-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3617/dsc1866z.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/899/dsc1869h.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6430/dsc1871a.jpg[/IMG]
-
ja tam się na rządzeniu nie znam:) Co najwyżej coś napiszę:)
-
ja myślę, że ten lekarz się wycofał, jak usłyszał o dr Janickim. To specjalista i pewnie skoro dr janicki tak powiedział, to już nikt nie będzie dyskutował (no...chyba, że inny uznany specjalista)
-
no....i z haszczaka onek rośnie:)
-
[quote name='niger']Kochana jak ogarne roja zajme ie wami bidulki[/QUOTE] W tej chwili Roj wymaga najwięcej uwagi i to jest PIERWSZE. Reszta jak się Rojkowe sprawy ustabilizują [quote name='Ekiana']Jak będzie coś wiadomo o tej Pani to chętnie zrobię jej wydarzenie na facebooku, moze ktoś się zgłosi... A Ty, Ludwa chyba do niej jutro jedziesz...? moze uda Ci sie zrobić zdjęcia W innym wątku przeczytałam też, że jedziesz jutro do Roja. Wszędzie dasz radę? Super! Ja wiem, że podróżujesz z dzieckiem, ale on z pewnością jest dumny z mamy nawet jeśli jeszcze jest zbyt mały aby to wszystko rozumieć.[/QUOTE] Jutro będę dzwoniła bo nie wiem o której godzinie będę jechała. Cóż....co do tej dumy...Raczej znosi bo musi;) najważniejsze, że tatuś nie wie wszystkiego;) Ale ten już klepie samą prawdę
-
to nie ja Roja wyciągnęłam i z nim jeżdżę. Ja tylko przekazuję informacje:)
-
Dzisiaj wpłynęły wpłaty od: p. Krystyny K. z Warszawy- 20,00 p. Marta K i Marek G. z Gorzowa Wlkp. - 150 p. Jacka Z. z Żyrardowa - 50 p. Monika S. z Krakowa- 25 p. Krzysztof K. z Krakowa- 50
-
[quote name='wolf122']Się kręci:razz: Pospolite ruszenie.Roj musi być dobrze,tylko wstań:razz:[/QUOTE] Wstawiłam faktury za leczenie Mam prosbę, czy możesz wstawić też darczyńców. Zaraz tutaj też uzupełnię, bo doszła jeszcze jedna wpłata chyba Aaaaa. I jeszcze jedno. Kontakt do niger w sprawie umawiania się do bezpoeśredniej pomocy przy Roju 533 511 508
-
a ja przyziemnie;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc2038x.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1363/dsc2038x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/dsc2037k.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6241/dsc2037k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
No to dalej Cię pokuszę, bo myślimy, że Noa świetnie do sportu by się nadała:)
-
postaram się aczkolwiek z wrzodkiem w postaci dziecia, to pewnie będzie baaaardzo szybki masażyk:)
-
to ja zadzwonię do dotychczasowych opiekunów, niech je pakują:) Trzeba w końcu wymienić podopiecznych na coś nowego;)))
-
zamierzam tam pojechać i coś pstryknąć:)
-
pewna dobra Ciocia Elwira zrobiła pokazik o maluchach (coraz dziwniej się pisze o nich "maluchy") [URL="http://www.youtube.com/watch?v=vi36RI9jjQU&feature=youtu.be"]http://www.youtube.com/watch?v=vi36R...ature=youtu.be[/URL]
-
Pięknie dygam prawą nóżką:) Dziewczyny jadą rehabilitować a dzisiaj to konsultacja. Lepiej więcej niż za mało:)
-
to szczeniak:) Nie ma morderczych instynktów, więc na pewno pogoni ale nie po to, żeby mieć kolację;) A poza tym jest cudna. I cholernie inteligentnie wygląda. No...wg. Marka, to jest jeszcze mądrzejsza niż na to wygląda. Ale ja opinie zakochanych dzielę przez pięć;)
-
a co ma być jutro o 7 rano?
-
[quote name='Elwira1992']co do szczeniaków zaraz poczytam oblukam i coś się zrobi :) tylko pytanko czy wszytskie nadal szukają domku czy któryś już znalazł bo nie chce brnac przez tyle stron :) jest jakiś tekst do ogłoszenia ?[/QUOTE] O, proszę:) o adopcji 2 sztuki szczeniaków są:) [url]http://www.wywerna.pl/24/posts/6/33/6251.html[/url]
-
mogę wstawić na fb? DZIĘKUJEMY:)
-
Formalności Aliego dopełnione:) A Niger dzielna jest dziewczyna:)
-
[quote name='Ekiana']Czy mogłybyście wyjaśnić mi kwestię finansowania? 1. Początkowo Roj przebywał pod opieką fundacji (jakiej?) czy TOZ ? 2. Oni fundowali wizyty u weterynarze, lekarstwa trzeba było opłacić we własnym zakresie? 3. Teraz już nie ma tej opieki ad.1 ? Przyczyną jest przeniesienie do Międzylesia z daleka od gabinetu , z którym tamci mieli podpisaną umowę i stąd potrzeba zbierania kasy na leczenie Roja?[/QUOTE] Była to opieka TOZ w zakresie leczenia we wskazanej lecznicy. Dodatkowe rzeczy były finansowane z własnej kieszeni. Na chwilę obecną za wizytę u dr Janickiego, dodatkowe leki w lecznicy i aptece zwróciłam niger (250 zł) z pieniędzy na psy pod opieką 4DogS. [quote name='wolf122']Pani Izabela z FB będzie się kontaktowała w sprawie pomocy na Twój numer Ludwa;)[/QUOTE] OK:)
-
[quote name='Elwira1992']słuchajcie ja nie mam samochodu bo tak to chwilka i bym była na miejscu ( i bym jakoś wtedy znalazła czas) a tak jednak pociąg się nie opłaca jak już bym mogła podjechać rowerem oczywiście jakby deszcz nie padał ( mieszkam w Zielonce to 13.4 km od miejsca gdzie jest Roj) ale wtedy tylko bym mogła być po południu jakoś ( w godzinach 17-19 +dojazd rowerem ) ale to nie jest pewne :( dam znać jutro bo nie chce obiecywać muszę muszę z rodzinką pogadać bo u nas też na Dt psiak jest i jeszcze chory członek rodziny i trzeba jednak być ale myślę że się uda bo 16 wraca mama z pracy więc bym mogła wyjechać :) więc jutro dam znać jakby dobrze poszło bym mogła od poniedziałku do piątku w tych godzinkach[/QUOTE] Bardzo prosimy. To najważniejsze dla Roja 2 tyg. Szybko zleci a warto o niego walczyć. Ja go podziwiam ( i inne zwierzęta też), bo po taki traktowaniu bym zagryzła właściciela a on wciąż spokojny, ufny i zapatrzony Tak sobie myślę, jakiego wspaniałego, zrównoważonego i kochającego psa mógł miec ktoś normalny. Przecież ten pies to potencjał. Wspaniale by współpracował a został zdeptany jak śmieć:(
-
Piękny, dostojny i zniszczony przez "ludzi"