Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3617/dsc1866z.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/899/dsc1869h.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6430/dsc1871a.jpg[/IMG]
  2. ja tam się na rządzeniu nie znam:) Co najwyżej coś napiszę:)
  3. ja myślę, że ten lekarz się wycofał, jak usłyszał o dr Janickim. To specjalista i pewnie skoro dr janicki tak powiedział, to już nikt nie będzie dyskutował (no...chyba, że inny uznany specjalista)
  4. ale prawda jest taka, że ja też unikam. Najbardziej jak mogę. Widze tyle psów, które powinnam zgarnąć....Tylko gdzie i za co?
  5. no....i z haszczaka onek rośnie:)
  6. [quote name='niger']Kochana jak ogarne roja zajme ie wami bidulki[/QUOTE] W tej chwili Roj wymaga najwięcej uwagi i to jest PIERWSZE. Reszta jak się Rojkowe sprawy ustabilizują [quote name='Ekiana']Jak będzie coś wiadomo o tej Pani to chętnie zrobię jej wydarzenie na facebooku, moze ktoś się zgłosi... A Ty, Ludwa chyba do niej jutro jedziesz...? moze uda Ci sie zrobić zdjęcia W innym wątku przeczytałam też, że jedziesz jutro do Roja. Wszędzie dasz radę? Super! Ja wiem, że podróżujesz z dzieckiem, ale on z pewnością jest dumny z mamy nawet jeśli jeszcze jest zbyt mały aby to wszystko rozumieć.[/QUOTE] Jutro będę dzwoniła bo nie wiem o której godzinie będę jechała. Cóż....co do tej dumy...Raczej znosi bo musi;) najważniejsze, że tatuś nie wie wszystkiego;) Ale ten już klepie samą prawdę
  7. to nie ja Roja wyciągnęłam i z nim jeżdżę. Ja tylko przekazuję informacje:)
  8. Dzisiaj wpłynęły wpłaty od: p. Krystyny K. z Warszawy- 20,00 p. Marta K i Marek G. z Gorzowa Wlkp. - 150 p. Jacka Z. z Żyrardowa - 50 p. Monika S. z Krakowa- 25 p. Krzysztof K. z Krakowa- 50
  9. [quote name='wolf122']Się kręci:razz: Pospolite ruszenie.Roj musi być dobrze,tylko wstań:razz:[/QUOTE] Wstawiłam faktury za leczenie Mam prosbę, czy możesz wstawić też darczyńców. Zaraz tutaj też uzupełnię, bo doszła jeszcze jedna wpłata chyba Aaaaa. I jeszcze jedno. Kontakt do niger w sprawie umawiania się do bezpoeśredniej pomocy przy Roju 533 511 508
  10. a ja przyziemnie;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc2038x.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1363/dsc2038x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/dsc2037k.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6241/dsc2037k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  11. No to dalej Cię pokuszę, bo myślimy, że Noa świetnie do sportu by się nadała:)
  12. postaram się aczkolwiek z wrzodkiem w postaci dziecia, to pewnie będzie baaaardzo szybki masażyk:)
  13. to ja zadzwonię do dotychczasowych opiekunów, niech je pakują:) Trzeba w końcu wymienić podopiecznych na coś nowego;)))
  14. zamierzam tam pojechać i coś pstryknąć:)
  15. pewna dobra Ciocia Elwira zrobiła pokazik o maluchach (coraz dziwniej się pisze o nich "maluchy") [URL="http://www.youtube.com/watch?v=vi36RI9jjQU&feature=youtu.be"]http://www.youtube.com/watch?v=vi36R...ature=youtu.be[/URL]
  16. Pięknie dygam prawą nóżką:) Dziewczyny jadą rehabilitować a dzisiaj to konsultacja. Lepiej więcej niż za mało:)
  17. to szczeniak:) Nie ma morderczych instynktów, więc na pewno pogoni ale nie po to, żeby mieć kolację;) A poza tym jest cudna. I cholernie inteligentnie wygląda. No...wg. Marka, to jest jeszcze mądrzejsza niż na to wygląda. Ale ja opinie zakochanych dzielę przez pięć;)
  18. a co ma być jutro o 7 rano?
  19. [quote name='Elwira1992']co do szczeniaków zaraz poczytam oblukam i coś się zrobi :) tylko pytanko czy wszytskie nadal szukają domku czy któryś już znalazł bo nie chce brnac przez tyle stron :) jest jakiś tekst do ogłoszenia ?[/QUOTE] O, proszę:) o adopcji 2 sztuki szczeniaków są:) [url]http://www.wywerna.pl/24/posts/6/33/6251.html[/url]
  20. mogę wstawić na fb? DZIĘKUJEMY:)
  21. Formalności Aliego dopełnione:) A Niger dzielna jest dziewczyna:)
  22. [quote name='Ekiana']Czy mogłybyście wyjaśnić mi kwestię finansowania? 1. Początkowo Roj przebywał pod opieką fundacji (jakiej?) czy TOZ ? 2. Oni fundowali wizyty u weterynarze, lekarstwa trzeba było opłacić we własnym zakresie? 3. Teraz już nie ma tej opieki ad.1 ? Przyczyną jest przeniesienie do Międzylesia z daleka od gabinetu , z którym tamci mieli podpisaną umowę i stąd potrzeba zbierania kasy na leczenie Roja?[/QUOTE] Była to opieka TOZ w zakresie leczenia we wskazanej lecznicy. Dodatkowe rzeczy były finansowane z własnej kieszeni. Na chwilę obecną za wizytę u dr Janickiego, dodatkowe leki w lecznicy i aptece zwróciłam niger (250 zł) z pieniędzy na psy pod opieką 4DogS. [quote name='wolf122']Pani Izabela z FB będzie się kontaktowała w sprawie pomocy na Twój numer Ludwa;)[/QUOTE] OK:)
  23. [quote name='Elwira1992']słuchajcie ja nie mam samochodu bo tak to chwilka i bym była na miejscu ( i bym jakoś wtedy znalazła czas) a tak jednak pociąg się nie opłaca jak już bym mogła podjechać rowerem oczywiście jakby deszcz nie padał ( mieszkam w Zielonce to 13.4 km od miejsca gdzie jest Roj) ale wtedy tylko bym mogła być po południu jakoś ( w godzinach 17-19 +dojazd rowerem ) ale to nie jest pewne :( dam znać jutro bo nie chce obiecywać muszę muszę z rodzinką pogadać bo u nas też na Dt psiak jest i jeszcze chory członek rodziny i trzeba jednak być ale myślę że się uda bo 16 wraca mama z pracy więc bym mogła wyjechać :) więc jutro dam znać jakby dobrze poszło bym mogła od poniedziałku do piątku w tych godzinkach[/QUOTE] Bardzo prosimy. To najważniejsze dla Roja 2 tyg. Szybko zleci a warto o niego walczyć. Ja go podziwiam ( i inne zwierzęta też), bo po taki traktowaniu bym zagryzła właściciela a on wciąż spokojny, ufny i zapatrzony Tak sobie myślę, jakiego wspaniałego, zrównoważonego i kochającego psa mógł miec ktoś normalny. Przecież ten pies to potencjał. Wspaniale by współpracował a został zdeptany jak śmieć:(
  24. Piękny, dostojny i zniszczony przez "ludzi"
×
×
  • Create New...