Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Morska, dziękujemy za wsparcie finansowe:)
  2. Nie ma zdjęć na dogo bo ja mam już dwa konta hostingowe:) A że nie dzwonią to i ja nie pojmuję zupełnie
  3. coś mi mail głupieje... już sprawdzam
  4. dzięki:) może jakiś człek zadzwoni....
  5. Ale w ogłoszeniach nie ma mowy o problemach a i tak nikt nie dzwoni, więc chyba lepszą inwestycją by była operacja plastyczna;) A poza tym ona nie lubi facetów ale opiekuna zaakceptowała:)
  6. Ronja:) Ale fajowy:) Gratuluję:)
  7. Ja już nawet nie mam siły podnosić. wszystko mi opada. Ponad rok czekają i zero zainteresowania...
  8. Buraska dostała zastrzyk p/wściekliźnie i całe szczęście, bo niedługo potem wykorzystała moment nieuwagi u skoczyła wetowi na plecy.... Ale małpa z niej. I chłopów nie lubi i już
  9. Nie ma chętnych obcych do testowania:)
  10. tylko czemu nikt tego nie chce zauwazyć?
  11. mi tez zaserwowali duphaston ale plamienia były. Twierdzą też, że taki może być czyjś urok, że przy zagnieżdżaniu zarodka są plamienia, tylko nigdy nie wiadomo co naprawdę się dzieje
  12. Lekarze i położne wychodzą z założenia, że do 3 miesiąca to ciąża przetrwa albo nie- prawo natury. Też to przechodziłam. I w szpitalu mi w końcu powiedzieli, że albo się ua albo nie, bo i tak niewiele można zrobić, bo ciąża może być słaba... Okrutne to niestety
  13. Na razie jest dobrze:) Szczególnie z wnuczkiem:)
  14. No...i jelita oczyszczaja, kojce zanieczyszczają :diabloti:
  15. Witam ponownie niger:) U Vivy spokój, poza tym, że uatrakcyjnia życie opiekunów w hoteliku:) Żre jabłka jak opętana.... (spod jabłonki) a potem....mają co sprzątać;)
  16. Paja, GRATULUJĘ:) Słodka dziewuszka:)
  17. Zapraszam na bazarek z dziecięcymi rzeczami:smile: Masa nowości:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232300-Dzieciowy-bazar-na-4dogs-20-09"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...na-4dogs-20-09[/COLOR][/URL]
  18. Iwona zajmuje się starymi psami, to psie hospicjum. Głównie onki. Ale bierze najczęściej psy w stare w cieżkim stanie fizycznym, nie rokujące w schroniskach itp. Psy głównie socjalizuja się ze sobą, bo Iwona najczęściej jest w lecznicy, bo przy stadzie psów i kotów nie ma praktycznie dnia, żeby wszystkie były zdrowe.
  19. Chyba wkradło się jakieś niedomówienie. Rozmawiałam z Iwoną o Czesiu i z tego co wiem, na razie ma przyjechać na konsultację rtg Czesia. Potem, w zależności od wyników konsultacji, jeśli nie znajdzie sie inna pomoc, czesio będzie mógł chwilę zostać u Iwony po operacji ale jak najkrócej. Iwona zajmuje się starymi, chorymi, nieadopcyjnymi psami a Czesio jest pięknym młodnym donkiem z dużą szansą na adopcję. Pomijając kwestię robienia zamieszania w stadzie starszych, chorych psów i kotów, wg. mnie zwyczajnie szkoda takiego miejsca na zdrowego, młodego psa. Takich miejsc jak u Iwony, dla schorowanych, starych psów zwyczajnie szkoda na zdrowe, ładne i adopcyjne;)
  20. W myśl tego stwierdzenia już rozumiem, że za bardzo się z psami identyfikuję:)))) I to stwierdzenie mi bardzo pasuje, tego się trzymam od dziś:)
  21. Ja na razie nawet Bibi nie ogarnęłam, bo mnie prywatne sprawy przerastają:( Ale kiedyś ogarnę;)
  22. Zmienię jak się z kotami pokocha;)
  23. No właśnie zapomniałam jakoś o wątku:)))) Twist w domku od tygodnia:)
  24. Mocno trzymam za Was kciuki. Kibicuję Mu od początku
×
×
  • Create New...