Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Ilu jest takich ludzi? Z reguły tacy, to już zapsieni...Ale dobrze, że jesteś optymistką, może to pomoże;). A co z wetem?:oops:
  2. :-o no to z Ciebie optymistka. Ktoś szukający szczeniaka, szuka psa na wiele lat a dziadek....??? Mi tam wszystko jedno, byle owocnie
  3. dzięki, szkoda chłopaka i tak nie za gruby, po co ma nim rzucać kaszel jeszcze:p
  4. kontaktowałaś się z Nią- zadzwonisz i porozmawiasz?:cool3:
  5. tia, i teraz najtrudniejsze. Kto podjedzie?
  6. WIesz, ja nie jestem optymistką w tym przypadku i nie podejrzewam, żeby telefony się rozdzwoniły szaleńczo. Jeszcze pewnie z 5-10 razy zachoruje i wydobrzeje, zanim chociaż jeden zadzwoni:shake:. A swoją drogę kto pojedzie z nim do weta i czy był u niego wet? Ewusek, wiem, że coś na ten temat pisałaś ale nie wiem, czy w końcu coś z tego wyszło...:oops:
  7. :cool3:telefon milczy jak zaklęty
  8. do aukcji adopcyjnej potrzeba fantów? Ja myślałam, że to Morka trzeba wyadoptować a to nie fant, tylko pies. Stary co prawda ale psiejskości mu to chyba nie ujmuje:oops:. Przecież allegro, ogłoszenia itp można wystawiać bez fantów. Dziwne dziwności piszesz. Czyli nie wystawisz aukcji adopcyjnej? Ja nie mam dpstępu do konta allegro, więc nie mam jak jej wystawić:cool3:
  9. ;)Melka w metrze szuka domu
  10. jutro minęło wczoraj. Czy można prosić o linki do aucji? Chciałabym znajomym rozesłać, moze coś wpłacą?:cool3:
  11. To może wrazenie się zmieni i ktoś da mu szansę?:p
  12. Podrzucam Stefanka i liczę na cud
  13. No to czekamy na obiecane ogłoszenia
  14. a ja znowu swoje. Bazareczek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-nowa-plyta-itp-na-wyciagniecie-psow-ze-schronu-123512/[/URL] Zapraszam
  15. bazareczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-nowa-plyta-itp-na-wyciagniecie-psow-ze-schronu-123512/[/URL] Zapraszam
  16. bo ta Kryśka to ma talent i złotą rączkę do psiesków:loveu:. A baby, cóż...jak to baby, nawet jak już go zaakceptują to i tak będzie pewnie pod pantoflem:diabloti: Taki los...
  17. Czekamy. A Ty nie kracz:mad:
  18. No, no, nie kimbinuj Ciotka:mad:
  19. :diabloti: odpisali, że jutro lub pojutrze;)
  20. mówisz i masz. Odpiszą czy co? Informują że zamieszczą?
  21. tu już wstawiłam: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/]Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] a do druku trzeba info na maila? Dobrze rozumiem? Z jakimiś prośbami, podaniami itp, czy wystarczy sama treść ogłoszenia?
  22. alo, alo, domku.......:razz:
  23. No to trzymamy kciuki, bo Morek fajny dziadzio jest (tyle, że na dziadki chętnych niestety brak:cool3:)
  24. Pięknie się czyta takie wiadomości:multi:
  25. o rety, aż chętnie bym to opiła....;). GRATULUJĘ
×
×
  • Create New...