Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. a ja raczej o tym ułożeniu myślałam, ew pynio w górze;) [IMG]http://imageshack.us/a/img341/4276/fr1n.jpg[/IMG]
  2. tutaj wszystkie tylko o jajkach. A ja o przednich łapach myślałam i w życiu by mi do głowy nie przyszło, że między tymi właśnie jajka mogą leżeć:))))) Swoją drogą. Po jajkach może niewielka strata ale nie wiem czy jak byś stopę straciła, to też by było wesoło:) Ja bym jednak nie odważyła się mu na jajka deptać
  3. o ile pomiędzy pysio nie leży:) A ja bym wolała jednak nic mu nie nadepnąć
  4. [quote name='malawaszka']sznaucery masz już - dwa, ale może trzeciego???? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='sambo_os1']To ja mam Donkowatego jakby co do zaoferowania ;)[/QUOTE] [quote name='3 x']ja mogę kaukazika dorzucić ;) bo niekomunikatywny jest i dupy nie chce posunąc jak żre w kuchni i wejść nie można ;)[/QUOTE] Czy Wy już szampana popijacie? Drukowanymi napisać? Nic nie wezmę, dopóki nie wyadoptuję czegoś. A jakoś się nie chcą wynosić. 3 dzikie, niewyględne przegubowce mam... Kto chce. Malutkie:) W promocji mogę dać całą trójkę z workiem karmy:)))) Chętni?????;) A może komuś się chociaż nudzi, żeby duuuuużo cudnych ogłoszeń porobić? Naprawdę to nudne mieć wciąż te same psy na karku;), zmiany mi jakiejś potrzeba;) [quote name='3 x']koniec roku sie zbliza, człowiek młodszy sie nie roboi do kaukaza sie schylac przynajmniej do głaskania nie musze ;)[/QUOTE] Ale więcej do obejścia wokół jak już zadek rozłoży w przejściu:)))
  5. Niestety, dotyczy to hoteliku. Na noc jest w zamkniętym pomieszczeniu w którym dotąd brudziła, odkąd mieszka z hrabią, stara się zabłysnąć klasą;)
  6. ale pytanie było o onki i rottki:) o podhalanach nie było:)
  7. Przepraszam, nie mogę się oprzeć. Omijajcie tę klinikę szerokim łukiem. Myślałam, że Roj, to był tylko przypadek ale wychodzi na to, że to standardowe działanie tej "kliniki"
  8. Viva uczy się zachowywać czystość w pomieszczeniu:) Dama się robi. Dostała do towarzystwa pięknego donka....od razu zaczęła wytrzymywać:)
  9. onki a co? Nic nie biorę pod opiekę dopóki nie pójdzie żaden z zasiedzianych psów
  10. [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"]20,00[/TD] [TD]PLN[/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/175181133/"]Malwinka - iwna5702 [/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  11. Nie ma potrzeby pilnej operacji./ Pewnie tak naprawdę, to wcale nie trzeba tego ruszać io ilr nie będzie się tam nic dzialo. Jak na razie się nie dzieje:) Peniw przy okazji jakiejś innej operacji/usypania warto to zrobić ale może być i w tym stanie:)
  12. Sama nie mam chętnych na trzymanie szczeniaków:( Ja bym zrobiła tez oddzielne wydarzenie, bardziej rzuca się w oczy
  13. a mają swoje wydarzenie na fb? Jakieś ogłoszenia?
  14. 15 Marta N. Gniezno 50 Paulina A. Strzelce 50 Lidia P. (lida) Warszawa 20 Joanna C. Warszawa[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] 35 Małgorzata K. Poznań[/FONT][/COLOR]
  15. Podaję na pm... Ale nie masz po co dzwonić. Chyba tylko po to, żeby same ochy i achy usłyszeć:) Oczywiście poza potrzebą wycięcia, wyprania i innych spraw kosmetycznych. Charakterologicznie to ja już nie pytam, bo to wręcz nudne słuchać o ideałach;)
  16. wplaty na Łatka [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD] [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD]15 MARTA N. GNIEZNO 50 PAULINA A. STRZELCE 50 LIDIA P. (LIDA) WARSZAWA 20 JOANNA C. WARSZAWA[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cellKwota, align: right"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  17. Uffff, bo mi się bardzo to miejsce podoba, więc wiara w ludzi by mi zdechła ZUPEŁNIE:))))
  18. A widzisz.... to ja poczekam ze zmianą tego tytułu do jutra:)
  19. Dzięki:) Mam nadzieję, że pomyłka, bo nie chciałabym aby znowu miał jakieś przeżycia. Wystarczy mu to, co przeszedł do tej pory
  20. ???????????? Moze skontaktujcie się z p. Ulą o co chodzi. Dzwoniłam do p. Eli, obecnej opiekunki Butchera ok. miesiąca temu i nic mi nie wiadomo, żeby miał szukać znowu domu. Wszyscy go kochają i on tez wszystkich swoich kocha. No, chociaż wet miłością darzony nie jest;) Ale zaniepokoiłaś mnie, dajcie znać, co wyniknie z tej rozmowy, bo nie chcę siać zamieszania i dzwonić bezpodstawnie z dziwnymi pytaniami....
  21. [IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG]
  25. a jak ona się zachowuje? Jaki ma charakter? Czemu lecznica nie chce jej podprowadzić do jakiegoś przebywającego/wizytującego psa?
×
×
  • Create New...