-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Jestem chwilowo u Ciacha:loveu: / chwilowo bom poza netem znaczysie na urlopie / ale jak wroce to sie poprawie i bede czesciej . Kasiu Pw dostałam ale jak to nie problem kase wysle jak wroce do pracy bo tam bardziej ufam przekazom elektronicznym ;) i Ciachowe allegro : [URL]http://allegro.pl/item1153029265_biszkoptowy_ciastek_pies.html[/URL]
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[[QUOTE]QUOTE=katarzyna005;14996916]A TERAZ KOCHANE CIOTECZKI RAMEK KOPIE WIELKI DÓŁ[/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/74e11a6cb63b0beb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/385/74e11a6cb63b0bebmed.jpg[/IMG][/URL] Widac łapole przetestowane nawet przy pracach budowlanych :evil_lol: i wszytko gra... brawo dla naszej wetki ;):eviltong: A jak widze pomoc kota w pracy nad kordonkowymi dziełami - bezcenna :cool3::evil_lol: -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51'] A w moim wieku wypadałoby.[/QUOTE] Ale fajnie jest czasami pobuszowac po chaszczach :diabloti:;) nie marudz Agato :eviltong::loveu: -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Figuś nie obijaj sie tylko maszeruj do góry ! -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
z tego kosza zostały juz tylko w schronie sunieczki... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a8e4d44adda6cd11.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/a8e4d44adda6cd11med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=mediumturquoise]brazowe pieski juz znalazły domy - powodzenia słodziaki :multi::loveu:[/COLOR][/SIZE] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005'] Ewuś wymiętoliłam go ile wlezie. Ale uciekał bo gorąco mu było.[/QUOTE] Zawsze zwiewał przed nadmiarem miłosci :evil_lol: jak widac mu to zostało ... On męski jest a nie jakas papla do przytulania :loveu::loveu::loveu: -
Ciachowi konczy sie wyróznione allegro za 20 minut ...i jakos nikt nie zadzwonił...:-( ale my sie nie poddamy tak łatwo... [SIZE=1]Kasiu zmniejsz bannerek bo masz za duzy bo sie beda czepiac ;)[/SIZE] [SIZE=1]moze byc takiej wielkosci jak jest ten "ciastkowy "[/SIZE]
-
Dasiulec jest super mądry ..cwaniara jedna ....jak, ze tak powiem , jej troche od tyłka swędzenie odeszło :evil_lol: to u nas tez probowała robic mały przewrót ;) bo jednak była jedna z najwiekszych psów ktore biegały na recepcji i zachciało sie byc alfa :diabloti:. Ząbki sie zaczęło suszyc do innych psów i pogonic szczególnie od jedzenia sie chciało .. Ale dosc szybko załapała ze to sie nie oplaca , bo sie ląduje w odosobnieniu , ludzie jakos nie sa tak rozanieleni na jej widok i ja ignoruja ... Generalnie - juz bez zartów :lol: trzeba panience pokazac gdzie jej miejsce i ze kochac kochamy ale porzadek i posłuch musi byc .Ja to przerabiam co jakis czas na swoim prywatnym psem bo nadmiar okazywanej miłosci psuje nie tylko ludzi :evil_lol:
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ee482f9f1270e105.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/ee482f9f1270e105.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/74815dab604d06b2.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/74815dab604d06b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e51b33fb12f1de4d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/e51b33fb12f1de4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ad811777a82c502.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/7ad811777a82c502med.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa'] Zgaduje więc... Janiskowy dzieciaczek?[/QUOTE] Trafiony zatopiony - Wnuczus :lol: Tak to obecnie nazwany Ares , jeden ze szczeniczków Janisi - ponoc najukochanszy , najwspanialszy i ogromniasty jak na szczylka rociaczki przystało. Mega przytulak , uczesniczacy w domowych obiadach przy stole :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7eb57b51386e411a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/7eb57b51386e411a.jpg[/IMG][/URL] o tak mnie w domu kochaja :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1a1ea4f92ed5481.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/a1a1ea4f92ed5481.jpg[/IMG][/URL] sie obecnie jest duzym i jeszcze rosnacym :crazyeye: :evil_lol: psem ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7f535c4ee2c71f1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/b7f535c4ee2c71f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ab18f5b6292b0d9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/0ab18f5b6292b0d9.jpg[/IMG][/URL] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Dzień Dobry wszystkim. Dzisiaj mamy Dzień Psa. Wszystkim psiakom życzę wszystkiego najlepszego!!!!!:BIG::BIG:[/QUOTE] A dziekujemy w imieniu psów ;) Prosze mi Ramzeska wymietolic :eviltong:odemnie z tej okazji . -
Ale chłopak ma reklame :lol: ciasta , koronki :loveu: nic tylko sie skusic na takiego !
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaya93'] Zori? Albo ta druga niunia podobna do niej :D [URL]http://foto.anyfiles.pl/public/img/LPIC7277_0.jpg[/URL] ?[/QUOTE] Pudło :eviltong: zgadujemy dalej ... moze te zdjecia cos podpowiedza :lol: sie było malutkim jak sie trafiło w styczniu do Panstwa : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/587ee77b5ed00a4c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/587ee77b5ed00a4cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/34e4dde28d596db5.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/34e4dde28d596db5med.jpg[/IMG][/URL] sie z pluszakami pozowało :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4f0613f16fad4da8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/4f0613f16fad4da8med.jpg[/IMG][/URL] kaczuszkami :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f68a91ad7da7de22.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/f68a91ad7da7de22med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b731fc25e71dd343.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/b731fc25e71dd343.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='katarzyna005'] Ewuś bardzo dziękuję za mają reklamę.[/QUOTE] Zawsze do usług :loveu: Ciesze sie ze Ciacho grzeczne w hoteliku niechby sie juz tylko ten dom odezwał do niego ...
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='NATKA']Ooo tak, nowa odsłona Bureczki jak najbardziej pożądana - foteczki foteczki chcę :p:p:p[/QUOTE] Wybaczcie mą opieszałośc ostatnio w tym temacie /fotek ;)/ ale nie mam kompa w domu i wszytsko robie z doskoku ... -
[quote name='aisaK'] I tak miał szczęście, że trafił na Kasie![/QUOTE] Kazdy kto trafi na Kasie ma szczęscie :loveu: wiem co mówie :lol:
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czyscie sobie zaśłuzyli :razz: bo mimo wakacji cos nikt nawet dzieci na watku nie odwiedza :eviltong: / poza moja wnusią :calus: / ale kogos wam pokarze ... No kto zgadnie kto to jest ? dla ułatwienia dodam ze waży obecnie 40 kg :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e26082c9be5edbd.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/377/5e26082c9be5edbd.jpg[/IMG][/URL] Jak zgadniecie bedzie tego więcej ;) -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Chłopcy są bardzo grzeczni. Ramek duzo wypoczywa bo zrobił się upał. Leżą sobie w garażu albo pod drzewkiem. Ale za to Felka to chodzący diabeł wcielony. Mały kotek a nie chce iść spać. Cały dzień bryka, w nocy też. Co z nią zrobić, jak ją uśpić? Pomocy[/QUOTE] Zachciało sie kotka zamiast grzecznego pieska to sie teraz cierpi :diabloti:;) -
Ciastus ma obserwatora na allegro ...to chyba zadna z Was ?;)
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
ale duzo pieknych zdjęc , musze sie wziaśc do roboty czyli za wznawianie ogloszen dziadeczków ... -
Locia zakołnierzowana od nowa ...rozdrapała sie biedna :-( i zas trzeba wzmocnic leczenie ...