-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
E-S, święta racja, przyznaję. Tłumaczyć się też nie będę, bo to bez sensu. Chciałabym tylko prostych i jasnych odpowiedzi na zadane pytania (bez oczekiwania az nabiorą mocy prawnej), właśnie po to, żeby było wiadomo co dalej robić z psami.:oops: I takowe pytanie, które zakończy może w końcy spory, zadałam dzisiaj na liście mailingowej, mam nadzieję, że otrzymam jasną odpowiedź w niedługim czasie. Pozdrawiam ludwa
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
a czym on tę zasłonkę wygryzł? To jest dziadzio...:lol: Czy ktoś pojedzie z dziadkiem Morkiem do lekarza? -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
;)tadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: Mój faworyt a uszka podnoszą się jak Melci [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f452fcc604cbb6d8"][IMG]http://images30.fotosik.pl/284/f452fcc604cbb6d8m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c7be90057f68e782"][IMG]http://images42.fotosik.pl/20/c7be90057f68e782m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9df59002c7f8f3cc"][IMG]http://images25.fotosik.pl/284/9df59002c7f8f3ccm.jpg[/IMG][/URL] Może mi się zdaje, ale ja tam dolnych kłów nie widzę:lol:, to se chłopak pomemle [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6e17cd91dfe4e3a4"][IMG]http://images32.fotosik.pl/380/6e17cd91dfe4e3a4m.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że tym razem intuicja nie zawiodła i to ten właśnie domek i ludź dla Fodzika :). -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Melci się jakoś nie wiedzie w szukaniu domku a taka kochana sucz....Na pocieszenie zaraz coś wstawię:loveu: (chciałabym jeszcze takie Melkowe wstawić i Pepowe też i wiele, wielke innych....:roll:) -
ale wiecie, co? Kto uwierzy, że taki grubas nieszczęśliwy jest i ratować trzeba...? Chude większą litość wzbudzają:eviltong:
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Nie, Pimpuś chiba zaklepany:oops: ale nie chcę zapeszać.... -
[quote name='esperanza']Rozliczanie z hotelami będzie ustalone. [COLOR=blue]To chyba istotna sprawa, jedna z pierwszych jaka powinna być załatwiona:cool3:, tym bardziej, że to nam powinno bardziej zależeć na dobrych hotelach i ich właściciele nie powinni się upominać o pieniądze! To już kolejna taka sytuacja:shake: [/COLOR] Nie chodzi o dostęp do samego konta na allegro, tylko o dostęp do skrzynek mailowych, gdzie przychodzą maile od allegro, osób wpłacających na psy i zainteresowanych adopcjami. Trzykrotnie to pytanie zostało już zignorowane :roll: A[COLOR=blue] moje pytanie jak wiele razy były zignorowane. Nie mam czasu na liczenie ale więcej niż trzy razy:shake:[/COLOR] Nigdzie, w dostępnych nam miejscach- lista i ten wątek, nie została umieszczona informacja, że Rubens i Frida przyjechały do hotelu. Skąd mam wiedzieć, że już trzeba płacić za ich pobyt, skoro nikt nie dał mi o tym znać.[/quote] [COLOR=blue]Informacja była w zestawieniu, które wszyscy otrzymali, po prośbie jayo aby Fela podała takie informacje. to akurat pamiętam dobrze, więc nie rozumiem celu takich pytań:oops:[/COLOR]
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Napisałam maila, załączyłam zdjęcia szczeniorka, czekam na odpowiedź, -
Jaki on się tłuściutki zrobił:crazyeye:
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Bo to fajny dziadzio:loveu: -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Nooooooooooooooooooo, dobry z niego chłopak, tylko baaaaaaaaaaardzo stary:-( -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
:cool3:, dziewczyny nieczęsto tu zaglądają. Może lepiej napisz na wątku głównym:oops: -
:loveu:kiinia, jesyeś zajefajna, wiesz?:multi::multi::multi:
-
Oczywiście jestem jak najbardziej za spotkaniem i rozliczeniem. Szczegóły proponuję przenieść na listę mailingową Esperanza, ustalenia itp jak najbardziej lista mailingowa, ale wydaje mi się, że skoro sprawy rozliczeniowe, stawiające Felę w złym świetle a niebędące prawdą, bardzo proszę, zresztą zgodnie z naszą niedzielną rozmową o wyjasnienie tutaj. Chodzi mi o kwestię wypływów z konta po dniu zmiany zarządu
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Czytaj uważnie. Ja napisałam rozumu, nie rozumku. W tym wątku uczestniczę od początku, więc niech czytający sami rozsądzą, kto lata po wątkach i fermentuje, bo to Ty się tu nagle wpakowałaś z docinkami a nie konkretami. Długi nie jest, poczytaj i wyciągnij wnioski. Poza tym nie zamierzam już z Tobą dyskutować, bo partnerem do rozmowy dla mnie nie jesteś. Na marginesie, w wątku Andzi też uczestniczę, Ty na początku tylko wyraziłaś swoje mądrości i pojawiłaś się dopiero teraz. Kto lata po wątkach ostrowskich fermentować? Pozdrawiam -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
:cool3:ja tam w kwestii ogłoszeń to zad wolowy jestem:oops: