Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. No więc...wczoraj do domu pojechał Mikołajek i Kleofas. Szczęśliwie trafili do jednego domku i suuuuper Państwa. Myślę, że bedzie im dobrze. Psiaki bedą mieszkały w zabezpieczonym ogrodzie (futrzaki z nich i rosną jak szalone:roll:), więc nie będzie to przeszkodą. Pani dzwoniła już wczoraj, że psiaki w drodze ładnie spały, ogród zapoznały, jedzą, bawią się. Z dzisiejszych widomości natomiast mam taką, że dzieciaki już czują się suuuper, bucik został przez maluchy przygarnięty do własnych celów:mad:. Zaraz będą otrzymane fotki;)
  2. Dzwoniłam. Generalnie nieaktualne, o reszcie wspominac nie bedę:cool3:
  3. Nie dzwoniłam jeszcze, mam net tylko w pracy. Zaraz zadzwonie. Ja nie dam rady dzisiaj pojechać do teresina i przewieźć psiaka...
  4. w ramach uporządkowania wątków, proponuję wystawić naleweczki i nie zaśmiecać wątku suni sprawami alkoholowymu, tylko domek jej znaleźć. No chyba,że malagos planuje rozpocząc produkcję nalewek na skalę masową a my owe nalewki konsumować do bólu w ramach utrzymywania rodzinki w teresinie;)
  5. [quote name='malagos']Zapraszam na bazarek! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10630098#post10630098[/URL] jak wejdzie mi to w krew, to pół chałupy sprzedam :cool3: Moze by tak naleweczki wystawić? :oops:[/quote] na-le-weczki, na-le-weczki-, na-le-weczki chcemy;)
  6. Jak wchodzisz na forum dogomanii, to zjedź niżej, na psy w potrzebie i jest tam podforum Bazarek;)
  7. na bazarek wystawia się rzeczy na sprzedaż (co kto ma i może) a dochód z niego jest przekazywany na wskazany psi cel
  8. a maluchy słodkie bardzo:loveu: Najlepszy ten podwójny:diabloti:
  9. Maluchi do domków. Nikt nie chce małego rozrabiaki?
  10. Ulubionym przedmiotem do zabawy okazaly się moje kokardki na butach, ktore ledwo uszły z życiem, moj nos z resztą też ;) Moja kiecka też byla pysznościowa i wieszać się byo można:mad:. SŁODZIAKI:loveu::loveu::loveu:
  11. :cool3: jakoś cicho i spokojnie szuają. Mój telefon milczy:-(
  12. a takie mamy duuuże pynio:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=336c8065c888c40f][IMG]http://images28.fotosik.pl/260/336c8065c888c40fm.jpg[/IMG][/URL]
  13. jayo, ja tam bym mogła i 5 szczypaczy, ale wiesz...Opornik... Coteczki się umówią i przyjadą kiedy chcą. Cosik cioteczka jayo mówiła o piatku-sobocie, może citeczka beam6 się dołączy? Trochę szczypacz podzieli uwagę i może będzie mniej bolesne to spotkanie:evil_lol:?
  14. No....wróciła...Kusicielka jedna...A co? Nie mogłam sobie jednego bazarku przeoczyć:eviltong:?
  15. :razz: ale ostatnio zaczęły sie rozprzestszeniać na nowe, nieużywane dotąd tereny.....Wiem załapałam, tylko jakoś tak na tą kupę i raźność;)
  16. To my zapraszmy kiedy tylko citeczka zechce. y w weekendy w domu, jutro może być problem, bo jak nie pojadę w psich srawach do teresina, t pójdę na piwo w sprawach kocich;) Za to w niedzielę mam chyba wolne:). A kupy staramy się sprzątać, chociaż przy tym przemiale, to nie dajemy rady na bieżąco...;)
  17. Idusiek, kocham jak piszesz tak pięknie. Masz talent dziewczyno...pisz dla mnie jeszcze..., pisz dla mnie jeszcze:loveu::loveu::loveu:
  18. Lista chętnych na przyszczypywanie łydek:lol:: 1.- ochotnik Beam6- na kiedy cioteczkę wpisać? proszę szybko podawać terminy, bo harmonogram może być napięty. Szybciutko, szybciutko. Czekamy:) A Fafinio pierwszy radosny na widok gości:)A siniaki cuuudne.Polecam;) Wiem, mam kilka:mad: A cioteczkę jayo i esperanzę dopisać zaraz po Beam6. Przeca psy pasterskie tez trzeba bliżej poznawać i kofffać bałdzo:)
  19. Owczarek.............taaaaaaaaaaa.................owczarek..............pasterski...........No, powiedzmy. Kocicę cały czas zagania do domu i nie pozwala wychodzić, to może i pasterski.......... ja tam się na rasach nie znam, ale takiego owczarka to ja nawet w tv nie widziałam:roll:
  20. fela na razie niedostępna. Bardzo prosimy o pomoc w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie
  21. A tak w ogóle, to napisać chciałam, że Alfredzik grubą pierdołą już dawno nie jest. spokojnie można go na wyścici wystawiać. jak łapie głupawę, to dookoła podwórka pędzi jak szalony, Imka próbuje go wtedy napaść. Jak się jej uda, to jest wieeelkie BUUUM i targa fafinia po ziemi. A najlepszą zabawą jest zabawa w chowanego. Najpierw Ima chodzi po podwórku z uchem w dziobie i szuka kryjówki, potem pilnije fafinie, żeby ucha nie odnalazł. A Fafinio czeka na dogodną okazję i odnajduje schowane ucho:). Nie ma robienia zapasów:mad:. Przy czym nawet tego ucha nie memle, tylko wyciąga i pokazuje że znalazł... i niech mi ktoś powie, że psy nie myślą....
  22. Mnie baaardzo interesowało, tylko nie chciałam zawracać gitary... Bardzo faaaaajne wieści, więcej takich:loveu:
  23. :cool3:taaaaaa, wielkość jest pojęciem względnym....A ty mi lepiej jayo powiedz, kto tego niepowtarzalnego (tu rację przyznaje w 100%;)) gada nauczył szczypać w łydki:mad:??? Zapraszamy serdecznie, siniaki dajemy w pakiecie z kijem i kiełbasą...:evil_lol:
  24. Chętnie odpiszę na tego maila... Może sam się w paczce przyśle i wtedy odeślemy go juz ze szczeniakiem...Będzie się mógł psiakiem dobrze zaopiekować i zapoznać podczas drogi powrotnej w kartonie:angryy:. KRETYYYYNNNNNNNN jakich mało albo zdebilowaciały gówniarz. RATUNKU!!!
  25. meli jest dobrze na tyle na ile może być dobrze w boksie. Widać, że niestety nie jest tam zbyt szczęśliwa, chetnie wychodzi, niechętnie wraca i drapie w furtkę. Nie jest chyba psem, który lubi zamknięcie. Natomiast jest na pewno psem baaardzo kontaktowym i pragnącym dotyku
×
×
  • Create New...