Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. czyli nic, "tylko" Melkę wyadoptować:p
  2. :evil_lol:Pimpek fajny gość, no nie?:diabloti:
  3. Tak po prawdzie, to Melka pięknością nie jest i nie mogę powiedzieć żeby w naturze była ładniejsza (lepszych zdjęć nie mam). To taki typ niezbyt piękny zewnętrznie o cudownym wnętrzu:loveu:
  4. :pskoro nie Twoja, to na pewno Feli;)
  5. Czy informacja o Zolce to jakaś tajemnica wagi państwowej dostępna tylko dla wybrańców? Czy moze nie wiadomo co z sunią?
  6. Hopaj do góry fajna lecz niechciana suczko:roll:
  7. Taki dzielny Morek a nikt go nie chce i nawet do niego nie zagląda:cool3:
  8. zaczynam mieć czarne myśli, że ze Stefanem będzie jak z misiem z pijackiej meliny, odejdzie w hotelu nie znajdując swojego człowieka, podobnie pewnie ja i Morek, Bronek, Andzia....:-(
  9. Jak to możliwe, że taka fajna sucz i pomysłowy szczeniak jeszcze nie mają swoich domów:shake:?
  10. Dobrze by było gdyby się znalazł już dla niej domek...tyle czasu. Nie jestem wielbicielką rasy i przyznaję, że mam dystans do rasy ale Herka jest naprawdę super dziweczyna:oops:
  11. ja też nie widzę :roll: i to nie jest wina okularów
  12. Trzeba czasem zaufać psiej naturze, choć z naszego punktu widzenia trudno patrzeć z założonymi rękami...szkoda malutkiej [']
  13. Cóż napisać...za mało dostaliście czasu, ale dobrze, ze Szaman trafił w takie ręce. Przepraszam, ze nie piszę bajek i nie podtrzymuję na duchu na siłę ale w marcu na to samo odeszła moja ukochana kotka. Wiem jak to przebiega i wiem co to oznacza, zresztą lekarze też tak twierdzą, tym bardziej jeżeli wyplukiwanie nie obniża wskaźniów. Cieszcie się tymi chwilami i czrpcie z nich ile się da. Poinniście dostać od losu więcej tego czasu:-(
  14. moja wena zaginęła jakiś czas temu i powrocić nie chce, same wypociny bez ładu i składu:razz:. rozumiem, że przednia łapa nadal nieczynna...czy może choć czasami nią się podpiera
  15. a może Ci Państwo chcą jeszcze jednego? Tym razem nawet byśmy nic nie sprawdzaly, tylko od ręki oddały:loveu:
  16. piękna, łagodna i nadal bezdomna
  17. a w kwestii domku ciiszaaaaaaaaaaaaaaaaa:-(
  18. Nikt nie chce Stefanka a to taki poczciwy chłopak:cool3:
  19. :roll:niby szuka, ale tak prawdę pisząc to byłby cud. Tyle jest młodych, ładnych psow... a tutaj taki stary Morek...:-(
  20. Piękna dziewczynka:loveu:. Hopamy po domki dla mamci i braciszka. Hooooop
  21. Dobrze, że już ma opiekę, w schronie to niemożliwe. Teraz dostał chłopak szanse:loveu: I do tego pesymistyczne przewidywania się nie sprawdziły:multi:. Teraz już MUSI być dobrze;)
  22. Dobrzy ludzie pożyczyli mi laptoka i pozytywną energię żebym się nie zanudziła w domu (podczas odpoczywania od pracy). Dziękuję dobrym ludziom:loveu:. A swoją drogą, sama wyrzeźbię medal dla osoby, która wyadoptuje dziadunia:roll:
  23. no, to mi się baaardzo podoba. Jeszcze Pimpuś i Melka
  24. :mad:Litości, bo mnie skręca
×
×
  • Create New...