Myślę, że na pewno są jeszcze pieski, które można jeszcze uratować :razz: albo chociaż zapewnić ostatnie dni w miłości i godnych warunkach. :roll: Aby chociaż u schyłku swojej drogi poczuły się chciane i kochane. Ale potrzebne są "ludzkie anioły" i tymczas, o który jest najtrudniej. Bo finansowo wiele z nas pomoże. Popieram pomysł kelko aby RATOWAĆ ZAPOMNIANE PSINKI. Ale pozostaje kwestia jak to zorganizować? :niewiem:
Dla Daggeta
Brak mi słów...............:shake:
Dla Jaśminki, odpoczywaj w spokoju :bigcry: :bigcry:
Keksik :bigcry: trzy tygodnie temu, też w czwartek, teraz Jaśminka...,:-( :-(
Maćko, trzymaj się!!!
Dlaczego? :-( Tak nagle!!!!! :-( Kolejny pieseczek, który miał domek już tuż, tuż i nie zdążył ............. :shake:
Dla Gratki biegaj po niebiańskich łąkach.......
Kapsel ciągle nie ma własnej miseczki i własnego posłania!!! :shake:
I ciągle wypatruje wymarzonego, własnego domku!!! :crazyeye:
[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Kapsel/Kapsel_13.jpg[/IMG]
:roll:
Aza już bardzo prosi o własne posłanko i własną miseczkę, ale nie ma kogo...........:shake: :shake:
[IMG]http://img346.imageshack.us/img346/101/aza4wo.jpg[/IMG]
:roll:
Kasia jest bezdomna i marzy o własnym posłanku, własnej miseczce we własnym domku!!!! :roll: :roll:
[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/kacha2.jpg[/IMG]
:roll:
Bezdomna Rudolfina potrzebuje odrobinę miłości i własny kącik na jesień życia!!!! Ale gdzie ..........:shake: :shake:
[IMG]http://ekussowska.w.interia.pl/schron%20gdynia/PICT0840.JPG[/IMG]
:roll:
Trzeba go umiescić na forach, tylko na kogo podać kontakt? :razz:
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6302/franus5za.jpg[/IMG]
Franek ciągle bezdomny..... :shake: