ojej, ten fajny domek chyba nie był fajny.. Wszyscy kociarze wiedzą, że 2 koty = 1, więc jak już się zakolegowały z Harrym to bez sensu było je rozdzielać :mad:. Kto przyjmie taką piękną Kociczkę??? Mam nadzieję, że mądrzejszy domek... Sama bym ją chętnie przyjęła, ale nietety mam już 2 harpagony ( Kicię i Kocia) to nie najmłodsze ( 8 i 10 lat) i na pewno byłyby jakieś schody.. Hopaj pięknotko do góry, niech Ci się trafi najlepszy domek pod słońcem..