228/obraz059a.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5756/obraz062n.jpg[/IMG]
-
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://img87.imageshack.us/img87/1669/obraz037b.jpg[/URL] Karawana myśli, a Armani korzysta :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrchid][B]No fakt Arni miał duzo ludzi którzy go podziwiali to musiał sie popisać głupawka :eviltong: [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][B] Ale wracajac do opowiesci ... karawana dobrneła do wrot Azylu złozyła dary :eviltong: i zaczeła zapoznawac sie z psami ...[/B][/COLOR] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9656/obraz050q.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5115/obraz051g.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][B] To małe czarno białe migajace na zdjeciach ;) to szczeniaczek sliczny puchaty i przeszczesliwy ze zobaczył tylu nowych ludzi [/B][/COLOR] [url=http://www.youtube.com/watch?v=-srrsU4Q3eU]YouTube - Obraz 051[/url] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2578/obraz053b.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7868/obraz056.jpg[/IMG]
-
[quote name='agata51'] Długo mnie nie było, pewnie alegratkę trzeba wyróżnić. [/quote] Agato dzięki wielkie za wyroznienie ale narazie nie wykupuj wiecej kodów bo te co ostatnio były sa nadal aktywne :hmmmm: jeszcze nie doszłąm dlaczego tak jest :eviltong: ale grunt ze jest ;) Tak ze ten nowy kod dla Boyka narazie mam w zanadrzu jakby co ...
-
Trevor ['] brak mi słow ...
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chikinchan']:roflt: :roflt: :roflt: Najważniejsza jest świadomość swoich potrzeb :lol::eviltong:;)[/quote] Z ust mi to wyjęłas Chikinchan :evil_lol::lol: a o moim dziecku napisac parszywiec :mad: to wnuczus uwazaj bo babcia jest internetowa i mimo swoich 68 lat jeszcze da rade zrobic staroswiecki łomot po tyłku :diabloti: komu trzeba ... -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
ewatr replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Nigdy nie moze byc spokoju :-( ... Kurcze piszcie jak bedzie cos wiadome co ze schroniskiem :roll: jak rozumiem teraz najwazniejsze jest ogłaszanie psów ? -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Wiadomosci z soboty :lol: od Corsuni : "[B][COLOR=darkorchid] Dzisiaj zaliczyła ponad godzinny spacer po lesie, potem zjadła i padła na swoim legowisku, wyciągnięta i uśmiechnięta.":loveu: [/COLOR][/B] -
Nawet staniki Maciaszku masz nieprzecietne :eviltong:
-
Wreszcie pokazali Morganka :mad::loveu: /[SIZE="1"]ta pałka to nie na Ciebie Paulinko tylko na Tz juz on wie dlaczego ;)/[/SIZE] slicznosci malutkie :eviltong: [url]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/Obraz004-2.jpg[/url]
-
Becia juz wstawiła podobne zdjecie ...cos w stylu "gdzies tam tam jest Majka ":evil_lol: i karawana tam dotrze ... jakos dotrze... tereny cuuudne ...tylko gdzie te psy ;) ? karawana mysli ....:hmmmm:
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie :lol:[/B][/COLOR] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3283/obraz020m.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/736/obraz021d.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9962/obraz016gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5421/obraz019tx.jpg[/IMG] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Psy wychodziły same z siebie :eviltong: ze szczescia bo wreszcie tylu ludzi miały tylko dla siebie [/B][B]:lol: i tyle było głaskania i przytulania .. [/B][/COLOR] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1307/obraz009d.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][B]Bunia moja mi wstydu nie przyniosła i grzecznie sie przedstawiła ...a nawet chyba sie młodym człowekiem zauroczyła :) co w jej przypadku jest wyjatkowym wyrozniemiem bo ona za facetami nie przepada ... [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3521/obraz014t.jpg[/IMG][/B][/COLOR]