Wydaje mnie się, że adopcja może mieć miejsce po wyleczeniu i kastracji. Ale ogłoszenie można dać. No i trzeba zaznaczyć, tak jest w wielu aukcjach, że złożenie oferty nie jest jednoznaczne z nabyciem psa... Zobaczcie np. tu
[URL="http://www.allegro.pl/item108003113_staruszka_rudolfina_szuka_cieplego_kacika_.html"]http://www.allegro.pl/item108003113_staruszka_rudolfina_szuka_cieplego_kacika_.html[/URL]