Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Asiula ma cieczkę. Wylądowała w domu tymczasowym. Ma indywidualną opiekę, tylko dla niej:)
  2. [quote name='kolejna kobietka']do gory lisunie... czy wplata wplynela?[/QUOTE] Czy możesz mi podać na pm kiedy wpłata została wysłana i jakie były dane wpłacającego? Bo nie mamy takiej kwoty albo mi już na oczy nic nie pomoże
  3. No w końcu jakieś wady mieć chyba musi, co? :)
  4. Już wie chłopak gdzie jego miejsce:)
  5. Zebrane wpłaty:) 15 marta n. Gniezno 50 paulina a. Strzelce 50 lidia p. (lida) warszawa 20 joanna c. Warszawa 35 małgorzata k. Poznań 20 bożena j. Kraków 80 justyna z. łomianki 150 ewa g.-z. Grudziądz
  6. Toyota, wstawisz do pierwszego postu? [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG]
  7. [quote name='kolejna kobietka']z bazarku cegielkowego wpadnie 42 zl do skarbonki liskow, jak dojdzie wplata to prosze potwierdz na tym watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237595-ZAKOŃCZONY!!!-Na-pomoc-skrzywdzonym!-cegiełkowy-wykonanie-własne[/URL][/QUOTE] Nie mamy takiej kwoty wpłaty. jest 50 zł, 28 i chyba 100 ale 42 nie ma Dziękuję Mazowszanko
  8. [quote name='evita2000']Przelałam w takim razie pieniądze -150 zł na podane konto Fundacji, w tytule napisałam darowizna ,dla Łatka pieska bez oka i z bazarku evita2000. Będę jeszcze prosiła o potwierdzenie na bazarku,że pieniążki dotarły. Tutaj na bazarku, bo pieniądze pochodziły z zysku z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237765-Kosmetyki-słodycze-inne-z-USA-dla-pieska-bez-oka-do-30-12-2012-do-22/page5[/URL] Jak już będzie wiadomo jakie są długi i wydatki Łatka to pomyślimy nad kolejnym bazarkiem.[/QUOTE] Potwierdzam wpływ pieniążków:) Dziękujemy
  9. a wg mojej teorii, jeśli pies nie jest ewidentnym killerem kocim, to 90% zależy od kota. Jeśli kot nie będzie próbował atakować psa albo nadmiernie się go bał, to się dogadają Sprawdziło się u naszego Twiścika. Trafił do domu z dwoma, niezbyt towarzyskimi kotami. Miłości z tego nie będzie ale jest tolerancja:)
  10. To może 2 by wzięli? W kupie raźniej;)
  11. Podsumuję jak dostanę rachunek z hoteliku, czyli jak Łatek pojedzie. Ale wydaje mi się, że nie, bo było coś ok. 200 zł uzbierane a pobyt się przedłużył
  12. [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"]70,00[/TD] [TD]PLN[/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/175749356/"]dla Malwiny od LIDY[/URL] [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"]40,00[/TD] [TD]PLN[/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/175797314/"]DLA MALWINY - SYBILLAS |ZA STYCZEN I LUTY 2013||[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  13. zależy gdzie chcesz wpłacić, czy na dt bezpłatny, czy obecne koszty utrzymania. Jeśli za hotelik, to bedzie wystawiona faktura na fundację, więc będzie przelew za fakturę i nie ma co na raty płacić. Wtedy na konto fundacyjne albo do Asiek na przyszłe wydatki
  14. ja tylko otrzymam fakturę za hotelowanie, to dam znać:) Na razie tylko wizyta u dr Garncarza jest znanym kosztem
  15. każda pomoc się przyda:))))) Więc szeroko się uśmiecham:)
  16. Nie podejmujemy na razie takiej decyzji. Za jakiś miesiąc skonsultujemy ją u dr Sterny, z potrzebnymi rtg. Jeśli potwierdzi, że nie ma sensu rehabilitować, wtedy będzie amputacja. Ona obciera tę łapinę. Nie chodzi wiele obecnie, więc nie jest to teraz dużym roblemem. Ale jak trafi gdzieś, gdzie będzie spacerowała itp, to będą nie gojące się urazy itp, wtedy łapa przeszkadza, tym bardziej, jeśli ma czucie a łapa będzie obcierana non stop. A w sumie nawet nie ma jak skutecznie tego zabezpieczyć:( Czy możemy liczyć na jakąś pomoc w kosztach sterylizacji? Jakieś bazarki?
  17. [quote name='MALWA']Wpłaciłam deklaracje stałą za trzy mieisące z góry - do marca.[/QUOTE] i potwierdzam, wpłynęło 30 złotych:)
  18. ale za to konsultacja kosztowała chyba tylko 35 zł:) Jak dotrze faktura, to wstawię
  19. Jeśli ktoś nie ma dostępu do fb, to informuję, iż w weekend Łatek jedzie do dt:)
  20. [quote name='kolejna kobietka']dziękuję :) z fb wpłaty na dzień dzisiejszy: 15 zł MARTA N. Gniezno 50 zł PAULINA A. Strzelce 50 zł LIDIA P. (LIDA) Warszawa 20 zł JOANNA C. Warszawa 35 zł MAŁGORZATA K. Poznań 20 zł BOŻENA J. Kraków :iloveyou: i dojdzie jeszcze 80 zł od Pani Justyny ♥[/QUOTE] I potwierdzam:) 80 zł od p. Justyny z Łomianek:)
  21. teraz trochę przytyła:) Latem zrobiła sobie dietę jabłeczną i taki piorunujący efekt był:)
  22. szczególnie wysokości w tym przypadku:)
  23. a ja tu już wcześniej zdjęcia wstawiałam:) Mam swoje psiaki u megii:) To i innym coś pstryknę w razie potrzeby;)
  24. Wyrównuje się:) I całe szczęście. Obu się to przyda:)
×
×
  • Create New...