-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Echo ma być zrobione "leko" na wyrost. Teoretycznie jest oki, ale jest starszym psem, na jednej operacji też się nie skończy, w takim przypadku padło zalecenie, żeby "dmuchać na zimne"
-
Myślę, że od piątku do dzisiaj ktoś już na pewną tę informację zauważył (niektórzy mają stały dostęp do skrzynek, netu itp) Jak dotąd odpowedzi ZERO a czasu mało. Wiemy, że na Białobrzeskiej nawet mimo zapisów trzeba czekać itp a 24 jest w środę. Piesek nie jest nakolankowy, więc też nie każdy z nią pojedzie...
-
Z wątku Andzi: 24 września (środa) Andzia ma zaplanowaną operację na Białobrzeskiej. Wcześniej trzeba zrobić badania: morfologię i echo serca (najlepiej u dra Niziołka). No i trzeba ją zawieźć: na badania i na tę operację. A potem odebrać i przywieźć do Otrębusów. Ja niestety już nieco (czytaj: całkiem) wysiadam. ([SIZE=1]Zresztą podobno sama sobie jestem winna i to prawda, niestety)[/SIZE] Kto ją zawiezie? (Pytanie zwłaszcza do SZ.PP. członków :oops:) Dzięki pomocy osoby, która ją wspiera finansowo, mamy już badanie RTG - przerzutów nie widać. ufff. mail z dnia 19.09 godz.18:03 Ponieważ nie wiem, czy wszyscy zainteresowani zapisali sę już do grupy mailingowej, informuję tą drogą, że: Suka (bardzo w typie doga niemieckiego, więc duża) Dasza zwana też Andzią, która jes pod opieką Stowarzyszenia aktualnie w hotelu w Otrebusach ma umówioną operację (pierwszą z 2 lub 3) usunięcia guzów gruczołów sutkowych. Termin operacji: 24 września, godz 10 rano, miejsce: lecznica na Białobrzeskiej. Przed operacją trzeba jeszcze wykonać (a wcześnij umówić) echo serca oraz morfologię. Sukę trzeba zawieźć na badania i operację oraz przywieźć do hotelu wieczorem. Niestety, ja nie mogę podjąć się tego zadania. Liczę że znajdzie się ktoś, kto tym razem mnie zastąpi. Pozdrawiam, E
-
młoda Zolka w typie owczarka belgijskiego-tevueren W-wa Ma dom
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dla mnie jak na razie tylko ta kotka nie do opanowania w procesie żywienia ale to chyba bardziej zasługa Opornika...:roll: -
Ponawiam pytanie Feli. Kto zajmie się badaniami i pomocą przy operacjach Andzi? Czy wszystkie psy nasze są, czy tylko niektóre? Czy psy,które przyjechały z Ostrowi podczas kadencji poprzedniego zarządu maja radzić sobie same, ew. ma się poprzedni zarząd zając nimi sam osobiście, odwieźć do schroniska? Chciałabym aby zostało to ustalone i wyraźnie napisane. Lubię jasne sytucje i chcę mieć możliwość przygotowania się do nich (znam te psy i nie chciałabym aby Fela została z nimi sama). Przepraszam za szczegółowy opis, to nie złośliwość, tylko kolejne "przeoczenie" odpowiedzi na istotne pytanie. Mało czasu zostało na ustalenie transportu do lecznicy itp. więc proszę o potraktowanie sprawy poważnie.
-
Uzbierać nie zdążymy, ale może jakaś dobra dusza pożyczy? Szkoda by dziewczyna błądziła i czas marnowała
-
A są brane pod uwagę jakieś "poprawki" albo inne pomocne metody? To wielki szczenior, wszystkie łapy mu potrzebne, jeszcze kawał życia przed nim, to i o kręgosłup trzeba dbać:cool3:
-
młoda Zolka w typie owczarka belgijskiego-tevueren W-wa Ma dom
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Tiaaaa, tylko kto zamieszka u Pani na jakiś czas po sterylce, żeby jej nie pocieszała jedzonkiem:mad:? Pani ma takowe tendencje a tutaj sprawa utrzymania wagi jest bardzo ważna:oops: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
może tę piłkę dl picu zostawił a większą jakąś wchłonął? -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ciotka, mam nadzieję, że on tej piłki nie połknął:crazyeye:. Niby taki mały, pynio też małe a cała piłka wlazła;) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
To środkowe romantyczne baaaałdzo:loveu: a Fado fajny chłopak, grube lubi:eviltong: (kompleksy wychodzą?) -
Idusiek, nie przesadzaj, była już tam, dorosłą jest, poradzi sobie. Nie rób z niej pierdoły:mad:
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Sodki rozrabiaka, foty chcemy. DUUUUUŻO FOT chcemy -
Tłumy chętnych do pomocy widzę. A jakby Andzi dać smycz i napisać adres to sama nie trafi ?
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
I tutaj podbiję (może czyjeś serce Stefankiem przy okazji) -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
i tu zrobię hopsiai tam też zrobię -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
U Perełki wszystko oki. Jutro będzie doktor, więc zadzwonię ustalenia poczynić;) -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Idusiek, są szanse na ogłoszenia?:loveu: -
No to jeszcze hooop, może w końcu się uda o ile to skakanie nas nie wykończy:roll:
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Co do pierwszej części zgadzam się absolutnie, ale druga mnie dołuje:shake: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Z pierwszą częścią zgadzam się całkowicie, druga mnie dobija...:shake: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
taaa, w tej Twojej nadziei też mało jest entuzjazmu -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
przybijają mnie historie starych, poczciwych psów, które nieczęsto mają dobry finał (a właściwie baaardzo rzadko):shake: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o dr. Jankowskiego, to jak do tej pory poproszony o pomoc zawsze nam pomagał, w kwestii płatności też byłyśmy miło zaskoczone (absolutnie nie śmiem ujmować nic dr Sierakowskiemu, bo też złoty z Niego facet) a poczucie humoru każdy ma prawo mieć inne;). W kwestii spacerów z dzikuską, to na pewno trzeba uważać, bo ze strachu może próbować nawiać, może szelki...:razz:? -
młoda Zolka w typie owczarka belgijskiego-tevueren W-wa Ma dom
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dziękuję za informację, dobrze, że z łapą nic się nie dzieje, ale pani chyba lubi dopieszczać psie podniebienie, więc chyba trzeba panią trochę pilnować;)