Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Po raz kolejny okazuje się ,że Isia to super suńka .
  2. Jak dobrze . Ile będzie kosztowała sterylka Almy ?
  3. Widzę ,że wszystko na dobrej drodze skoro Sabę i Brutusa można zamknąć razem . A co do miejsca do siedzenia to gdzie malutka dożyczka mogłaby usiąść skoro Pańcia nie wstawiła na czas sprzątania kanapy do kojca .
  4. Życzymy zdrowia dla sunieczki i kotka .
  5. Super sunia . Dobrze się czyta relacje z nowego domu . Pozdrowienia dla wszystkich .
  6. Wiedziałam ,że trafiła do Was wyjątkowa suczka . Super się czyta relacje o Isi .
  7. Powodzenia . Rudzielec wracaj do domu .
  8. Ale fajna sunia . Trzymam kciuki ,żeby znalazła szybko dom .
  9. Pieniądze za karmę wpłynęły na moje konto . Przepraszam za zamieszanie . Przy następnej wpłacie na AFN zwrócę różnicę .
  10. [quote name='przyjaciel_koni']Jo37 - postaramy się szybko wyjaśnić, co się stało. Z AFN 27.09.06 - przelano 190zł. Aede - dowiedz się u Zarządzających Funduszem, czy pieniądze wróciły !!!! Może był jakiś błąd w namiarach ![/quote] W takim razie będę wyjaśniać ze swoim bankiem . Dzisiaj prosiłam o spradzenie podając dokładną kwotę . Może na tym polega problem .
  11. Jest mi bardzo przykro ale do dzisiaj nie wpłynęły na moje konto pieniądze za karmę ,którą odbierałam dla Antka .
  12. Co słychać u Drobinki . Może troche się uśmiecha .
  13. [quote name='Aga_Mazury']mam nadzieję, że mosii nie będzie mi miała za złe, że skopiuje jej posta do wątku dla wszystkich colaków.. [B]Sunia Collie tricolor od roku w schronisku. Radomsko[/B] Sunia ma ok 5 lat, przemiła i łagodna do ludzi i psów, bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem..... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1796/imgp7420ev4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Mam pytanie czy ta sunia jest gdzieś ogłaszana . W tej chwili jest u mnie na tymczasie . Miała mieć dom ale chyba nic z tego nie wyjdzie .Ja nie mam konta na Allegro ani nie działam na forum collie . Sunia jest bardzo miła , nie reaguje na koty . Jest łagodna dla ludzi . Właściwie jest to miniatura collie - sięga do kolana ( ja mam tylko 159 cm wzrostu dla wyjaśnienia ) .
  14. Ale super zdjęcia Isi ,Iny i Poli .
  15. Ale fajnie ,że sunia u was będzie . Takiego tymczasu nie wolno zmarnować . Napiszcie w jakim wątku będzie historia Belli .
  16. Znowu tak daleko a zima tuż tuż .
  17. Jutro odbiorę ale cały czas nie wiem do kogo mam sie zgłosić . Bardzo proszę o nazwisko tej osoby . Nie wiem również gdzie później mam dostarczyć karmę . Przyjaciel koni - nie mam Twoich namiarów .
  18. Kudłaczek - Turlaczek szuka domu .
×
×
  • Create New...