Oj niedobrze, aby czekać do poniedziałku!:shake: Zbyt długo, a nosówka jest
bezlitosna i nie czeka!! Po historii z Keksikiem widać, że trzeba wetów na SGGW pilnować i patrzyć im na ręce!! :mad: Bo, moim zdaniem, to przez nich Keksik za TM!!
Na mnie możecie liczyć - dorzucę do leczenia. A jeszcze przecież zostały dwa psiaczki w schronisku, które też nie mogą czekać! :razz: