-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
[quote name='DONnka'][B]Elwiro,[/B] Aron ma wątek na owczarku, sama mu założyłam, ale strasznie mały tam ruch :( Ma też zrobione ogłoszenia, tyle, że odzew prawie żaden :shake: Nesa z owczarka też się deklarowała, że zrobi ogłoszenia, ale nie wiem, czy dała radę [B]Roj,[/B] trzymaj się chłopaku :loveu: Kciuki zaciskam do bólu :thumbs: [B]Ludwa[/B], zaintrygowałaś mnie :razz:[/QUOTE] Ja lubię intrygować;) A serio, to ja się zawsze boję zapeszać.... [quote name='Elwira1992']zajrzałam do Arona i podniosłam do góry na owczarku ( rozgłoszę gdzie mogę )[/QUOTE] Jak najwięcej ogłoszeń, jak najbardziej rozpropagować, znalezienie domu dla Arona, da szansę Aronowi.... Rozsyłajcie wszędzie, gdzie możecie. A może ktoś zrobi ogłoszenia? Aron jest pięknym onkiem, nastawionym na człowieka. nie nadaje się do kojca ani do innych psów. Za to do ludzi nadaje się BAAAAAAARDZO:)
-
Dzisiaj Ida jedzie zrobić zdjęcia. Będzie go też odwiedzała Małgosia, która z nim ćwiczyła. To klinika, więc nie może być całych pielgrzymek
-
Budżet.....na minusie :) A zachowuje się super, podszczypuje w zabawie i szaleje:) Wiem, że interesuje się psiakami i miała być z Rekinem wypuszczana ale ja ostatnio Rojem żyję, więc niewiele mam innych nowinek [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5337/imgp5060a.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6014/imgp504d.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9614/imgp5022d.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1750/imgp5024d.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/574/imgp5025d.jpg[/IMG]
-
[quote name='nika_85']Rozbrajasz mnie Ludwa swoją skromnością... Gdyby nie Ty w życiu by sie to wszystko nie udało! a dzięki Tobie Roj ma szanse! dzieki Wam wszystkim! dzięki, że jesteście![/QUOTE] bo wiesz co...bo ja kurcze, staram się unikać spotkań z takimi psami, bo jak się nie widzi, to łatwiej a jak się zobaczy, to już wchodzi w głowę i wyjść nie chce. A mam kurcze dość własnych problemów na głowie...ale kurczę mam cholerną słabość do takich psów. Pięknych, dumnych onków...I nie mogę mu się oprzeć,więc siedzę i główkuję co by tu jeszcze, żeby szło do przodu.
-
[h=6]Roj w lecznicy ma zmieniane opatrunki 2x dziennie. Został zacewnikowany, żeby podgoić brzuchol i siusiaka. Najgorsza jest rana na łokciu, ta boczna, która była ma szansę się ładnie goić, bo to jednak bok a na łokciu się psina podpiera cały czas. No i jest bardzo głęboka. Mam niecny plan, żeby Roj nie tracił czasu na bezproduktywne leżenie podczas gojenia się odleżyn. Trzymajcie kciuki, żeby się powiódł:)[/h]
-
[url]http://www.facebook.com/events/239676156151061/[/url] Chodzi o Arona, z tego wydarzenia:)
-
bleeeeeeeeee Kurcze, gorzej że nikt mi do głowy nie przychodzi a to kawał drogi. A rozmawiałam z Panem i naprawdę brzmi to ok. Sunia wysterylizowana, ze schroniska, ok 30 kg 2letnia. Ma do dyspozycji budy, biega luzem. DO dyspozycji również jakieś pomieszczenie gospodarcze a w mrozy są pokoje;))) Sunia nieco za gruba, więc Państwo chcą, żeby miała towarzystwo do biegania, może trochę schudnie:) Pan się baaardzo ucieszył, że zadzwoniłam:) Tylko kto mieszka z tamtej strony??????!!!!! PILNE!!!
-
Pan z firmy ma już suczkę, od wczoraj:( Czy znacie kogoś z okolic Błonia/ Teresina? Może Frodo by poszedł do domu? No i te Bielany. Ale tutaj się zastanawiam, czy nie poczekać aż Ekiana wróci;) A dziewczyna jak poczeka, to może sama zrezygnuje albo okaże się wytrwała:)
-
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ekiana']No niby nie był przez osoby niezależne, ale ja sprawdziłam :) Na szczęście celnie :)[/QUOTE] Eeee, po znajomości poszedł;) Ale tak sobie myślę, że to nie za dobrze, że ona tak Rodziców prowadza w odwiedzane wcześniej miejsca. pepla z niego i tyle;) A że piękny jest to fakt. Czasami robiąc zakupy wspominam go sobie na skrawku trawniczka z tym wielkim gnatem na którym nic nie było do jedzenia....brrrrrrr -
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
eeee, no akurat w tym przypadku wzięłam co podsunęłaś;) i dom nie był sprawdzony;) -
Naprawdę z serca Wam wszystkim dziękuję:) Zrobimy co się da i jak długo się da:) Pomimo wszystko, po dzisiejszym dniu, jestem optymistką:)
-
Tam ma być zajęcie się ranami, więc mam nadzieję, że nie da się nic popsuć;) A konto wolę mimo wszystko to, bo nie rozprowadzę;) i nie muszę oddawać jakby mi się rozeszło a mi się roachodzi, oj rozchodzi;) A tak nie moje nawet chwilowo:))))
-
a szelki mi wczoraj unixena prezentowała:) Najodpowiedniejsze by było takie nosidło, bo równomierny ucisk a Roj, pomimo zagłodzenia ciężki jest diabelnie. Na pewno nie dla jednej osoby. To potężny, piekny onek:( A raczej był taki.
-
[quote name='egradska']jutro poleci od nas 50 dla Roja, przypomnijcie mi pls nr konta[/QUOTE] Bardzo dziękujemy i w imieniu Roja chętnie pożebrzę o jeszcze:) I tak się człowiek stacza na starość;) [FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#000000] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]ul. Kawęczyńska 16 lok 42A[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Times New Roman]03-772 Warszawa[/FONT][/SIZE][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]koniecznie z dopiskiem dla ROJA:)
-
Roj jest u dr Bissennika na Puławskiej. Na razie przód też jest słaby:( I trzeba zawalczyć z tymi odleżynami Ale Magda jest dobrej myśli i podjęła się rehabilitacji a Roj ma szansę wylądować w pewnym dobym miejscu, gdzie jest materacyk, tylko Aron się musi wyadoptować;)
-
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Bo Po pierwsze: my mamy same najfajniejsze psy Po drugie: szukamy im NAJLEPSZYCH domów:) -
a miałabys kogoś na wizytę i sprawdzenie domu w tej okolicy? Bo ludzie brzmieli też nieźle, no i pan dzwonił dzisiaj wielokrotnie, tylko ja miałam akcę Roj i zawsze jak dzwonił, to nie mogłam odebrać. Nawet na poczcie nagrał się, żebym dała znak, On oddzwoni:) To miłe:) A suczka ze schroniska zabrana jako szczeniak:)
-
w jakim jest wieku? Chłopak? Gdzie jest? Dom do sprawdzenia między Błoniem a Teresinem. W sumie brzmią fajnie, tylko nie wiem jak wiekowo
-
Dziękujemy:) Oby więcej tych cegiełek:) Materializm przeze mnie przemawia;) ale sytucja taka... A ratować....Ja to tylko staram się koordynować, to nie ja Go wyciągnęłam
-
[B]dzisiejsze wpłaty dla Roja Anna S.-L. Wisła-10 Mariola Ch. Gdańsk- 30 Dorota M. Chrzanów- 20 Anna T. Raszyn-15 Marta D. pruszków-30 Monika P. Nowe miasto n.Pilicą- 20 Bardzo dziękujemy ######################## i wcześniejsze,żeby było w kupie [/B]p. Krystyny K. z Warszawy- 20,00 p. Marta K i Marek G. z Gorzowa Wlkp. - 150 p. Jacka Z. z Żyrardowa - 50 p. Monika S. z Krakowa- 25 p. Krzysztof K. z Krakowa- 50 ###########################
-
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Ciocia Dominika to Matko Chrzestno, więc mam nadzieję, że wyściskała i ukochała MOOOOOOCNO:)