[quote name='Kamila_s']chodzi o to,ze hotelik da sie znalezc,ale nie mamy nawet kasiory..
jak go zaplacimy??..
na domek tymczasowy do 250zl udalo by mi sie uzbierac,,,ale wiecej nie dam radyyyyyyyy[/QUOTE]
To ile brakuje do pierwszego miesiąca, mogę jednorazowo dorzucić :lol: