Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. O ile mi wiadomo, Łatek ma się całkiem nieźle (mi jakoś Tadzio po głowie chodzi z imieniem;)). Chodzą po nim pchełki:))), ma życie wewnętrzne, nie jakieś strasznie burzliwe ale ma. Poza tym jest tłuściutki, milutki i jest bardzo fajnym psem:) Tylko brać i kochać (ale najpierw fryzjera odwiedzić i wykąpać, żeby przytulanie było samą już tylko radością:)
  2. Łatek dojechał do hoteliku ok 3 w nocy:) Wszystko jest w porządku. Został na noc w kenelu, bo o tej porze to trudno go integrować z innymi psami;) Biedny taki bez tego oczka, siedzi na razie spokojniutko i tyle z wieści:)
  3. Może udałoby się poprawić warunki (przede wszystkim bezpieczeństwo Bursztyna), gdyby uzbierać deklaracje....
  4. Nie ma problemu, będę aktualizowała tutaj wpłaty. Tylko konieczny jest dopisek: dla Łatka, żeby nie było wątpliwości. I jasno zaznaczam, że oplatam rachunki, tylko do wysokości uzbieranych pieniędzy (jak będę bogata, to nie będę pisała takiego zastrzeżenia;))
  5. Myślę, ze u Elmiry będzie mu dobrze:) I już w sumie to początek domowego życia:) Niestety nic bezpłatnego załatwić się nie udało, więc dobrze by było uzbierać na ten hotelik... Ja mogę założyć pieniądze ale niestety nie mogę wziąć tej płatności na siebie ani na 4DogS, bo i Lisków nie planowałam, więc już siwieję coraz bardziej na myśl o przyszłych płatnosciach za podopiecznych...
  6. Dziękujemy Morskiej za pamięć:) [TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]80,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/174571943/"] darowizna dla Vivy[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  7. [TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]80,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/174571944/"] dla Malwiny - Morska[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]10,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/174568364/"] DLA MALWINY-MAGDYSKA25[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  8. i aktualizacja wpłat:) [TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]70,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/174480960/"] dla Malwiny od LIDY [/URL] [/TD] [TD] [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]25,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/174446278/"] malwina od mtf zalesie[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  9. proszę CIę......nie wkurzaj mnie....Już patrzeć na nie nie mogę...
  10. [COLOR=#000000]Zapraszam na bazarki dla naszych podopiecznych[/COLOR] [B]Na pierwszym do nabycia ubrania: buty Nine West, kozaki, kurtki, spodnie, biżuteria i inne różności [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236765-Kozaki-Nine-West-Reserved-Nike-Atmosphere-Do-15-12-na-4DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...15-12-na-4DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/1623/obraz020yb.jpg[/IMG] [B]Na drugim paleta malowideł. Nowiutka, doskonała na świąteczny prezent [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237060-Doskonały-świąteczny-prezent-Paleta-cieni-błyszczyków-i-różów-)-Do-15-12-na-4DogS?p=20105308#post20105308"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20105308[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/9430/obraz001be.jpg[/IMG][/B][/B]
  11. [COLOR=#000000]Zapraszam na bazarki dla naszych podopiecznych[/COLOR] [B]Na pierwszym do nabycia ubrania: buty Nine West, kozaki, kurtki, spodnie, biżuteria i inne różności [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236765-Kozaki-Nine-West-Reserved-Nike-Atmosphere-Do-15-12-na-4DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...15-12-na-4DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/1623/obraz020yb.jpg[/IMG] [B]Na drugim paleta malowideł. Nowiutka, doskonała na świąteczny prezent [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237060-Doskona%C5%82y-%C5%9Bwi%C4%85teczny-prezent-Paleta-cieni-b%C5%82yszczyk%C3%B3w-i-r%C3%B3%C5%BC%C3%B3w-%29-Do-15-12-na-4DogS?p=20105308#post20105308"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20105308[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/9430/obraz001be.jpg[/IMG][/B][/B]
  12. [COLOR=#000000]Zapraszam na bazarki dla naszych podopiecznych[/COLOR] [B]Na pierwszym do nabycia ubrania: buty Nine West, kozaki, kurtki, spodnie, biżuteria i inne różności [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236765-Kozaki-Nine-West-Reserved-Nike-Atmosphere-Do-15-12-na-4DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...15-12-na-4DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/1623/obraz020yb.jpg[/IMG] [B]Na drugim paleta malowideł. Nowiutka, doskonała na świąteczny prezent [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237060-Doskona%C5%82y-%C5%9Bwi%C4%85teczny-prezent-Paleta-cieni-b%C5%82yszczyk%C3%B3w-i-r%C3%B3%C5%BC%C3%B3w-%29-Do-15-12-na-4DogS?p=20105308#post20105308"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20105308[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/9430/obraz001be.jpg[/IMG][/B][/B]
  13. [quote name='gosia7']powiedzieliśmy w recepcji,że będziemy prosić o fakturę (nie wiedzieliśmy przy płatności na kogo). Także faktura będzie,ale zapłaciłam gotówką i teraz mogę podać tylko swoje konto do zwrotu. Nie wiem czy tak się uda,bo tępa jestem. Jeśli już za późno,to może zgodziliby się usunąć ten guzek nowotworowy i opłacić kastrację... Pytam nieśmiało:oops: w imieniu psiaka...[/QUOTE] a jaki by był koszt kastracji? U nas na koncie też nie ma szaleństwa a psy na utrzymaniu są
  14. Fundacja by się zgodziła, tylko faktura na fundację potrzebna;)
  15. No właśnie dla bezdomniaków u Garncarza jest ok 50% zniżki. Na Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva. Masz zapchaną skrzynkę
  16. a do jakiego okulisty chcecie jechać? Jeśli do Garncarza, to ma zniżki dla bezdomniaków, wtedy bym mogła zwrócić za wizytę po otrzymaniu faktury na fundację
  17. Tylko że nystatyna to do smarowania, połykanie nie pomoże:(
  18. A próbowałaś na smoczku? Lizaku? Czymś co można polać i lekko pogmerać w buzi? Nam sie smoczkiem właśnie udało
  19. ekhm....jest smakoszką jabłek, zrobiła sobie najwyraźniej dietę oczyszczającą. Jak widać jabłka mają działanie odchudzające;)
  20. Teraz to już przytyła....Miesiżc temu żebra świeciły:(
  21. [IMG]http://imageshack.us/a/img255/4840/obraz088n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/2906/obraz083m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img338/9656/obraz028if.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/6022/obraz021js.jpg[/IMG]
  22. to ja dorzucę kilka fotek dziewczyn, może się trochę watek ożywi;) [IMG]http://imageshack.us/a/img41/8945/obraz076qr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/6671/obraz058nk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img690/2116/obraz031sm.jpg[/IMG] i mega przepuklina [IMG]http://imageshack.us/a/img208/538/obraz022me.jpg[/IMG]
  23. W sumie Florka bezpieczna, to i pisać nie ma co. Trochę ustawia towarzystwo, próbuje nawet z większymi. Rozróby lubi. Łobuz z niej. Ale do człowieka KOCHANA bardzo.... A nikt o nią nie pyta:( [IMG]http://imageshack.us/a/img404/1336/obraz109v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/9532/obraz015c.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img803/8750/obraz012hm.jpg[/IMG]
  24. A ja wczoraj byłam u dziewczyn:) I Viva jest całkiem towarzyska względem innych psów:) Przed kaukazem czuje respekt. U kogo może, u tego podskakuje ale raczej dla rozrywki. Za to mi cały czas chciała siedzieć na plecach. Ona bardzo potrzebuje swojego człowieka:( [IMG]http://imageshack.us/a/img715/221/obraz101kg.jpg[/IMG] Niezbyt inteligentny wyraz pycha ale kochany:) [IMG]http://imageshack.us/a/img5/1396/obraz099w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img43/919/obraz098v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/8329/obraz097kx.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img545/7330/obraz048ad.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img855/9457/obraz071oz.jpg[/IMG]
  25. a ja mam niespodziankę... Obawiam się, że następnym razem jej nie dogonię:) A do tego towarzyska straszliwie:) Koło człowieka, do człowieka, przy człowieku...Rozczula kochana Spacer jest przy nodze w tempie całkiem żwawym:loveu: http://youtu.be/zp6-7enXbY8 http://youtu.be/SWs5wnobfG4 http://youtu.be/iRnVWfcKG3o http://youtu.be/Xj3Y601Ze5Y http://youtu.be/8iD1yBWVptE
×
×
  • Create New...